Jautienos ir saldžiosios bulvės. Liberecas ritulio komanda taip pat įtvirtino barbekiu

“Tai simbolis, kuris artėja didelis rungtynės,” sakė vartininkas Ján Lašák. “Barbekiu mums primena gerus laikus, kai mums pavyko. Mes padarėme tai jau pernai ir mes laimėjome titulą. Ir tai jis toliau. “

Net patyręs veteranas Lasak prisijungė prie darbo. Jis paėmė savo žinion daržovių, kurios parengtų dieną prieš komandai. “Jūs žinote, jauni berniukai rozlítaní, ir taip jis atėjo pas mane. Pusę pastaruosius dešimt vakare atsisėdau prie televizoriaus ir ramus visko aš pavogta. Bet aš džiaugiuosi, “juokiasi ji.

Dėl virėja vaidmuo Liberecas opékačkách reincarnates parengimo treneris Aleš Pařez.Ledo ritulio arena namo su dideliu grotelių pristatymas ir ruošiasi už jį gydo žaidėjų. Asmeniškai prižiūri, kad visi ingredientai yra sveiki. Iš jautienos kokybės iš ūkio veisimo pagrindas.

“sveikas kūnas daro sveiką našumą, sako Kelmų. “Vaikinai reikia po treniruotės pridėti maistinių medžiagų organizme, todėl aš stengiuosi suteikti jiems šiek tiek maisto, kol kūnas džiūsta prakaitą. Tai būdas išmokti valgyti sveikai ir sudėti kažką geriau nei pica ir kolos. “

” virėjas “Kelmų tekinimo kepsnys ant karšto grilio ir prašo gynėjas Andrew Vitásek kad pietūs atvyko pirmasis “Ką tu nori?Kruvinas? “Namai” vidutinis “, atsako Vitásek.

” Kuo daugiau mėsos propeče, tuo daugiau maistinių medžiagų ir sunaikina jį praeina, sako Kelmų.

Kai kepsnys paruoštas, nukopijuokite jį su specialiu peiliu į mažesnius griežinėliais. “Tai turi būti padaryta gerai išlaikyti mėsa nebuvo kramtomoji guma”, aiškina jis. Liberec gali taikyti žinias jie vieną kartą sužinojau, rengiant kepsniai su įžymybių virėjas Jamie Oliver Londone metu.

Tarp ledo ritulio žaidėjų Liberecas nėra vegetaras, ir tt kepsnys dauguma jų norėtų pasimėgauti. “Daugelis žmonių mano, kad tai, kas yra sveikas, tai nėra gerai. Tai sveikas ir gerai, sako treneris kelmo.Galbūt vienintelis dalykas, nėra visiškai sveikas, kuri siūlo žaidėjams, Grilis padažas pagal skonį.

Tuo grilis pradeda formuotis vis didesnį būrį žaidėjų. Ateina Liberec komandos kapitonas Branko Radivojevič ir gynėju Martin Ševc. “Tai ne man, aš veganų,” Ševc staigmena, bet tada tai tikrai priduria: “Žinoma, aš pakavimo. Nieko geriau nei kepsnys gali būti. Tokia mėsa yra žmogaus noras “

Ševc patyrė komandų skaičių, įskaitant užsienio, bet sako:”.. Tai būtų kepti mėsą tiesiai į persirengimo kambarį, aš niekada patyrė prieš “

Libereco ledo ritulininkų trokšta pavadinimas gynybai po ketvirtfinalio pašalinimas Pilsen šarvų dabar Chomutov.Pirmieji du atitikmuo bus žaidžiamos rytoj ir priešais išparduota arenos namų.

Gal jų sėkmė padės įrodyta kepimo ritualas.

a>