Jágrová jauns spārns Floridā: BEST NHL strūkla tas ir gandrīz uz pleciem!

Florida Panthers ir bijusi savvaļas vasara pilna izmaiņām žurnāla. Tieši pirms gada sākuma, tad Panthers iecēla jaunu kapteini un traumas arī parādīja pārņēmēja Jonathan Huberdeaua tāpēc svarīgu pirmo spārnu veidošanos. Ar jagr nokļūs tikai 173 centimerů augsts Jonathan Marchessault, pastiprinājumi no Tampa Bay.

Par jagr tas ir labi zināms, ka viņam nepatīk, kad spēlētāji ap viņam montāža rotē. Pēc viņa labākajos gados viņš bija stabils ap seju, piemēram, bija Mario Lemjē, Martins Straka un Michael Nylander. Pēdējās divas ir bijusi kopā ar viņu vairākos klubos.Kad viņa treneris, komandas biedriem par pretējo, tad uzbrukums vērptas kā reizēm Ņūdžersijā, nebaidās runāt.

Florida, regulāri spēlēt ar jagr zvaigznēm nākotnes Aleksandrs Barkovs un Džonatans Iberdo un nekas, lai izmeklētu, tas iet labi! Bet nelaime, Kanādas ievainoti gatavošanā un rezultāts ir nežēlīgi 3-4 mēnešus jāpaliek uz lazarete.

“Tas ir liels zaudējums mūsu uzbrukumu un visai komandai.Mēs spēlēt kopā, jo tu piederi Florida, clattering mums un Jonathan saskaitīšanu, kempings izskatījās lieliski, “kratot galvu jagr.” Bet tur neko nevar darīt, viņš ir ar šo cīņu, “viņš teica Miami Herald.

< h2> kas kļūst iespēja?

Bet kas ir izmantošana, lai tā vienkārši iet sportā, iespēja treneris Gerarda Gallanta saņem kāds cits. Treneris ir papildus atklāja, kurš tas būs. Viņa vārds ir tāds pats, un tas ir viens no vīriešiem, kuri Panthers stiprināt komandā vasaras stiegrojuma laikā.Viņa vārds ir Jonathan Marchessault.

“jagr un Barkovs ir divas lielas spēlētājiem, ko viņi var darīt, mēs esam redzējuši agrāk,” viņš teica apbrīnojami divdesmit pieci uzbrucējs, kuram Florida iegādājās konkurenti no Tampa Bay sacietēt apakšējā veidošanos klubs.

Nekad nedraftovaný hokejists, kurš ir 173 cm, ir mazākais līgā, tagad taču ir iespēja parādīt, ka tā ir pilna loma NHL. tas ir tik Marchessault gan labākais līga pasaulē, šķiet, 2012/13 gadā, bet 49 no 45 spēles viņi spēlēja upylnulé sezonā.

Pirms mēģināt īstenot Columbus, bet tas noveda tikai pie degustāciju 2 NHL spēlē.Tad viņš gāja cauri saimniecības komandām Blue Jackets un zibens, un viņš bija ļoti labi. Bet tas bija tikai AHL…Viņa stiprās puses ir augsti kvalificēti rokas un pārskats. Uz ledus, viņš var atrast vietu, lai iesniegt savus aizskarošu gaumi.

pietiks pirmo kopumu? Mēs drīz tiksimies.