Judith Krpalek ņem sudraba no prestižajiem Masters

Krpálkovi sudraba deva 210 punktus Olimpisko kvalifikāciju, tā ir liela iespēja, ka Rio tiks izmantoti, lai.

“Kaut arī šis ir tikai sudraba medaļu, bet man tas ir ļoti vērtīgi. Šodien es varētu uzņemt jebkuru medaļu. Es pat nedomāju, ka tas būtu labi, “sacīja Krpāleks telefona sarunā. “Galu galā es nelielu kļūdu, man bija apgriezties un Holt, jo es zaudēju,” viņš teica.

Krpálka Tas bija pirmais lielais turnīrs pēc astoņiem mēnešiem kopš pēdējā MS kopš norisinās viņu veselības problēmas.Pirms mēneša, verificēta veidlapu uz Grand Prix Zagrebā, kur viņš bija bronzas, bet Rabatā rāda, ka atkal ir top formu.

“Lai gan trešo vietu Zagrebā, tagad otro vietu vienā no stingrākajiem turnīri pasaule, tāpēc es esmu ļoti apmierināts, un es ticu, ka tas uzlabos uz čempionāta un īpaši Olimpiskajās spēlēs, “teica Krpálek, kura kolekcijā medaļu pēc šodien trūkst tikai medaļu Olimpiskajās spēlēs.

pirmās divpadsmit 1. kārta skaidri pārspēt pasauli un pagājušā gada fināla pretinieks MS kubiešiem Jose Armenteros aizturēto jau pēc minūtes.In ceturtdaļfinālā viņš gaidāms pasaules čempionu no 2013. Ázerbájdžánec Elchan Mammadov, kuru Čehijas nacionālā komanda turnīrā, tikās pirmo reizi.

ievadā viņam bija skaidrs, bailes no mazākā auguma pretinieku un Mammadov dalījuma wazari, bet pa vidu kauja bija acīmredzami aizgājusi, un Krpālek izmantoja to. Komanda radīja lielu spiedienu, atbrīvojot viņam pēdējās pūles, guva tehnika ko-Soto-gake, gulēja viņam Mammadov pametusi.

“Ar mani ir beigas spēles vienmēr ir grūti, it īpaši, ja jūs mest mani un man nekas zaudēt. Tad es vienmēr saņemu maksimālo. Viņš fiziski aizgāja, viņš pat nevarēja stāvēt.Man tas bija tikpat labi, “komentēja Krpálek.

vērtīgs uzvarēt viņam pusfināls namotivovala un tikt galā ar nepopulārs pretinieku Tomo Ņikiforovs no Beļģijas, kurš bija tikai viena iespēja pārspēt pagājušā gada turnīrā Kubā. Šoreiz Krpālek nedeva viņam mazāko iespēju. Pirmais wazari ieguva īpašumā, drīz pēc tam, kad Beļģijas iemeta IPON tehniku ​​Tani-otoshi un beidzās spēli.

Kad finālā bija ārpus viņa varas Gasimov, kurš uzvarēja wazari un potenciālo jau taktiski pieskatīt. “Gasimov ir ārkārtīgi spēcīgs pietiekami neliela kļūda un uzreiz pagriezās pret mani. Pārāk slikti tas nav izrādīties labāk, bet es varu būt tikai apmierināti.Tā ir motivācija man, zaudējot man atkal ejot, “teica dzimtā Jihlava.

Gasimov un atgriezās Krpálkovi sakāvi pagājušā gada Eiropas čempionāta finālā. Ázerbájdžánec rangu ieguva 700 punktus, otrajā Krpálek 420. “Man sita viņam divas reizes uz mani, bet es biju top formā. Tagad, pēc ilga pārtraukuma, es biju mazliet bail no nokļūst rokturiem, bet pagājušajā gadā man bija visas rokturi. Es ceru, ka forma joprojām iet uz augšu atkal un nākamreiz es uzvarēt, “viņš teica.

Krpálkův veiksme ir vēl vērtīgs prestižā turnīra, kas notika kopš 2010. gada, bet joprojām nav Čehijas nebija uzvarēt maču. Krpálek pats savās iepriekšējās sākas 2010. un 2011. gadā, vienmēr zaudēja pirmajā