KOMENTĀRS: rokbola spēlētājiem ir nākotne. Laimīgs beigas var nākties nākamajā

Vai lielākie laimesti nāk no vissliktākajām uzvarām? Tas, kurš pats bija sportists, gandrīz nogalināja sevi pēc tam, kad līdzīgas domas bija galīgā svilpe. Čehijas handbola spēlētājs bija tik tuvu, ka avansā pusfinālā Pasaules kausa.

Ar aizstāvot sudraba no Nīderlandes zaudējot pusi 16:17, beidzot krita pēc cīņas 26:30. Dusmas! Spilgtais rītdienas vīzija ir tādā brīdī, ka neviens nav; sasmalcina viņam vilšanos neizmantotu iespēju. Sākums

Bet maz optimisms par komandas autobusu John Bašného tas varētu būt pēdējā iespēja. Kāpēc Tā kā viņš uzņēma treneri, jo viņš viņu aizveda uz Korsiku, viņš nepārtraukti piecēlās.Tas nav sprints, bet pa ceļam uz handbola spēlētāju sapņi kļūst spēcīgāka, viedāku, pilnīga pārliecība

Vispirms viņi gribēja Eiropu -., Kas ir handbols de facto vienlīdzīga pasaule – tuvāk uz augšu. Pēc tam izlases sāka spēlēt vakaros, lai gan pēc tam, kad bija cieši zaudējumi, tie parasti beidzās ar rokām. Viņi tagad pārvalda vairāk. Attiecībā uz šo Pasaules kausa.

Tas var būt favorītu (pret Argentīnu), var vyšoupnout pozīciju, lai pārietu uz spēlēm viņa svars kategorija (Polijā), un pat var pārsteigt pat papīra spēcīgāku konkurentu (astotajā kārtā Rumānijā ) Tā gandrīz sāka – ja Ziemassvētki tuvojas – nokrāsa sporta pasakā, jo nodaļa Federācijas handbola spēlētājs līdz šim nekad nāca

Stāsts beidzas vēl..Tas nenozīmē, ka laimīgais beigas nenāks vēlāk, varbūt gadu pēc eiro. Šī komanda cīnās, sēž, labi un mērķtiecīgi vadījusies. “Sešpadsmit ir vairāk nekā viena,” treneris Bušs ģērbtuvē, kad čeči gatavojās rumāņiem, kuru vadīja pasaules labākais spēlētājs Neagu. Un patiešām tas bija!

Komanda ir arī pilna ar talantiem, piemēram, šāvēja Markē Jeřákková un Veronika Malá spārni var piederēt Eiropas elitajam. Starp tiem ir arī kapteinis Iveta Luzum.

Personāls ir arī vairāk prospekts, un tam vēl nav jābūt virsotnei. Tas ir diezgan patīkams atradums tradicionālajos olimpiskajos sporta veidos Čehijas Republikā.Vīrieši un kooperatīvi, visticamāk, samazināsies; joprojām pastāv ārkārtas indivīdi, bet savākt viņiem futbolu, hokeju, basketbolu vai handbola komanda, tas ir daudz grūtāk.

Tajā pašā laikā labs redzējums par rītdienas pievienot gan priekšnoteikumi. Cadre nav tik plašs, katrs pārtraukums ir zināt – tagad trūkst Uzvarētājs līgas čempioni Jana Knedlíková, daži spēlētāji var sniegt nākamajos gados izvēlas dibināt ģimeni

Lai novietotu ceturtdaļfināli nepieciešams nākt un medaļas ir jābūt tādai. vislabākā un labākā forma. Vācijā būs Luzumová ar JEŘÁBKOVÁ, bet nav nepieciešams labākais Bundeslīga spēlētājs Michael Hrbková.

nolemj katru detaļu. Tāpēc kopējie panākumi Čehijas Republikai ir tik sarežģīti. Tas ir garš, uzmanīgs finierzāģis puzzle.Viņš vēlas pacients boss ar spēles redzējumu. Viņš arī vēlas mazliet veiksmi, ko Nīderlandē var trūkt.

Bet kas tas nav, tas var būt. Ja šīs dāmas iziet caur vēlmi izlauzties.