Jūs neesat clueless. Vai, ja volejbols māca jums olimpieti

Es atzīstu bez spīdzināšanas. Volejbols, vai tas būtu sešu roku vai pludmales, nekad nav bijis sacīkšu līmenī. Vēl vairāk, es to vispār nemaz neesmu spēlējis, futbolu vadīja mums.

Bet, kad Marketa Sluck ar Barboru Hermanu uzaicināja uz kopīgu apmācību, es nevarēju atteikties. Vai jūsu pirmā volejbola treniņš notiek olimpisko spēļu piektā labākā volejbola spēlētāja uzraudzībā?

Tātad, otrdienas rītā, kad pazeminās temperatūras ieraksti, es eju līdz Vitkov apgabalam, un es domāju, ka tagad tas kļūst ļoti grūts.

un Hermans tikko atgriezās no Brazīlijas, kur viņi ir pabeiguši trīs Pasaules sērijas turnīrus.Dedzināti un laipni gaidīti, viņi sveica mūs piepūšamajā zālē, kas nākamajās divās stundās kļuva par mūsu mājām.

Nav baleta

Mēs būsim seši.

Pēc tradicionālās iepazīšanās, volejbola spēlētāji mums jautā, vai mēs jau esam stiepšanās. Kad mēs sākam izskatīties nedaudz neskaidri, simpātiska blondīne veido apli, kur mēs cenšamies atdarināt viņas stiepšanās vingrinājumus.Ir skaidrs, kas šeit būs galvenais treneris.

Šeit nāk jautājums: “Es domāju, ka jūs visi esat to atskaņojuši pirms…?”

Par laimi, izrādās, ka bez Bára Zpěváčková no Novinek.cz neviens brīvprātīgais regulāri spēlē volejbolu, nedod Dievam augstāku līmeni.

Un nāk vēl viens jautājums: ”

Nu, nav šaubu, kas to nevar uzdrošināt.

, ieskaitot sevi. Nu, bija pietiekami daudz stiepšanās, ir pienācis laiks uzzināt, kā mēs patiešām esam.Divdesmit septiņi volejbola spēlētāji pirmie, dodot mums norādījumus par to, kā pareizi spēlēt ekskavatoru. “Centieties, lai jūsu rokas, cik vien iespējams ar izstieptā, pretējā gadījumā jums tiks peld visur,” saka.

Ja Sluková redz, ka mēs tik nav mēģina parādīt, cik viss kustība ir balstīta uz pēdas.

“Tie ir pamati, kas ir nekad nav pietiekami. Atkārtošana ir māte gudrības, lai arī mēs, mēs spēlējam augstā līmenī, mums vēl ir jāiet atpakaļ un uzlabot tos, veidot tos kā visprecīzākā. No iet ringā, kas attiecas uz jums, tas parasti attiecas uz mums, “viņš paskaidro mums. “Cik reižu tas ir garlaicīgi tāpēc, ka tas ir briesmīgi svarīgi skaits reps, lai iegūtu šo cilvēku pieredzējuši.Tas nav jautri, bet tas ir jādara, ”piebilst Bara Hermann.

Mēs sadalām līdz trim un trim, es palieku ar blondīne volejbola spēlētāju, no kura mēs katrs saņemam ierakstus, kas mums jāstrādā ar tīkliem. Ar savu žēlastību es sevi atstāju pats, kad manas pakaļējās kājas pacelsies no smiltīm. “Jūs to darāt labi, bet bez baleta,” saka olimpietis.

Ikviens, kam ir uzmanība. Kad Marketa Slukka kaut ko paskaidro, visi ir uzmanīgi.

Pēc pāris spēlēm, lai mēģinātu iegūt balonu pāri nopeltajam augstajam tīklam, mēs iegūstam nedaudz atelpas. Tā būs gandrīz pusdienlaiks, un sauna kļūs par zāli. Katram ūdens sūkam mēs esam pateicīgi.

“Šajā pusdienlaikā tas patiešām cep.Lai gan jūs esat pieraduši pārvietoties smiltīs, tas nekad nav gluži viegls, ”saka Sluk.

Ko jūs darāt, lai padarītu šo skriešanu smiltī ne tik prasīgu? Tas nešķiet tas, bet tas joprojām darbojas un darbojas un nav jautrības. ”

Tik briesmīgi tas nebija

Ar savu kolēģi Tomáš Mare no nedēļas mēs esam izvēlējušies (es nezinu, ar kādu atslēgu) kā vājākos rakstus, un tāpēc mēs spēlēsim mūsu pirmās spēles kopā ar labākajiem volejbola spēlētājiem Čehijā. Es un Bára Hermannová, Tomáš un Markéta Sluková.Vienmēr mēs spēlējam pieci uz vairāk tas tiešām ir, un arī dažām minūtēm, lai svīšanu tikai kreklus.

Un pēdējā spēle, par kuru nav Sluková komandas biedriem. Tāpēc es mēģināšu, es domāju. Tagad ir mana reize

Pēc dažām minūtēm mēs zaudēt 3. 1…Varbūt man vajadzētu mēģināt mukšana es atceros zelta padomu

Bet pat negatīva stāvoklis mums nebūs salauzt.. “Excellent caurlaide”, godinot savus komandas biedrus, bet pēc tam ne gremdēt komandu un dot savu kāroto vietu.

slaps jums arī nepieciešams iedrošinājums.

Un tad salīdzināt. Es esmu par manu brāli, brālis man pie bāra Hermann Peter Tomasek no sporta lido no visām pusēm. Piggy uz priekšu un atpakaļ, bet viņš lūdz, lai tā vēsturē?

Mēs saskaņojam punktus un man bija mugurā, es jūtos mazliet nervu.Jums neizdodas pāriet uz piekto sievieti Olimpiskajās spēlēs Londonā, es saku, kad bumba man lido. Es neatmodas un mēs uzvarēsim!

Mums ir rokas uz neto, un mēs tikai elpojam ar Peter Tomášek. “Tas nešķiet tāds, bet mēs esam pat to guvuši,” saka Markéta Sluková, vecāka un pieredzes bagātāka.

“Tie, kas nezina tik daudz, domā, ka pludmales volejbols ir tik žāvīgs, smiltis, pludmales pludmales. Bet tas patiešām ir ļoti grūts, ”saka Hermans.

Šim jautājumam ir jānāk. Cik lieliski mums bija?

“Nav taisnība, ka tu būtu bijis neveikls,” saka Slukova ar smaidu.Pat viņas komandas biedrs var mūs uzmundrināt. “Es domāju, ka tas bija diezgan labs, es zinu, tālu, daudz sliktāk,” viņa smejas.