Kataro rankinio krepšinio komandos pirkimo politika 2016 m

Didžioji sąskaita sukurta “Kataro rankinio” komanda, importuojanti žaidėjus iš viso pasaulio, kaip Persijos įlankos valstybės ambicingų pasaulio futbolo stadijoje, žais prancūzišką aprangą, kuri siekia trečiojo olimpinio aukso iš eilės.

Stenduose, pusiau tuščiose ankstyvoje valandoje, didžiulis prancūzų gerbėjų kontingentas mesti trispalčius ir giedotus: “Allez Les Bleus”. Žemyn teisme liaudies tautų Kataro komanda, kurioje yra tik trys ten gimę žaidėjai, linksmino giesmes.

Tuo tarpu penkios Prancūzijos komandos, įskaitant puikų Lucą Abalą, kuris panaši į “Plastic Man” jis susukdavo ir pasuko į septynis tikslus, žaisdamas “Paris Saint-Germain”, kuris priklauso “Qatar Sports Investments”, kaip ir jų futbolas pusbrolis.Šis sandoris buvo dalis didėjančios abiejų šalių interesų.

Dėl “nedidelio sužalojimo” Roine turėjo, kaip teigia jo vartininkas Danijel Saric (gimęs Bosnijoje ir Hercegovinoje), trūkti Žaiskite kaip Kataras, kuris laimėjo savo varžybų pradžią su Kroatija, o antroje pusėje surengė pasaulio čempionatus 2015 metais. 2016 m. Rio olimpinės žaidynės: moterų 10m synchro nardymo finalas, tenisas, futbolas ir dar daugiau – gyvi ! Skaityti daugiau

Kai kurie iš prancūzų žaidėjų, kurie po sunkios kovos pirmos pusės parodė nuostabų greitį, judrumą ir regėjimą, pralenkė 35-20, yra aiškus nepasitenkinimas dėl Kataro kovos su pinigais priemonių. “Kiekvieną kartą, kai žaisime Kataras, tai nėra vizija.Jie gali tai padaryti, tai leido.

“Bet mes labai malonumą iš Pēršana šį komanda, ypač olimpinių žaidynių, kur ateini atstovauti savo šalį toje dvasioje,” sakė Valentinas Porte A 25- metų dešiniuoju pelės atgal, grojantis savo klubo rankinio už Monpeljė.

“The rankinio sirgaliai yra laimingi, kai Kataras yra sumuštas, nes jie turi tą dvasią. Mes žaidžiame dėl žaidimo meilės; jie žaidžia už pinigus. Kiekvienas turi savo požiūrį į ją. “

Kiti šiek tiek daugiau santūrus, pirmenybę leisti savo rankas tai kalbėti. Vėliau Prancūzijos kapitonas ir vartininkas Vincentas Gerardas sakė: “Mes sutelkti dėmesį į žaidėjus, su kuriais žaidžiame.Štai kaip taisyklės yra. “

Yra platesnių klausimų žaidžiant, kad čia būtų imtis visą knygą išpakuoti minia.

Bet grynai sporto terminų žarnyno-jaustis testas dažnai yra stebėtinai efektyvus. Kartu su pilietybės įstatymų kontinuumas, futbolo sėdi viename gale ir sporto, pavyzdžiui, tinklinio ir rankinio kitame.

Kataras negalės daryti tai, ką jie padaryti ranka už 2022 pasaulio futbolo čempionato metu, todėl jų daug ilgesnės trukmės planą, apimantį Aspire Academy, jas tvirtina, plėtoti savo talentą.

Jis niekada nebus juoda ir balta diskusijos, kaip vadinamųjų “plastiko britus” eilės prieš pasibaigiant paskutinėms olimpinėms žaidynėms.Stalo teniso varžybose čia yra daugybė Kinijos žaidėjų, kurie užėmė pilietybę kitur, o sezono varžybos kitą savaitę iškels daugiau nerimą keliančių pavyzdžių. Tačiau kai beveik visa komanda susideda iš natūralizuoti žaidėjai, klausimai turi būti klausiami apie tai, kodėl federacija veiksmingai skatina keitimąsi taikais už grynuosius pinigus.

Praėjusių metų keista rankinio pasaulio čempionatai Dohoje gali būti dalis atsakymo.

Ten Kataras įsiveržė į finalą tarp ginčytinų sprendimų dėl teisėjų.Iš stendų juos pribloškė ispanų rankų futbolo gerbėjų kontingentas, kurie turėjo visas išlaidas, sumokėtas Dohoje, su sąlyga, kad jie palaikė namų komandą.

Tai buvo tik vienas įvykis žandikaulyje,

“L’Equipe”, kuris specializuojasi rankiniu ir tinklinio futbolo žurnalistu, Yann Hildwein, jaustųsi nepatogiai dėl katalikiško apsipirkimo “Kataro” parduotuvėse, tačiau ” sako, kad situacija yra sudėtingesnė, nei ji gali pasirodyti pirmą kartą. “Yra pagarba žaidėjams teisme ir treneriams. Bet tai nėra nacionalinė komanda.Nemanau, kad tarptautinė federacija rūpinasi dėl to “, – sako jis.

Tačiau Roine teigia, kad, persikėlęs į Katarą 2013 m., Jis negalėjo gauti sutarties Prancūzijos pirmojo diviziono . “Jam jis išaugo. Aš galiu pamatyti, kodėl jis tai padarė. Žinoma, tai bus keista per himnus “, – sako Hildviūnas.

Komandos, kurios visus žaidžia savo klubo rankinį Kataras, įvairiai kruša iš Bosnijos, Juodkalnijos, Kroatijos ir Kubos. Daugelis anksčiau grojo kitoms tautoms.

Kai kurie, pavyzdžiui, Egipte gimęs ašis Hassenas Mabroukas, netgi grojo olimpinėse žaidynėse prieš kitas šalis.

< p> Kai kurie kiti žaidėjai, esantys Kataro pusėje, yra iš šalių, kurios greičiausiai neturės jokios rankos olimpinių žaidynių komandai.Pavyzdžiui, Ameen Zakkar yra iš Sirijos.

“Niekas nemyli dėl natūralizacijos. Tai klausimas žurnalistams. Bet mes norime žaisti rankinį, nieko kito “, – sakė buvęs” Barselonos “vartininkas Saricas, kuris ketvirtadienį susiduria su esminiu rungtynėmis su Tunisu.” Ką galite pasiekti Europoje, kad negalėsite patekti į ” Kataras? Jis saulėtas visą laiką “, pridūrė jis, galbūt paliesti gynybinį. Po to Roine prancūzų žurnalistams sakė, kad tai yra “svajonė” žaisti olimpinėse žaidynėse ir kad jis labai džiaugėsi ten. Bet po to išvydęs komandos autobusą jis atrodė šiek tiek liūdnas.