Kaip Kevinas Durantas gyveno pakankamai ilgai, kad pats save taptų piktadariu

Po šešerių metų po to, kai “LeBron James” sukūrė “super komandą”, prisijungdamas prie 47-35 “Majamio šilumos” klubo, kuris praėjusiais metais buvo pralaimėjęs per pirmuosius rungtynių etapus, Durant savo vardą įtraukė į “Warriors” komandos sąrašą nustatydami NBA rekordą apsilankę 73-9, tada NBA finale surengėme tris žaidimus prie vieno. Jei “LeBron” senoji šilumos komanda buvo super komanda, 2016-17 kariai yra kažkas daugiau nei to. Tai prideda paskutinį NBA MVP į sąrašą, turinčią savo valdomą ir vieningą NBA MVP, dvi All-Stars ir NBA finals MVP. Tai yra 27 metų “All-NBA” žaidėjas komandoje, kurioje trys kitos “All-NBA” žvaigždės savo viduryje 20-ųjų. Paskambinkite į “Avengers” krepšinio versiją, prijungiančią “Supermeni” į lineupą.

Išskyrus visus, kurie mėgsta superherojus. Jie galingi, pasitikintys ir beveik visada laimingi.Kas nepatinka? Bet pakeiskite “herojus” į “komandas”, ir jūs turite kūrinį, kuris yra plačiai apgailestaujantis dėl galingumo, pasitikėjimo savimi ir beveik visada laimėjusio pabaigoje. Tai viskas, ko sporto mėgėjas nekenčia.

Dar prieš tai, kai Durant pasidalijo savo planais su “Players ‘Tribune”, kur jis dirba neabejotinai reikalaujančiu antrąja “Leidėjo pavaduotoja” užduotimi, bendras “Warriors” fanų suvokimas pasidarė nuo to laiko, kai franšizės netikėtai kilo dominavimas per 2015 m. atkrintamosios komandos. Jau nebežiūrima kaip šviežia, laisvąja komanda, kuri nusileido trisdešimt ant bauginančios populiacijos, jie tapo sunkiais mėgstamiausiais. Sunkūs pasirinkimai, kurie kalbėjo su šiukšliadėžėmis, išmetė kandiklius, spardydavo ant kaklo, o jų pakaitalai buvo susiję su nuostoliais, kad NBA buvo suklastotas.Per vienus metus jie išvyko iš mylimų “LeBron” žudikų į komandą, kuri padarė “LeBron” patrauklią pamišimą.

Auksinė būsena buvo pritvirtinta prie NBA pjedestalo ir buvo lyginama su didžiausiomis komandomis…ir mes visi iš karto bandėme juos išmušti. Matydamas, kad “Warriors” praranda “NBA” finalą, trys “vieno žaidimo” rezultatai buvo tai, ko norėjo visuomenė. Bet dabar jie įtraukė žaidėją, kurio norėjo. “Golden State Warriors” yra super komanda ir “NBA” nauji super-piktadariai. Net Kevin Durant pats tai žino. Kevin Durant (@ KDTrey5) Dabar visi nori žaisti šilumą ir “Lakers”? 2010 m. Liepos 16 d.

Ką “Durant” iš 2016 m. Pasakys 2010 m. KD, kad jo sprendimas prisijungti prie karių yra visiškai prasmingas. NBA gerbėjai tai taip pat supranta. Bent racionalūs.”Facebook” “Twitter Pinterest”

Durant prisijungia prie geriausių krepšinio organizacijų – komanda, kuri yra geresnė už savo senąją komandą, o per dvejus metus moka daugiau nei 54 mln. Dolerių. Bet kurioje kitoje pramonės šakoje, išjungiant garso ir logišką bei pelningą karjeros žingsnį, būtų laikoma nepakankamumu. Bet sporto metu tai pasibaigia.

Durant aiškiai nori laimėti čempionatą, o po aštuonerių metų Oklahomyje (ir vienoje Sietle) ir tik vienai kelionei į NBA finalą prieš penkis sezonus, geresnę galimybę matyti komandai, kuri išvyko į “back-to-back” finalą, ir taip padarė su labai žemo lygio Harisono Barnes’u, kur dabar dirbs Durant. Ventiliatoriai ir ekspertai gali suabejoti “Durant” “palikties” ir jo “lojalumo” judėjimu.Bet “LeBron” karjeros lankai rodo senus klausimus atsako čempionatai. Ir Derrick Rose įrodo, kad organizacijos yra tik ištikimos žaidėjams tol, kol jie išlieka sveiki ir produktyvūs. “OKC” gerbėjams po aštuonerių metų neleidžiama žaisti po vieną žaidėją, kai jie paėmė visą komandą iš miesto, kuriame jis žaidė 41 metus. Jei “Thunder” rėmėjai būtų tokie tvirti lojalumo gerbėjai, jie būtų atsisakę leisti “Supersonics” 2008 m. Įsteigti parduotuvę savo miestelyje, ar ne?

“NBA” gerbėjai, kurie pyksta dėl Dervano sprendimo, iš tikrųjų nepatiko savo karjeros pasirinkimu. Jie pissed, kad jo (labai suprantamas) sprendimas užima daug pramogų ir intrigų iš sporto, kurį jie mėgsta.Jei likęs gyvenimas atrodo suklastotas dėl galingo ir beviltiško poilsio, bent jau esame sporto, kad pabėstume ten, kur kas gali atsitikti, ir kas nors gali pasisekti. Bet tai jaučiasi NBA, bent jau artimoje ateityje. Rytinę konferenciją vadovavosi bet kuri komanda, kuriai per pastaruosius amžius dirba “LeBron James”, ir yra nulinis požymis, kuris netrukus baigsis, nesvarbu, kiek “Al Horfords” bus padaugintas. Bet bent jau Vakarų konferencija kiekvienais metais pateikė tam tikrą paslaptį apie tai, kas gali susitikti su “LeBron” birželį, o “Warriors”, “Spurs” ir “Thunder” visada pasirengę būti teisėtais pretendentais vėl 2016-17 m., Jei viskas liktų tokia pati.Tik dabar Durant yra “Warriors”, Tim Duncan, kaip sakoma, išeina į pensiją, o 82 rungtynių sezonas ir trys taurės turnyrai, tęsiantys nuo spalio pabaigos iki gegužės pabaigos, iš esmės yra beprasmiška 28 komandoms, išskyrus žaidėjų kūrimą. NBA dabar turėjo dvi D-lygos, nes mes visi tikime, kas bus birželio mėnesį: “Warriors vs Cavs”. Kevino Durantio sprendimas – jo pagrįstas ir išmintingas sprendimas – sugadina septynis mėnesius krepšinio dešimtims milijonų gerbėjų.

Štai kodėl tiek daug gerbėjų yra nusiminusi. Štai kodėl super komandos yra paniekintos.2007 m. “New England Patriots” pridėjo Randy Moss ir visą sezoną grojo pramogomis ir dominuojančiu futbolu, tačiau nešališki gerbėjai kėlė pavargę nuo jų karūnavimo iki 18-0 ir tuo metu, kai baigėsi “Super Bowl XLII”, jūs negalėjote rasti asmeninio lauko Naujosios Anglijos, kuri nebuvo ekstatiška, kad juos prarastų. 2004 m. “Yankees” pridėjo Alexą Rodriguezą komandoje, kuri turėjo “100-plus” laimėjimų sezoną ir devynias iš eilės pasirodymų “paskutinis sezonas”. “Yankee” biurams buvo pašalinta daugiau trofėjų erdvės, todėl gerbėjai penkias septynias sezonas sulaukė puikių rezultatų kiekviename “Yankees” nugalėtojoje ir “A-Rod” pop-up ir strikeout. Tik po 2009 m., Po pakartotinų kančių, kad žeminantis Rodriguezas tapo labiau simpatiška figūra kelyje į jo vienintelę Pasaulio serijos titulą.Jis žaidė save į nepakankamą vaidmenį, ir tai, kas mes esame laimingi, kad šaknis. Islandija, Leicesteris ir Cleveland miestas. Ne krepšinio komanda su 40% dešimtuko geriausių žaidėjų lygoje.

Neutralūs gerbėjai galės vertinti ir nustebinti, kaip šie kariai sugaišins krepšinio sportą kitą sezoną, paskleidę grindis tokiu būdu, kurio niekas anksčiau nesuvokė. Ir tada jie norės, kad jie nukristų ant jų veido, kai tai labiausiai svarbu. Tai ne tiek labai nekenčiama, kiek nori, kad sportas nebūtų nuspėjamas.

Kevinas Durantas šiuo metu yra blogas vaikinas, kaip ir 2010 m. “LeBron”. Po kelių metų ateina nauja super komanda, o “KD” ir “Warriors” gali būti “nepaklusnūs”. NBA žaidime pasitraukiate iš hero, jei žaidžiate pakankamai ilgai, kad nebūtumėte piktadarys.