Jaunā Sparta? Stramaccioni komanda bez sejas vai sirds

Iespējams, ka tas ir pāragri teikt, ka tas nekad darbu, bet laiks iet un Spartan zaudējumi palielinās. Un arī nervozitāte. Sparta ir iestigusi krīzes un septiņās līgas kārtās uzrādīja gandrīz nekas neliecina par cerību. Citiem vārdiem sakot, viņam nav pašam sevi mierināt. “Tas, ko mēs piedzīvojam tagad problēma, ka viena spēle nemainās,” teica Andrea Stramaccioni.

Jautājums ir, vai problēma var apstrādāt tikai vienu. Nav pat leģendārais pussargs Rosicky joprojām ir unikāla sajūta par bumbu, nevar izdzēst visus zaudējumus. Un tad, kad pretinieks tur acu par tikpat rūpīgi kā svētdienas Slavia viņi cieš visa komanda

faniem -. It īpaši no katla – dūmu, Stramaccionimu lāsta redzi un pieprasot atkāpšanos kluba direktoru, kas ir zemāks par pašreizējo nabadzības parakstīts.Savukārt īpašnieks Křetínský, gluži pretēji, aizstāv savus plānus un nosoda dzelti. “Gluži pretēji, visiem godīgiem faniem ir žēl nesekmīgs sezonas sākums. Esmu optimistisks, neraugoties uz sliktu sākumu, “viņš teica pagājušajā nedēļā. Vai viņš mainīja savu prātu pēc bojāta derbija?

Ārkārtīgi liela ārkārtīgi dārgu ārzemnieku grupa Spartai vispār nepalīdz. Gluži pretēji, tas ir grūtāk. No Ben Chaim, Biabiany, Mavub vai Janka bija lielas lietas, taču bija tikai nedaudz vilšanās.

Vai esat pamanījuši, ka pussargs Mandjeck derbija laikā izpostīja triviāla caurlaide pie midfield? Neviens viņu neraizējis, bet viņš nokavēja mērķi, iespējams, piecus metrus.Tomāšs Rosickis, kurš ir iegūt bumbu vispirms nesaprašanā, tad papurināja galvu un ātri sasita plaukstas, kas nav padziļinātu skepsi.

Tas ir Sparta pašreizējais. Sliktāk, vidēji, neinteresanti. Nav dzirksteles, bez sejas, bez sirds. Tas aizņem bīstami ilgs laiks kopš Stramaccioniho misija sākās 21. jūnijs. Trīs mēneši ir pagājuši, un progress ir minimāls, ja nav neviena.

atklāšanā septiņas kārtas Sparta guva tikai sešus mērķus. Ja jūs meklējat, kad tas bija tik slikti, jums ir doties atpakaļ uz rudenī 1978. Un vēl, pievieno divas nulles spēles ar CZ Belgradu, ka Sparta vypráskala šajā kvalifikācijas kārtā Eiropas līgas.Pēdējā kļūda sliktajā ziņu kastē ir 0: 2 ar Slavi.

Tieši ar derby gribēja Sparta atlec. “Derbijs uzvar mentalitāti, aizraušanos, vēlmi cīnīties. Derby vienmēr būs desmit cīņas viens pret vienu, un tad, kad viņi ir spējīgi uzvarēt sešus, mums tas izdosies, “viņš teica Stramaccioni pirms spēles sākuma.

Tātad neatlaidīgi runājam par agresiju, bez kura derby nav galā, kamēr tā bija pretēja efekts. Eden ievestas mīzali komanda, kas, tāpat kā agresīvs novēloto visvairāk.

situācija atkārtojas kā cīkstēšanās spēles. Iziet cīņas vienkārši grib kādu, un dažreiz, jo Sparta Pilzene dziesmas ved no desmit punktu attālumā. Mājas Spartan zaudējumu uzbriest, un, ja tu jautā, kāpēc, vienkārši ņem paziņojumu par pamata statistiku.Spartai izdevās gūt vārtus tikai divreiz pret Karvinu. Jūs uzskatāt, ka mazāk mērķi (6), lai komanda tikai trīs komandas, kas visā līgā?

kadru skaits pa vārtiem (24), ir sliktāki Bohemians vien! Tas nozīmē, ka Sparta uzbrukumi ir tik sarežģīti, ka tas vienkārši nesasniedz diapazonu. Un kurš izklaidēt garlaicīgu futbolu, kas beidzas bez gala, un lielākoties soda laukuma, pirms?

Tomēr ziņojumā ir spin divdesmit seši spēlētāji, kas ir lielākā daļa no visiem. Vēl viens apstiprinājums, ka Sparta joprojām meklē. Jautājums ir, ja viņš var atrast zem Stramaccionim.

“Es pēc katra vilcināšanās nevaru iedomāties, kas ar mani notiks. Mūsu darbs nav viegls, “sacīja Itālijas treneris.Tas nav viegli, – jo īpaši, ja jums nav uzvarēt

Sparta konsultēja un atkārtoti uzsvēra, ka projekts saņem Stramaccionim laiku.. Vismaz viena sezona. Bet futbolā reizēm sāp, lai veiktu izmaiņas, neskatoties uz solījumiem un dievbijīgie vīzijām

Starp citu, vēl pirms gada -. Sagadīšanās pēc nožēlojams Derby – iepakojumi treneris Zdeněk Ščasný. Lai ilustrētu: provizoriskā kārta Eiropas līgas nodeva pēc astotās kārtas un zaudēja ar pieciem punktiem pie galvas Zlin

Tā tas bija mazliet labāk nekā tagad..