Hradec – Pilsen 0: 1, treneris Bečka sāka ar uzvaru, kuru vadīja Hejda

Pilsen spēlētāji jau bija nervozi. Spēles beigas tuvojās, un valsts vēl bija nesaprotama. Tiesības Atpakaļ miesnieks vienā brīdī brusquely uzsāka pretinieku aizbāznis Hubník strīdējās ar tiesnesi…

No spēles beigas, bet čempione, kas pēdējo nedēļu laikā, pamatojoties. Ran 81. minūtē, kad jaunais cilvēks zālienā Kopic nacentroval no brīvsitienu, un soda laukumā galvu bumbu atpūtušies Hejda.

Goal! 0: 1! Galvenais moments spēles.

Lai Hejda bet KOPICOVÁ centrs skrēja Offside robežu, bet, iespējams, ne viņas (lai gan TV kadrus amatam kameru var deformēt). Par nelielu laima patiesībā pat aizmirsu Hradec aizstāvis īss.

Plzeņas ir bloķēta up pirmo vietu tabulā.Šobrīd ir četru punktu pārsvaru Slavia, kas atkal var tuvināt vai uz vienu punktu sestdien Karvina.

“Pirmkārt, mēs esam laimīgi, ka mēs uzvarējām šeit, jo tie ir ļoti svarīgi punkti uz citu nosaukumu cīņā. Mēs esam priecīgi par četriem punktiem. Tagad viņš ir atpakaļ Slavia kā būvēt, “sacīja Plzeņas treneris Zdeneks Becka.

Neapturamais cilindrs, bet komandas treneris Bekija, kurš tika aizstāts svētdien atsauca Pivarníka treneris, nav līdzināties. Pilsenam nebija iespējas. Un, kad viņš to izdarīja, tas bija lielisks Hartman vārtsargs Ottmar.

Tāpat kā 53. minūtē. Tas ir tad, kad mājas vārtsargs uzbruka Hořavov shot no soda.Tur Tiesnesis Marks pasūtīts pēc kapteiņa Pavel Cerny Hradec abas rokas, cenšoties apturēt pētersīļus, kurā taisīts kūdru.

Vai, kā 23. minūtē, kad Ottmar lieliski gāja galvu Hořavová nosaukumu uz augšējā stūrī Hradec Gate .

“pirmajā pusē bija pat otrajā pusē bija vairāk spēles Pilzenes. Bet, ja mēs izdzīvoja sodu – labākā iespēja, jūs varat – mēs sākām domāt, ka mēs esam tuvu vietai. Diemžēl mērķis bija no standarta, kas noteica spēles likteni. Bodíky bija tuvu, bet mums ir kauns, mums bija cienīgs pretinieks, “komentēja treneris Milan Hradec Frimmel.

Hradec Kralove pēc pukstēšana Zlin iepriekšējā kārtā un moku otru mīļāko.Bet stadionā tie ir veikti tikai divi tūkstoši fanu.

Liels iespēja, un bija mājās. Hořava un Limberský bojāti Pilsen iet, tāpēc Janoušek atļauts šķērsot mazos kaļķi. Tur bija absolūti bezmaksas Pavel Cerny, taču puse soli priekšā, nekā viņam nepieciešams, lai labā pozīcijā, lai sasniegtu bumbu nepareizi.

“Mēs vēlējāmies Plzen spēli, ko visvairāk nožēlojams, ko mums izdevās.Tas bija mums, kas bija pirmais liela iespēja, bet Black iet uz pastāvīgo kāju, tāpēc diemžēl nevar izvairīties beigas, “nožēloja grēkus Hradec treneris Frimmel.

Spēle pabeigta tiesneša asistents Vysloužil viņam bija stunda par Traumatālās muskuļu ievainojums jāaizvieto ar ceturto Prosku.