Iš olimpiados EURO 2016: kaip dalyvauti “Top sporto renginius

ilgas metai žygį, bet gerai, tai yra žaidimai ir tai ne per vėlu būti dalis to, ką visada išskirtinis patirtis gyvų sporto – pati geriausia pasaulyje, susiduria ne už aukščiausią garbės. Pirmieji trys bilietų etapai jau yra baigtas, tačiau oficialus bilietų pardavėjas už tiek olimpinėse ir parolimpinėse žaidynėse, cosport.com, bus atnaujinti individualius bilietų pardavimus 7 sausio pirmas atėjai, pirmas gavai “. Jie taip pat pasiūlyti daugiau bilietus, kaip ir kada išleido organizacinio komiteto – patikrinti svetainę reguliariai informacijos ir užsiregistruoti sąskaitą turi būti pranešama, kai dideli blokai yra paskelbiami. Arba įmonė taip pat šiuo metu parduoda bilietą ir viešbučio paketai.Pigiausias prasideda maždaug 1900 £ vienam asmeniui, tačiau tai grindžiama dviviečiame kambaryje – tas pats sandoris už vieną yra £ 3200, o tai yra už dalyvavimą iš anksto nustatomas renginių, iš kurių kai kurios dabartinės nemalonias poras, pavyzdžiui, vandens polo, ir krepšinį , Patrauklesnė yra Flex paketai leidžia gerbėjai pasirinkti savo disciplinas. Geriausias apatiniame gale (visi vienam asmeniui dvivietis) apima keturis renginius nuo rugpjūčio 15-18 ir yra £ 3350. Kainos tada diapazono viršų įskaitant premier paketai, kurie apima transportą į ir iš vietos (iš kurių daugelis yra dabar išparduota) iki šešių renginio Flex spręsti ne £ 7890.

Individualūs bilietai Parolimpinės žaidynės yra parduodamas dabar ir yra sandėris.Medalis renginius, pavyzdžiui, lengvosios atletikos galima įsigyti už kiek £ 8.20; Žvilgsnis už £ 15 plaukimo ir vežimėlio regbio galutinio už £ 13 laipsnio. Be to, dvigubai viešbučio bilietų Flex paketai keturis renginius gali būti turėjo už 885 £ vienam asmeniui.

Galutinis reikalavimas yra žinoma skrydis, kurio non-stop Londoną į Rio variantų yra vis dar prieinami, ateina ne apie £ 1200 per ekonomikoje – bet tik vieną dieną. Ekskursijos ir galimybės yra dažnesni ir pigiau, bet tai patikrinti, kaip kai kurie iš jų imtis siaubingai ilgai, kad pasiektų Brazilija.Visa tai reikalauja daug finansinių įsipareigojimų, bet ten yra daug iš anksto žaidimų įvykiai mėgautis arčiau namų:

Be sporto naujas Žaidimai šiemet puikią galimybę pamatyti pirmaujančias komandas veiksmų ateina su HSBC Siódemek Series kulminaciją Twickenham (gegužės 21-22 d). Vėlgi galutinis pagrindinis turnyras prieš Rio, tai bus bauda šansas pamatyti, kas yra pataikyti formą ir puikią dieną iš įkrovos.Airija ir Italija yra vienintelės pagrindinės regbio-žaidimo tautos nekonkuruoja ir yra pilnas savaitgalio bilietai pasiūla dabar, nebrangia tarp 40 £ ir £ 50 iš Ticketmaster.

bilietas taikymo procesas komandų, kurios tinkamos dabar yra atviras ir pateikti paraišką dėl 800.000 turimų vietų terminas yra 11:00 sausio 18 d. Jie ne pirmas atėjai, pirmas gavai “, kad visi pareiškėjai turės Įžengęs ne uefa.com/uefaeuro/ticketing/ lygias galimybes. Gerbėjai Anglijos (iki keturių bilietų per minutę) ir Velse (du už rungtynių) jie turi būti prisijungę jų atitinkamų sirgalių klubų.Airijos Respublika (keturis vienam rungtynės) ir Šiaurės Airijos Karalystės (du per rungtynes) gerbėjai neprivalo būti nariai sirgalių klubas. Pranešimas apie paskirstymo bus padaryta vasario ir kovo UEFA atvers perpardavimo portalas nepageidaujamo tickets.CRICKET: Vasaros serija, prasideda 19 gegužės

Šri Lanka ir Pakistanas priimti tai, kas atrodo kaip atgimstančios Anglijoje, su buvusio susiduria su trimis Bandymai headingley, Durham ir Viešpaties, o Pakistanas yra svečiai keturiems Bandymai Viešpaties, Old Trafford, Edgbaston “ir” The Oval. Abi komandos taip pat ginčyti penkis Odis ir vieną T20. Bilietus galima įsigyti visose ne ecb.co.uk/tickets rungtynes.Oval testas turi nedaug kairę ir Viešpaties taikoma įprasta balsavimu, kuris vyks iki sausio 6 d.

Dabar nebėra BBC, kas geriau pasiteisinimas ten lankyti įvykį, juo labiau jaudinantis asmeniškai? Karališkoji Troon yra puikus kursas ir bilietų kainos yra mažesnės nei pernai, £ 60 per dieną ir £ 230 už savaitės trukmės perdavimo metu www.theopen.com/Tickets. Golfas taip pat yra dabar olimpinių sporto ir su kvalifikacija atsiskaitoma liepos 11, Rio-jungiasi žaidėjai visi bus čia.

Tik septynios vairuotojai laimėjo “Tour tris ar daugiau kartų ir Chris Froome bando prisijungti juos ant kurso jis mano tiks jam daugiau nei pernai.Padaryti bazę su draugais ir išsinuomoti namelis Chamonix imtis praėjusios Alps etapais (20-23 liepa). Riesti anksti vietoje, ir būkite pasiruošę – arba prideginimas saulės ar sniegas gali pasirodyti kalnuose (letour.com)

Didžioji Britanija pradėti savo pirmąjį pavadinime gynybai nuo 1936 metu Birmingemo Arenoje prieš Japoniją. tik antrą kartą dvi komandos susitiko – ankstesnį susidurti Būdamas 1931 Fred Perry ir Bunny Austin vadovavo 5-0 laimėti.Kazachstanas ar Serbija laukia į ketvirtį finalo ir, nors dauguma courtside sėdynės yra išparduota, kiti vis dar galima rasti theticketfactory.com.MOTOR SPORTAS: Le Mans 24 Hours, prasideda 18 birželio

Formula One gali būti susiejimas pati mazgų taisyklių ir finansinės į gesinimo bet pasaulio ištvermės čempionato, kurio Le Mans yra pagrindinis įvykis, vyksta jėga. Variklio lenktynių, kaip niekas kitas unikalioje atmosferoje 260.000 gerbėjų, daugelis stovyklavimo vietoje, tai yra renginys kiekvienais petrolhead turėtų atlikti bent vieną kartą. Bendrosios įėjimo bilietai yra £ 57 ir kempingas Beausejour svetainėje taip pat dar galima rasti ticket.lemans.org.