“Kaimiņi” ir līgā. Stadions ir noteikts skaidrās nedēļas laikā

Exkapitán Matěj kotiš krekls un velk uz augšu, kā celtnieks kliedz rada fotogrāfiem ar vilces matains krūts, kas ir skūta milzu skaitlis 2nd

numuri, kas nozīmē, nevis sudraba otrajā līgā. Sudraba otro vietu līgā nozīmē veicināšanu ar pirmo!

“Es gandrīz skūšanās nogrieza krūtsgalu…Mēs svinam visu nedēļu, daži no mums var darīt,” řehnil kas Kótis křepčení laikā. Viņa samazinājās viņam goalless kaklasaite ar uzvarētāju Olomouc priekšpēdējā kārtā.

Par zāliena baseinā plūst šampanietis un asaras laimes, treneris Frťalu viņa spēlētāji uzspridzināja, tad dejoja uz galda ģērbtuvē, kūpinātas cigāru, kliegšana ar , dziedāja, hugged, piedzēries.Pirms uzmundrinoša faniem, kas piedalījās ierakstā 2502, saņēma komanda no kopienas uzņēmumi maksā 100000 kronām.

ģērbtuvē tas spēlētāji likts “uz klāja” pārstāvis no sponsoriem Robert skapis, kas bija iesaistītas Usti hokeju, tagad ir Most. Pot naudas nodotas Captain Radek Porcal. “Taču mums ir svinēt naudas pusē,” teica pussargs Radim Breite. “Tas ir sava veida split”.

Sponsori pat apsolīja, ka katru gadu pirmajā līgā komanda var būt miljons dolāru! Bet tas ir klubs, lai atskaņotu.

Viņš nolemj nedēļas laikā. Rātsnams ir teikt, ka simtiem miljonu dosies uz rekonstrukcijas stadionā neapmierinošu. Ja tā, tad komanda gaida ikgadējo patvērumu Jablonec. “Mēs to neietekmēsim, tā ir vadošā loma.Es ceru, ka stāvēt kā vajadzētu, “viņš teica Fotis

direktors kluba Vlastimil Gabriel pasmaidīja.” Mēs veidosim četri stabi, nodot dažas sveces un ir mākslīgā apgaismojuma…”Tad nopietni teica: “nedēļas laikā mums ir visas sarunas aiz ja atjaunošanas procesā, un tāpēc ir iespējams, vai ne. Pilsēta ir slīpi. Mūsu zēni būtu pelnījis pirmo līgas “.

Varnsdorfa piedzīvo stāstu. Otrā līga tika pārvietota administratīvi no čehu kausa tikai pēc 2009./2010. Gada sezonas. Katru gadu viņš pārveidoja vēsturi. Vakar pienāca maksimums. “Šoreiz mēs negaidījām,” sacīja boss.

Pat slavenais treneris Zdeno Frťala. “Kad es atnācu pirms četriem gadiem, neviens nezināja, cik tālu mēs ejam.. Tas tiks novērtēti par aptuveni vēlāk “Pussargs Radim Breite teica:” Ir 95 procenti no pārbēdzējiem. Un mēs esam priecīgi, ka mums izdevās ne tie klubi, kur mēs negribējām, bet gan sev, ka mēs esam futbols iet. Treneris Frtaala atvēra acis. Mēs domājām, ka futbols mēs varam, bet mēs nevarējām neko. ”

Bet tas turpinās mācīt Frťala? Tas izskatās neskaidri. Jautāt, vai viņš turpinās, viņš sacīja: “Sarežģīts jautājums, par kuru es neatbildēsšu.”