Kas ir zādzība? Klubu klubi saka, ka šī līgas nedēļa nedarbojas nevienā citā vietā

32 spēles un pēc play-off, bet Čehijas Kooperativa NBL lies labāku Eiropas vidējais attiecībā skaitu spēļu. Sacensībās ar divpadsmit komandas no 32 spēlēm pat otro lielāko skaitu. Lielbritānijā vien spēlēja spēli vairāk ar tříkolovému sistēmu.

“Es domāju, ka 32 spēles vienā sezonā, un par nākamo spēli playoff ir optimāls pasniegšanas pašreizējos apstākļos.Viņi dod mums nedaudz sarežģītāka svinīgus logus, ka citi iespējamie datumi sezonas gāja, “norāda Tomass Kotrč, prezidents asociācijas premjerlīgas klubu par jaunu globālu kalendāra FIBA, kas ir visu valstu federācijas iesniegt.

” Lielākā atsakās komentēt par zápasokrádežích kas parādījās medijos, “viņš teica Kotrč pret skatu uz basketbola Ústí izteikts MF Dnes.

” kvadricikls Eiropā tikai spēlēt līgās, kur ir mazāk dalībnieku, nekā mums.Pat tā, kopējais spēļu skaits ir aptuveni 30 kā Kooperatīvā NBL, “atzīmē vadītājs līgu asociācijas ar to, ka ritenis sistēma praktizēta tikai sacensībās, kur komandas no desmit vai mazāk.

līgas spēles ārpus līnijas Eiropā, varbūt tikai Somijā, kur vienpadsmit komandas notiek organismā 40 naktis numurs. Tagad somi pieder četriem, ka viņu līgas spēles regulāri spēlēja ritmā nedēļas nogalē – trešdiena. Viņi izmanto to pašu sistēmu Gruzijā, Slovākijā un Ukrainā. “Kopējais sērkociņu skaits ir līdzīgs.Viņi pēc tam salīdzinājām mūsu sezona ir saīsināts vai pagarināts pauzi savā kursā, “saka prezidents ALK

Tas, ka NBL visvienkāršākā sastāvdaļa spēlē tikai nedēļas nogalēs, ir papildus laika ierobežojumiem vēl viens iemesls. Ļaut klubus piedalīties Eiropas kausos.

“Ir svarīgi, lai spēlētājiem un starptautisko konfrontācijas, ne tikai, lai aizvērtu blistera Čehijas līgas. Tā kā tie ir spējīgi reaģēt uz citu stilu spēlē vai whistling, bet arī sasniegt potenciālos kandidātus ārvalstīs.Turklāt jauniem spēlētājiem ir vērtīga pieredze, kas ir svarīgi projekta koncepciju veidojot nacionālo komandu 2021., “paskaidro Kotrč

Šogad tiesības puse komandas no NBL pievienojās Eiropas tasītes -. Līdz Nymburk sagaidīt spēlēm Čempionu līga Pardubice ar FIBA ​​Europe kausa atvadītos ar pēdējā kārtā kvalifikāciju. Brno, USK Prague, Usti nad Labem un Decin spēlēja Alpe Adria kausu, kurā visi, izņemot Ústí uzlabotas ar spēlēm.

“Pateicoties sadarbībai ar Čehijas Basketbola Federācijas mēs esam par klubiem, kuri spēlē Eiropas kausa izdevās nodrošināt finansējumu palīdzība, “komentēja Kotrčs.

prasība: “ceļš uz Eiropu ir atvērts.Visu līgas un kausa izcīņas spēļu summā pietiek ar slodzi un piedāvā daudz iespēju, lai fani varētu doties mājās. Ja kādam no klubiem ar līgas sistēmu ir problēma, man ir jānorāda, ka klubi viņu piekrita ALK sanāksmē. Jā, kaut arī ne vienbalsīgi, bet šeit ir darba demokrātijas principi. ”

Iepriekšminētais spēles jāpievieno vēl viens čehu kausa spēles. Ja baseinā ir divi Kooperativa NBL klubi, tiek atskaņota divu kārtu spēle. “Konkursu sistēma nonāks nākamās ALK sanāksmes darba kārtībā, kur to novērtēsim,” secina Kotrčs.