Jessica Ennis-Hill praleisti olimpinę stovyklą, bet varžysis Rio de Žaneiras

2012 m. Londono “heptopajo” čempionė sakė, kad praleis treniruočių stovyklą Belo Horizonte. Ji prisipažino, kad ji, kaip mama vienerių metų sūnui Reggiui, trokšta apie galimą viruso poveikį. “Esu susirūpinęs, noriu turėti daugiau vaikų ir man nerimas apie Reggie visą laiką”, – sakė Ennis-Hill, “Daily Mail”.

Tačiau ji nebus prisijungusi prie Rory McIlroy, ištraukdama “The Games” ir tiki, kad ji gali pakartoti savo keturiasdešimties metų triumfą.

“Ennis-Hill” varžosi savo pirmame septintajame sezoną šį savaitgalį Vokietijoje, Ratingen, tikėdamasi, kad rezultatas bus artimas savo aukso Praėjusiais metais pasaulio čempionatuose medaliais laimėjo 6,669 taškus.30 metų vyras vėlai pradėjo varžytis 2016 m. Dėl nedidelių sužalojimų ir varžėsi tik du kartus per metus, tačiau jo treneris Toni Minichiello yra optimistiškai nusiteikęs.

“Tai yra Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių repeticija, kuri yra mažiau nei du mėnesius. Kalbant apie savo fizinę formą, aš labai džiaugiuosi Jessu “, – sakė jis. “Šiemet ji jau turėjo du asmeninius bestsenos po nėštumo metus ir prilygo jos 200 mln. Kartų nuo praėjusių metų, taigi viskas tikrai vyksta teisingai.”

“Ji yra geresnės fizinės formos nei praėjusiais metais ir žiemą padarėme daug daugiau, todėl yra daug vilčių ženklų.Vis dėlto orų prognozė yra kai kurio lietaus, taigi mes esame labiau susiję su pasirodymais, nei jos bendras įvertinimas. “Tai reiškia, kad praėjusiais metais 5810” Götzyje “Hypo susitikime nieko geriau negu Jeso rezultatas yra” lyginamoji analizė, o idealiai mes ieškome kažkur tarp to ir 6.655, o tai yra praėjusį mėnesį Brianne Theisen-Eaton nustatytas labiausiai pasaulyje rezultatas. “

Kiti britų sportininkai ruošiasi susidurti su savo išeinančiu referendumu per olimpines vietas, bet nė vienas iš trijų karaliaujančių pasaulio čempionų, konkuruojančių Didžiosios Britanijos Birmingemo rungtynėse šiais savaitgaliais, daug dėmesio skirs mūšiui už sprinto vietas.

Labiausiai įtikinamos lenktynės Britanijos čempionatuose greičiausiai bus 200 metrų vyrų, kuriuose Zharnel Hughes, kuris praėjusiais metais baigė penktąjį Pasaulio čempionatą Pekine, susiduria su dviem iš trijų britų sportininkų, kurie praėjo mažiau nei 20 sekundžių: Adam Gemili ir Nethaneel Mitchell-Blake.

Taip pat yra 100 metrų vyrų trikuojantis.Jamesas Dasaolu ir CJ Ujah yra mėgstamiausi, bet kiti, tokie kaip buvęs pasaulinis patrulių čempionas Richardas Kilty, tiki, kad jie turi tvirtus teiginius. Kiekviename renginyje tik Rio mieste suteikiamas tik nugalėtojas – su sąlyga, kad jie turi kvalifikacinį laiką – su dar dviem vietomis pasirinkėjų nuožiūra.

Moterų varžybos taip pat yra konkurencingos, su Asha Philip ir Desiree Henris kovoja su juo per 100 metrų, o Dina Asher-Smith tikisi išeiti per 200 metrų. Tačiau labiausiai įdomios lenktynės greičiausiai bus 800 m. Moterys, kuriose kvalifikacinį standartą turi penki sportininkai – Lynsey Sharp, Jenny Meadows, Alison Leonard, Adelle Tracey ir Shelayna Oskan-Clarke.

42- senas Jo Pavey stengsis išlaikyti savo svajones tapti pirmuoju britų pėdsakų sportininku, kuris galėtų konkuruoti penkiuose olimpinėse žaidynėse.Pavey praleido automatinę vietą 10 000 m praeitą mėnesį, kai kenčia nuo krūtinės infekcijos. Tačiau ji atvyksta į formą ir bandys parodyti selektorius, kuriuos ji gali laikyti automatine ar 5 000 m ar 10000 m. Diskrecine vieta.

Gregas Rutherfordas pasitraukė iš bandymų su kaklo sužalojimu o Mo Farah mokosi “Font Romeu”. Kiti pašalinimai yra pasaulinis lauko šuolių bronzos medalis “Lorraine Ugen” ir didelis megztinis Isobel Pooley, kurie turi traumų.