Jauns čehu wakeboarders arī veicina pasauli

“Kad es veiksmīgi izturējis ceturkšņa finālā un pusfinālā, es sāku domāt, ka šoreiz tas varētu strādāt labi. Es negāju uz fināla pārliecinātām es ieņēma triku, ka man bija apmācīti pārāk daudz, “sacīja Vojtěch Krčmář svaigi septiņpadsmit. Finālbraucienā samaksāts triks sauc pāreja, kurā lec no zemākas barjeras sauc funbox augstāks, visi ar mijas 540 grādiem. Kad viņš beidzot bija samazinājies.

Lai mazāk pazīstamā sporta, kas ir spēcīgas tradīcijas Čehijā vai lielām iekārtām, bet saimnieks dalībai finālā Pasaules kausa panākumiem.Abū Dabī bija vienīgais Čehijas pārstāvi un viņa vecuma grupā konkurentu no četrpadsmit līdz astoņpadsmit gadiem, mērot spēku ar pavisam divdesmit divi pretinieki no visas pasaules.

“Pirmo vietu ieguva Englishman Jack Battleday, kas šogad ir astoņpadsmit, tāpēc nākamais gadā viņš iet uz augstāku kategoriju. Savukārt, būs lielākas iespējas, “Vojtěch Krčmář plāni nākamajam čempionāta uzbrukumu pjedestāla vismaz

Augstāka lifts

< p> mājās sadaļa CWCH ir Ostrava Wakeboarder šajā Glučina pie grants bedrē, dažreiz izpaužas praktizēt Brno vai Bratislavā, kur augstākās lifti un jo tur arī var pārbaudīt sarežģītus trikus.

“šķēršļi, kas mums ir Glučina labi, bet vecais lifts ir zems.Es nevaru izmēģināt dažus lecenus uz to, “viņš nožēlo. No Abu Dabī apstākļiem, kur viņiem ir jaunas, mūsdienīgas iespējas, viņš bija satraukti. “Ar augstāku liftu visi triki lēkt vieglāk.”

veikbords celta Krčmář pirms deviņiem gadiem, vecākais brālis, un viņš drīz vien uzstāja Čehijas eliti. . Par to liela priekšrocība, uzskata fizisko labklājību

samazinās, lai gan ūdenī, ļoti sāpīga

Tomēr praksē jaunie elementi ir mazliet nervu, jo kritienu, pat ūdenī, diezgan sāpīgs. Tomēr viņš joprojām ir sacensībā, pretēji daudziem viņa konkurentiem, viņš necieš.Jau pagājušajā gadā uzvarēja valsts čempionātā vīriešu kategorijā pirmā vieta tika piešķirta šogad pēc pirmās trīs no četriem klubu sacensībās. Piekauts, bet nav pat ceturtajā -., Jo viņas aizņemts kalendāra neatbildētu

Success var uzskatīt arī pirms, ka divus gadus cēla pasaules čempionāta sestajā vietā junioru kategorijā. Šogad piektais pakāpiens nav tas, ko es iedomāties, bet pat tā, viņš bagātināts dalību čempionātā. “Es noskatījos konkurentus profesionālās kategorijas, tas ir labākais iedvesma nākamo disku,” sacīja Taverners.