Jordan Spieth a Rory McIlroy sú pevné a pripravujú sa na duel majstrov

Len obyčajní smrteľníci v poli s 89 mužmi vytvorili dojem, že sa snažia vyliezť ľadovú stenu, keď nosia papuče, keďže Jordan Spieth narazil na osem pod parným a päťstránkovým náskokom. Vzhľadom na to, že Američania doteraz dominovali Masters, pojem, že všetci ostatní baliaci a smerujúci domov, bol živý. Najpozoruhodnejšie, Spieth bol do jeho druhého kola len štyri otvory. Spieth nakoniec ukázal chybu, ktorá bola nevyhnutná na to, aby sa tento majster zmenil na bet365 niečo, čo sa aspoň približovalo konkurencii. 22-ročný štyrikrát umiestnil 5. miesto pre svoju prvú scénu aberácie turnaja. Dokonca aj diváci pokrčili ramenami. V neskorých popoludňajších hodinách však McIlroy predstavil nádherné – a možno kľúčové – oživenie. To vďačí všetkému za úroveň trpezlivosti, ktorá sa predtým nevyskytla na Majstrových vystúpeniach.V kontexte nepríjemného dňa – boli to dôležité bičujúce vetry a nebezpečné umiestnenia kolíkov – Severné Írsko 71 ukradlo štyri zábery v priemere poľných. Spieth sa vyhol z 15 stôp za poslednú, aby zostali štyri pod a Udržať vedenie, jedného, ​​od McIlroya. Dvojica bude prvýkrát vo víťazstve majstra počas tretieho kola. Nemyslím si na golf, galérie, ktoré nasledujú po tejto skupine, budú vidieť.

Toto McIlroy umiestňuje veci, pretože na rozdiel od posledných bet365 bonus troch augustových návštev nehral sobotu z nemožnej pozície [Spieth, poľovaný, je v priamom pohľade. “Zameral som sa na seba tam, pretože ak začnete myslieť na niekoho iného…Mám len duševnú schopnosť sústrediť sa na mňa “Chcel by som vyhrať tento golfový turnaj a chcel by som skončiť s najnižšou možnou mierou a ktokoľvek je predo mnou v tomto bode, Chcem len dokončiť jednu lepšiu. Takže to nemá žiadny rozdiel, kto to je, aby som bol úprimný. ”

Bude ponechané na ostatných z nás, aby ocenili význam tohto páru v záchvate na Zelenej bundy.Golf, rovnako ako každý šport, profituje z rivality.

Spietova vlna, ktorá vyvrcholila v 74, bola dosť neprimeraná bez upozornenia na pomalú hru, dodávanú spočiatku 11.. “Bavte sa dostať na hodiny na 11 Augusta, potom si zahrajte 11 a 12 sa ponáhľa s prudkým vetrom,” povedal Spieth. “Nie je to zábava. Nie je to vôbec zábava. “Keď sa Spieth preskupí, musí sa presvedčiť, že to bol jeden z chudobných dní zo štyroch. A napriek tomu je stále na prvom mieste. Odmietol akýkoľvek zmysel pre napätie. “Viem, že po tom mám malú prestávku,” dodal. “Mám ešte dva dni, aby som mu dal všetko, čo mám.” McIlroy správne tvrdil, že jeho 18 jamiek bolo “tam hore” s jeho najlepším v Auguste. Najvýznamnejším bodom bol bet 365 štyridsaťtisícový birdie putt na šestnástom a premenené úsilie od 6ft na poslednú pre par.Ten posledný vytiahol päsťovú pumu a prvý demonštratívny dôkaz, že McIlroy je presvedčený, že v nedeľu večer môže ukončiť to, čo je zdanlivo krátke čakanie na kariéru Grand Slam. “Mám pocit, že Augusta Niečo mi dlhuje a ja som prišiel s týmto postojom, “povedal McIlroy. “Prišiel som tu, aby som získal niečo, čo som mal už dávno. Musíte byť tak zaostrené a pod kontrolou svojich emócií tu. Je to o tom, že sa nedostanem fazed a duševne som bol dobrý v posledných pár dní. “Facebook Twitter Pinterest Rory McIlroy na konci svojho druhého kola. Fotografia: Kevin C. Cox / Getty Images

Pri dokončení uchopenia príbehu, amatérska brána zničila túto stranu golfových svietidiel – aspoň na 17 jamiek.Bryson DeChambeau by sa považoval za záchvaty, možno až k eventuálnemu bodu obťažovania, ak by nemohol zálohovať komentár doľava s prvotriednym výkonom. Úsilie amerických amatérov počas prvých dvoch kôl bolo Ešte pôsobivejšie, keďže Spieth bol medzi jeho partnermi. Nikto nepociťoval tohto 22-ročného, ​​ktorý má každé železo v rovnakej dĺžke, aby sa poklonil reputácii. A DeChambeau sa však dozvedel, ako môže byť krutý golf; Keď bol 18. apríla, keď bol nútený hrať tri z toho, odpálil ho z podielu druhého na viazanom ôsmom. Toto nebolo katastrofou, ale zdálo sa to nespravodlivé. Bolo by hlúpe ignorovať ostatných na tesne zhutnenej tabuľke.Viac ako 30 hráčov bude stále držať rozumné očakávania víťazstva cez víkend, v ktorom sú sľubované ďalšie testovacie podmienky. Netreba dodávať, že sa od roku 2015 z 18 rokov pod par. V piatok nebolo zaznamenané žiadne skóre pod-71.

Na stálych trhoch sa stále vyskytoval druhý kola, taký bol rozsah skúšky Augusta-deň. Ian Poulter bol medzi tými, ktorí to nedokázali urobiť, keď Angličan nezískal kapitál na svojom štvrtok 69, keď zhoršoval deväť výstrelov. Paul Casey prebehol podobne zúrivým úderom z gruzínskeho koncertu a nakoniec podpísal 77 a celkovo plus dva. Masters 2016: Ernie Els hlboko vyrazí, aby vyrazil z hororovej show 1-hole. Prečítajte si viac

Bubba Watson prežila Šesť-prerezaný jeden.Nebol to taký šťastie pre Phil Mickelson, ktorý urobil kariéru najhoršie kolo 79. Ian Woosnam pridal 81 do svojho prvého kola 82 a vyhlásil, že to bol jeho rozlúčka Masters. Ak sa zdá byť smutné, že šampión v roku 1991 sa týmto spôsobom pokúsil – po tom, čo od roku 2001 urobil iba jeden Augusta, je tu vážne poľahčujúca okolnosť dlhodobého spätného problému. Dosť je dosť pre Welshmana, keď je najlepší hráč na svete. “” To je môj posledný ťah, “povedal Woosnam. “Nie som dostatočne fit na to, aby som si mohol hrať so zlým zády. Zakaždým, keď hrám tento kurz, len sa na mňa chytil a ja nemôžem hojdať klub správne. Mám bolesť celú cestu. Je čas, aby som sa posadil a sledoval. Je škoda dokončiť takú hru, ale môžete len urobiť to najlepšie.Nevadí, stále mám zelenú bunda. “Woosnam, rovnako ako každý ostatný pozorovateľ v priebehu nasledujúcich 36 jamiek, by mal nájsť odpočítanie toho, kto tvrdí, že je to úplne presvedčivé. Nemohol byť vhodnejšie skriptovaný. Nájdite televíznu obrazovku, popcorn a popruhy.

zdroj: http://bonus-parissportif.com/josh-reynolds-popiera-vratenie-hopoate-prsta-po-bum-vtip-pocas-hry-nrl/