Kämpf beidzot gaida punktu, Rittich septiņas reizes nopelnījās no Vegas

Čikāgas bija trešdiena uzvarēt 3: 2 pēc invasions Ottawa tikai otro panākumu pēdējo vienpadsmit sākas. Tuvāk divi punkti tika plaguing Blackhawks, kura pēc deviņām sezonām ar augstu varbūtību šogad nebūs paplašināt savu sēriju piedalās spēlēm, kas jau pamatlaikā, bet divos gadījumos atkal Kanādas sāncenšiem uz līnijas.

15. minūtē zvaigzne Patrick Kane bija pirmais rezultāts. Palīdzība ieguva un debitants Deivids Kampf (10:51, 0 + 1, +/- 0), tādā spēlē, kas bija vienīgais Čehijas pārstāvi. Defender Michal Kempny bija nedēļas sākumā aizmainīts uz Vašingtonu un Jānis Ruta paliek atstumt ar traumām.

Viesu bet minūti vēlāk varētu salīdzināt.Ilgtermiņā ievainoti viens vārtsargs Corey Crawford Čikāgas zaskakujícího Antona Forberg savu iespēju nullei Zack Smith.

26. minūtē otro reizi ieguva vadību, un Kane atkal atgriezās. Šoreiz kā palīgs, kad viņš nošāva šāvienu, viņš atrada Arthom Anisim hokeja spaili. Bet Otavai nebija pietiekami ilgs laiks, lai tiktu galā ar Matt Duchene pie 32:01.

Pēc trešas trešdaļas bezgala, pagarinājums notika reidos, kas sasniedza septiņas sērijas. Lēmums audzināja nošāva Niks Schmaltz, viesu Mark Stone tad slaucīt Forbsberg.

Vārtsargs Deivids Rittich ka ievainoti Mike Smith laiku spēlē lomu komandas vadītājs Calgary , trešdien ievadīts piektajā spēlē aiz muguras.Tomēr Flēmam bija tikai viena uzvara sērijā (4: 3 virs Nashville). Sliktākā sakāve ne tikai miniseries, bet tajā pašā laikā, kopumā viņa putnēns karjeru NHL, bez šaubām redzams vidū ledus Vegas .

Sovereign līga debitants, kas valda Rietumu konferencē ieguva ar savu atpakaļ septiņas kārtas. Rittičs saskārās ar 26 šaušanas mēģinājumiem un ieguva tikai 19 iejaukšanās statistikā. Golden Knights, kurām papildus Tomas NOSEK (8:21, 1 + 0, +/- 0) sāka savu otro karjeru sāk NHL no saimniecību sauc Tomas Hyka (14:11, +2, 1 shot) un triumfēja augstas 7: 3

Flames labvēlīgie ar mājas ledus hokejisti varētu sekot līdz sākumam trešajā periodā, kad pamazām izlīdzinātas četrus rādītājus. Pie 44piektā minūte, bet mērķis tīkla Ritticha Vegas nosūtīja izšķiroša Blockbuster Luka Sbisa un gala rezultātā vēl apdrošina Tomas NOSEK (mērķis tika ieskaitīta viņu kā pārdomas pēc korekciju) ar Cody Eakin. Augstas Ritticha izņemot sakāvi un bija iekost uzbrucējam Mihaels Frolīks (14:42, +/- 0, 1 shot).

ceturtā uzvara pēc kārtas uzvarēja hokejistiem Anaheim , kurš turklāt pēdējie divi sākas. Pirmdien izdevies futbola rezultātu 2. 0 uz ledus biezs Vegas, un divas dienas vēlāk, rezultāts atkārtots mājas spēlē pret Dallas

41 operācijas noslaucīja veterāns Raiens Millers (aizstāvēja savu 42 . nulles karjera), kurš aizpildot par cietušās kolēģi John Gibson bija iepriekšējā spēlē ar Golden Knights laikā. Pīles, kas tika nosūtītas vadītājam 14. vietā.Hampus Lindholm aizsardzības spēle spēlē. Fuse kapteinis Raiens Geclafs pievienotas līdz 45. minūtei, kad viņš uzstāja izmaiņām spēlē mazākumā.

Svinot viņš varētu un iekšzemes Andrew biezputru (15:07, +/- 0), bet tukša atstājot Radek Faksa (13:32, +/- 0) un Martins Hanzals (4:09, +/- 0). Pēdējo tika ievainoti tikai septiņi apgriezieni. Pēc spēles beigām, pēc tam salauza citu publisko sadursmē, kurā cita starpā apstrādā kontus un Kanādas zvaigzne Korijs Perijs un Jamie Benn: