Kodėl Clemson yra nepralaimi underdogs BŽP čempionato žaidimo

Tai labiausiai dominuojanti komanda pastarąjį dešimtmetį prieš Clemson Tigers nacionaliniam čempionate pirmadienį naktį. Alabama Crimson Tide yra iš trijų paskutinių šešių College Football nacionalinių čempionatų nugalėtojai ir šiemet čempionais triukšmo sukėlusios Pietryčių konferencijos (SEC pareiškė septyni iš paskutinių devynių nacionalinių čempionatų skaičių). Tai nebūtinai Davidas palyginti Galijoto, bet tai Galijotą palyginti kažkas žymiai mažesnių ir mažiau talentingas. Clemson laimėjo tik vieną nacionalinį titulą savo istoriją ir per pastaruosius kelerius metus “Tigrai” tapo sinonimu nepasiekti. Clemson ateiti į šį žaidimą, kaip tik undefeated komanda šalyje, tačiau vis dar yra sunkiųjų underdogs.Istorija ir kilmė gali skatinti Tide, bet tai vienas gali būti ne taip kreivas, nes ji gali appear.What pastatyta ant kortos?

Alabama teiginys, vyksta jų 16 nacionalinės čempionate (nors nuodugnia College Football istorija būtų įdėti, kad numeris arčiau 11). Legendinis treneris Paulius “Lokys” Bryantas pelnė šešis čempionatus tarp 1961 ir 1979. Alabamos treneris Nick Saban ieško savo ketvirtąjį nacionalinį pavadinimą su Alabama per pastaruosius septynerius metus. (Jis taip pat laimėjo nacionalinės pavadinime dalį 2007 m Luizianos valstijos).Dėl Alabama, tai yra apie prigimtinės teisės.

Clemson, laimėtojai vienoje nacionalinėje čempionate prieš 34 metų, tai yra apie keičia savo programą suvokimą. “Clemsoning” turi Urban Dictionary buvo apibrėžta kaip “pristatymo žinutę nepaaiškinamai nusivylimą efektyvumą, dažniausiai patenka į koledžo futbolo sezono kontekste akto.” Daugiau iki taško, tai yra tendencija žaisti prastai dideliuose žaidimuose ir prarasti Mažieji oponentus apsvaiginimo mados. Nuo 2011 m Tigrai prarado 11 žaidimai, ir aštuoni iš jų buvo susiję su komandomis, kurios buvo arba Plantae ar reitinguojami žemiau jų. Nusivylimas, tavo vardas yra Clemson.

Bet ne šiemet. Tigrai ateiti į tituliniame žaidimą 14-0, tik nepriekaištingos ženklo šalyje.Jų paveržti Notre Dame spalio katapultavo juos No1 vietoje, kai pradiniai College Football Atkrintamosios varžybos Reitingai išėjo lapkričio su Crimson Tide užėmė ketvirtą vietą po ankstyvo nuostolių Ole Miss namuose. Nuostoliai pagal LSU ir Ohajo valstijos būtų Vault Alabama į dviejų vietoje. Clemson Gynėjas Deshaun Watson baigė trečias Heisman Trophy balsavimu už Stanfordo Christian McCaffrey laimėtojui Derrick Henry – veikia atgal į Crimson Tide. Šie du būriai buvę geriausi komandos tautos ištisus metus, o vienas bus baigti pirmadienį vakare rungtynes ​​kaip neabejotinų nacionalinė champion.Key žaidėjų Facebook Pinterest Derrick Henry buvo didžiulė dalis savo komandos sėkmės šį sezoną.Nuotrauka. Tim Heitman / “USA Today Sportas

Pradėkime Derrick Henry

Henris yra 6ft 3in, 245lbs Bruiser kuris vadovavo šaliai skuba kiemuose (2,061), skuba bandymus ( 359), ir touchdowns (25) šiais metais pakeliui į vartojate namų Heisman. Jaunesnysis, kuris, greičiausiai, bus paskelbti už NFL projekto Po žaidimo, nėra itin apsukrus, bet buvo dominuojantis banga didžiausių žaidimų. Henris bėgo karjerą aukštų 271 jardų nuo archrival Auburn, ir perėmė vėlai Alabama 38-0 pusfinalio naikinimo Mičigano valstijos. Alabama Gynėjas Jake Coker buvo Žingsnių iki nuostolių Ole Miss, bet suvaidino geriau, jei ne itin gerai, nes sezonas nuėjo toliau.Jo pagrindinis tikslas buvo pirmakursis pločio imtuvas Calvin Ridley, kuris pagautas aštuonis kamuolius už 138 jardų ir du balus praėjusią savaitę prieš MSU.

Clemson anketa Watsonas yra prototipas dviguba grėsmė kolegija Gynėjas, išstūmė beveik 3700 jardų šio sezoną ir puolė per 1,000.Jis sudarė 45 komandos anketa 66 įžeidžiantis touchdowns ir puolė daugiau nei 100 jardų iš penkių komandos paskutinių šešių žaidimų (įskaitant 145 jardų Clemson anketa 37-17 įklijuoti Oklahomos į pusfinalį.) Veikia atgal Wayne Gallman turi tyliai tapo viena iš pirmaujančių nugaros yra šalis, ir platus imtuvas Artavis Scott atrodo, kad vėliau per ilgą eilutę NFL kokybės praeiti fiksatorius žaisti tigrai.

Bet tai gynybai, kur abu šių komandų padarė savo ženklus. Alabama gynėjai yra žiaurus, apdailos antras tautos visuotinės gynybos ir pirmasis leidžiama kiekis.Keturi nariai Alabamos pradeda priekinio septyni (Linebacker Reggie Ragland, gynybinės spręsti Jarran nendrės ir gynybinė baigiasi A’Shawn Robinson Jonathan Allen) projektą, kaip pirmasis ištisus kirtikliai šiais metais projekte ir įvykių eigą dar leidžiama daugiau nei 16 taškų bet jų per pastaruosius septynerius žaidimai.

bet Clemson yra ne kumpinti gynybai arba. Tigrai baigė šeštas tautos iš viso gynybos ir turi tris žaidėjus cornerback Mackensie Alexander gynybinės pabaigos Shaq Lawson ir saugos Jayron Kearse, kad taip pat gali išgirsti jų vardus vadinamas pirmojo turo projekto šį pavasarį.”Lawson praleido praėjusios savaitės rungtynes ​​su Oklahomos su kelio traumos, tačiau sako, kad jis bus pasiruošęs eiti Pirmadienis night.Crimson tigrai?

Alabama ir Clemson turi daugiau bendro, nei būtų galima pagalvoti, ypač ant instruktavimas pusė. Buvusi Clemson treneris Frank Howard, The Kanonizēts patriarchas programos ir tigrai tradicijos aplinkinių Howard Rock bendravardis, suvaidino savo College Football ne Alabama. Howardas bėgo Clemson programą nuo 1940 iki 1969, kai jis išėjo į pensiją ir pakeitė Hootie Ingram, kita Alabama grad. Ingram išvyko būti mažiausiai sėkmingas treneris Clemson istorijos, bet Crimson Tide taip pat davė tigrai du savo sėkmingiausius lyderius.Charley Pell, gynybinė spręsti ne Alabama nuo 1961-1963, atgaivino pabaigoje 70s programą. Ir kai jis paliko eiti imtis darbą Floridos universiteto, jis įteikė vadeles Danny Ford įžeidžiantis spręsti ne Alabama nuo 1967-1969. Ford išvyko pristatyti tigrai jų tik nacionalinį čempionatą 1981 metais, ir yra winningest treneris programos istorijos ne pavadintas Frank Howard. NO3 apie instruktavimas sąrašą laimi tigrai yra dabartinis treneris Dabo Swinney, Alabamos berniukas, kuris buvo pėsčiomis nuo imtuvo už Crimson Tide nuo 1990-1993. Swinney gali atnešti tigrai savo antrąjį nacionalinį titulą pirmadienį vakare, tačiau jis turės eiti per savo alma mater tai padaryti.Clemson laimėti, jei…

Coker vaidina kaip atsakomybės jis buvo sezono pradžioje, o ne kompetentingos žaidimo vadovu jis tapo žemyn ruožas. Clemson priekinio septyni yra Henry žaidimo pradžioje ir Aleksandras spynos žemyn Ridley išorėje. Watsonas žlugdo banga gynybos su savo važiavimo galimybes, todėl juos imtis šansai gynybos ir palikti tigrai imtuvų vienas ant vieno aprėptį. Ir Clemson laimėti apyvarta battle.Alabama laimėti, jei…

Potvynių gynybos suffocates Clemson, kaip jie kontroliuojami visi kiti per pastaruosius du mėnesius. Henrio mėlynės veikia imtis savo rinkliava visą žaidimą, ir jis pradeda Padalijimas susidėvėjęs Clemson gynybos ketvirtąjį ketvirtį. Ir Coker turi į priešininką.Tai buvo sėkmės formulė ištisus metus. Jokios priežasties keisti jį dabar.