Ko ieteikt Čehijas futbola izlasei? Beidziet alibismu. Ticiet sev

Objektīvi, piemēram, šis. Čehijā nav augstākās futbola paaudzes, mēs to zinām jau sen. Viņam pat nav virs vidējā līmeņa.

Bet viņam noteikti nav zaudētas paaudzes, kā ieteikuši pašreizējie spēlētāji. “Es vēlos, lai es varētu būt labāks futbolists, bet, redzot pretinieku individuālo kvalitāti, mums jāatzīst, ka viņi ir labāki,” sacīja Stopers Jakubs Brabecs, kurš pirmdienas spēlē Krievijā spēlēja kā kapteinis. “Tā ir realitāte. Es nezinu, vai ir veidi, kā to no mums atbrīvot. ”

Pietiek! Nekad neko tādu vairs nesakiet! Jūs sabojājat sevi, komandu un visu Čehijas futbolu. Ir pazemība, nevis nenovērtēšana. Jums ir jāparāda veselīgais pašnovērtējums, kas pēdējos mēnešos tiek iesūcis, līdz kāds zina, kur.Pārstāvju attieksme pārvērtās par alibismu un bailēm, tāpēc bija skaidrs, kas notiks: nožēlojamās izrādes, sakāves un Jarolima beigas. cīņa.

Jaunā trenera 1. uzdevums ir šāviens: izsist komandu, kura pozē kā neaizsargāts dublis. Atlasiet spēlētājus, kuri nav tik viegli pārliecināti, ka ir sliktāki par pretinieku. Un ja viņi atklāj, ka ir sliktāki? Joprojām ir iespējas saskarties ar augstāku kvalitāti. Drosme, kareivība, spītība, mērķtiecīga taktika. Kāpēc čehiem pagājušā gada septembrī izlozē bija cīņa ar fantastisko Vāciju, un tagad viņi vispār nesoda apsūdzības?

Viņi ir zaudējuši ticību. Viņi ir zaudējuši sirdi.

Pat vidusmēra komanda var izdarīt lielas lietas pretī laimei.Vai Velss var spēlēt Euro 2016 pusfinālā, ja viņš nobijies? Kā ir ar niecīgo Islandi? Vai arī Krievija, kas kā nesenā Pasaules kausa maģistrāle gandrīz izvirzījusies starp četrām labākajām?

Nacionālā komanda nav tik slikta, kā liecina jaunākie rezultāti. Bet, ja viņš tā domā, viņš var nokrist vēl zemāk. Tajā pašā laikā tas nepalīdzēs Čehijai gulēt kabatā. Kad treneris un komandas kapteinis iebilst, ka otrais puslaiks pret Ukrainu bijis kārtībā. Kad televīzijas eksperti baidās runāt par problēmām, kuras nomāc nacionālā komanda. Iedomājieties, vai jūs varat atrast kādu no A vai 21, kurš izceltos no pirmā acu uzmetiena.Jauns Poborskis, Rosicky, Baros.

Iespējams, ka no ceļa nokļūst tikai uzbrucējs Šiks, kuru bieži traucē savainojumi. Pretējā gadījumā čehi ir aizmiguši, un joprojām notiek akadēmiju projekts glābt nākotni. Rezultātus mēs zinām vispirms piecos, bet desmit vai piecpadsmit gados.

Personības šobrīd ir grūti atrast. Tika gaidīts, ka viņi nāks no paaudzes ap Brabeku, Krejču un Skalaku, kuri pirms septiņiem gadiem finālā bija cietuši spēcīgos spāņus, spēlējot 19 gadus vecajā Eiro. Bet 1992. gads apdullināja. Vislabāk der aizsargs Kadeřábeks, vairums citu izbalē.

Līdz šim ir jāstrādā ar pieejamo materiālu. Viņu noteikti var izturēties labāk, nekā Karels Jarolims parādīja divu amata gadu laikā.Kurš mēģinās pamodināt šausmīgo komandu?

Vispirms viņš paskatījās uz Jozefa Čovaneka mīluli, sakot: “Ak, mūsu mazais Brūklners.” Tad viņš iemācījās blakus pašam Kārlim Brūkinam: . Viņam bija cilvēka rakstura izjūta, spēļu situāciju izjūta, detalizēta pretinieku analīze. Un viņa treneri, mēs par to varētu runāt visu dienu. ”

Tiek uzskatīts, ka šķembas ir pārāk labas spēlētājam, kas neatbilst pašreizējai nacionālajai komandai. Bet viņš galvenokārt ir raksturs, pieklājīgs un principiāls, kas ir plus punkti. Viņi varēja runāt par viņa stingro roku Liberekā un Slavijā. Viņš atnesa abus klubus uz titulu. Ja atceraties, kā viņš pirms diviem gadiem reanimēja Slaviju, tad jums šodien jāpaceļ. Viņš var uzpūst pārliecību komandā un inokulēt mežonīgu stilu.Cits stāsts ir tāds, ka pēc slāvu nosaukuma nāca daļēja krīze un apšaude.

Bet esiet piesardzīgs, Cross-Eyed var nebūt vienīgais risinājums. Arodbiedrība satricina plānu izvēlēties revolūciju ar lielu vārdu vadošā amatā. Tipa Pāvels Nedvěds, kas, protams, ir zinātniskā fantastika, jo slavenais pussargs strādā Juventus labā.

Saskaņā ar MF DNES, reālistiskāki varianti ir Karel Poborský vai Radek Bejbl, citi zelta paaudzes pārstāvji. Viņiem tūlīt būtu dabiska cieņa, jo mūsdienu spēlētāji savus plakātus pielīmēja virs gultas. Treneru pieredzes un diplomu trūkumu varētu kompensēt atbilstoši izvēlēti līdzstrādnieki.Bez tā noteikti pārtrūks veiksmīgo Eiropas kvalifikāciju virkne, kas pastāv kopš 1996. gada. Un Čehijas pārstāvniecība kritīsies vēl zemāk.