Konopištē sākas golfa sezona, Šebrle grib līdzsvarotus rezultātus

No sākuma aprīļa uzvarētājs “šūpoles” Konopiště, Black Bridge un Ypsilon saņems arī zolītes turnīru sēriju Challenge Tour, otro Eiropas līgas, spēlēja Ziemeļīrijā, jo Ziemeļīrijas Atvērt. Konopiště jāsāk astoņdesmit dalībniekiem, tostarp čehu profesionāliem padomiem.

“Pirmajā gadā ieguvām pieredzi, kas šogad mēs arī izmantot starp citām lietām, kas uzlabo komfortu par spēlētājiem,” viņš teica preses konferencē Pavel Krenk , vadošais reklāmas uzņēmums Czech One. Augšējā Iekšzemes profesionālā sērija pārņēma pērn un šogad sadarbojas ar ziemas Gecko Tour, kas tiek atskaņota no oktobra līdz martam Spānijā.

Sebrle karjeras golfa spēlētāji apvieno darbu diktors par TV Prima, ko tas traucē sagatavošanu.Viņš nevarēja ilgstoši ziemā staigāt. “Protams, tas ir mazliet ierobežota, bet es centos, lai apmācītu šeit ziemā ārpuses,” teica Sebrle.

Bijušais olimpiskais čempions, pasaules čempions un pasaules rekordists desmitcīņā jūtas labi sagatavojušies sezonai. “Tagad tas spēlē samērā labi, lai gan apmācība nebija perfekta tāpat kā pagājušajā gadā, kad man bija prom gandrīz divus mēnešus. Bet tad atkal, varbūt tas pārcēlās vairāk nekā nedēļas nogalē es vēlos, lai pierādītu, ka es esmu spēlē turnīros, “viņš teica.

Mērķis ir parādīt, līdzsvarotāku sniegumu. “Nebalso kā pagājušajā gadā, kad es spēju spēlēt lielā izkliedē. Bet, ja tas ir reāls, tas parādīsies tikai. Varbūt vējā man joprojām ir pildspalva.Anyway, es gribu būt tuvāk tvaiku, un vēlams ar viņu, “apraksta plānus otrā golfa sezonu.

Viņa karjera jauns sporta domājams, būs labāk, nekā gaidīts. “Es nedomāju, ka tas būtu tik labi. Šeit čehu tip es gribēju, lai tramdīt piecus gadus, varbūt tas būs ātrāk, “viņš uzskata.

Eiropas ceļojums vēl nav uzdrošinājies. “Tas ir agri, man iet apkārt, jo īpaši tik daudz Čehijas turnīros,” viņš teica.

Galvenās balvas ieguvējs Čehijas PGA Tour pagājušajā gadā kļuva Martin incidents, kurā būtu jābūt favorīti šogad. Atklājiet to mājas laukumiem ir citas čehu spēlētāji tip Ondrej Lieser, Filip Mrůzek, Lūkas Tintěra, Stanislav Matus un Marek Jauns.

vīrieši vēlas, lai ugunsgrēka up profesionālu Čehijas Váňová SIDER, kam ir lieli plāni.Piemēram, sezonas laikā viņš spēlēja divdesmit astoņus turnīrus. “Sagatavošanās bija lieliska, es strādāju pie psiholoģiskās puses, un es gribu sērot zēnus čehu ceļojumā. Ilgu laiku neviena sieviete nav uzvarējusi vai bijusi uz pjedestāla, pavisam nesen Katka Masinova pirms septiņiem gadiem. Es gribu pierādīt, ka pat sievietes var spēlēt golfu, “viņa teica.