Kalbėjimo taškai: “FFA” negali laimėti po “A-League” dar kartą iškilusių problemų

Savaitės naujienų ciklas prasidėjo 15 minučių į “Melbourne” pergalę su “Western Sydney Wanderers” šeštadienio naktį, kai įlankoje suaktyvinta didžiulė kelionių parama, kuriuose buvo suaktyvintos sprogimų ir detonatorių serijos. Teisėjas Benas Williamsas pristabdė žaidimą maždaug minutę, kad debesys iš akinių dūmų išsisklaidytų iš “Etihad” stadiono, po kurio “Victory” pelnė. Futbolo federacija Australija kelia grėsmę “A-League” draudėjams, norintiems naudotis sprogmenimis. Skaityti daugiau

“Kai kurių gerbėjų elgesys, ypač Vakarų Sidnėjaus Wanderers gerbėjai praeitą naktį rungtynės buvo nepriimtina ir nebus toleruojami “, sakė FFA generalinis direktorius David Gallop sekmadienį.Per ateinančias dienas “FFA” apkaltins elgesį su ventiliatoriaus elgesiu, kurį sukelia bet kokia nuobauda.

Valdančioji organizacija yra kankinanti pozicija. Nepavyko sugriauti sunkiai suprantamo chuligano elemento, o organizacijai bus pažeista pagrindinė publika, kuria ji beviltiškai trokšta. Tačiau išduodant drakoniškas bausmes, FFA rizika, kad jau trapūs santykiai su aktyviais rėmėjais prasiveržia protrūkį. Be to, “FFA” jau seniai sukėlė karšta atmosfera “A-League” atitinka savo unikalų pardavimo tašką.

Tai žiaurus ciklas, kuriame nėra jokių sprendimo požymių. Ventiliatoriai, pasipiktinę jie negali pakartoti Bachanalio scenos Europoje ir Pietų Amerikoje, atkreipia dėmesį. Tai maitina visus, kurie siekia A-League nugalėti dėl blogo senojo futbolo.”FFA” tada suformuluoja vienintelę poziciją, kurią jis sugeba, įtikindamas pagrindines tendencijas ir sustiprindamas nepatenkintą dovana, nesijaudindamas savo pagrindinės auditorijos.

Išlydžiai dabar yra kodai, stenografuojami dėl įtarimų, kuriuos pašaliniai padarė futbolo kultūrai. Tokios naktys, kaip šeštadienis, be rankovių, tatuiruočių, Vakarų Sidnėjaus žmonės, apšviesti žaibišku šviesa, tik padeda sustiprinti šias baimes. Kontrastas, kad didžiąja dalimi be abejo atsakymas į pranešimus apie 81 patronas iš panašaus dydžio minios išmetamas iš Sidnėjaus septynių regbio.

“FFA” stengsis pakreipti padėtį kaip keletą blogų obuolių. Tačiau reikėtų pažymėti, kad Wanderers lėktuvas buvo didžiausias ir ryškiausias, kai turėjo savo pirotechnikos ataką.Nebuvo jokio savarankiško policijos užuominos.

Socialinė žiniasklaida yra nepatikimas liudytojas, tačiau čia taip pat yra daug paramos ne tik dėl sprogmenų, bet ir už tai, ką jie atstovauja kovoje už Australijos futbolo kultūros saugojimą . Kalbant apie tai, kad sprogdinimai nėra Australijos reiškinys, atsakymas atspindi nusivylimą Australijos rėmėjų infantiliškumu valdžios institucijose ir futbolo kultūros angliškumą. Temos, pažįstamos kartoms, praeityje.

Tai akivaizdžiai akivaizdu jaunųjų sirgalių bangoje, į žaidimą taip pat daug dėmesio skiriama aktyvios paramos lūkesčiams, kaip ir gyvo profesinio futbolo pažadas.Šiai naujajai veislei, kurioje yra lengvai pasiekiamų didžiųjų pirotechnikos rodyklių klipų, yra ypatingas nepasitenkinimas vyresniųjų vadovų apkabomis.

Šiuo metu verta prisiminti, kad galima būti tiek aktyvus palaikytojas, nei lengvosios raketos. Be to, norint pasirinkti šviesos spindesį esant dabartinei aplinkai, jūs turėtumėte atkreipti dėmesį į pragarą. Kaip jūs netgi sukeliate sprogimą? Ir tada persikelkite į futbolo stadioną?

Laukelyje Brisbane Roar buvo svajonė. Prognozuojama, kad jie paskersdavo centrines jūrų uostus, kurie “Suncorp” stadione pasuko giliai gynybai.Mažiau nuspėjamai, Roar buvo vienintelė pusė viršuje šešių reikalauti visus tris taškus.

Didžiulė raundo apeina atvyko prie savo išvados su Melburno miestu, vykstančiu “Boilover” į “Newcastle Jets”. Teisėjas Adomas Fildingas jiems nepadėjo, pralaimėjo ginčytiną bausmę Jackui Clisby, o paskui Jakobui Mellingui – grubią raudoną kortą. “Jets” sunkiai dirbo tik už antrą kartą laimėję 14 rungtynių, parodydama savo kampanijų pažadų atidarymo savaites organizavimą ir kovą.