Kovoja Newcastle Jets maišą penkis žaidėjų pasiūlymas keisti “prarasti kultūrą”

“autorius Nathan Tinkler sako noras pakeisti kultūrą Newcastle Jets yra už sprendimo Sack penkis dalyvius.A-lygos klubą paskelbė vėlai trečiadienį vakare jie nutraukta Dovydo Carney, Billy Celeski, Joel Griffiths, Kew Jaliens Adrian Madaschi sutartis.

“Billy Celeski, Joel Griffiths, Kew Jaliens sutartys Adrian Madaschi pasibaigia ties dabartinio sezono pabaigos, tačiau žaidėjai dabar nedelsiant palikti klubą, “The Jets pareiškime. “Davido Carney sutartis buvo nutraukta dėl drausminių priežasčių.”

Tinkler teigė, kad šis žingsnis buvo ilgalaikių interesų savo franšizę. “Šie sprendimai buvo padaryta naudingiausia žaidimo grupės ir pagerinti klubas kultūrą jaunų žaidėjų, kurie, mūsų nuomone, yra iš Jets ateityje”, sakė jis pareiškime.

“, jei noriu nagų save į kopėčių apačią, nieko nedarysite, “Tinkler papasakojo The Daily Telegraph”. “Tai klubas, turi prarasti kultūrą ir kad turi pakeisti.”

Anksčiau trečiadienį, trenerio asistentas Clayton Zane, vartininkas treneris Neil Young ir stiprumo ir kondicionavimas treneris Andrew Packer taip pat buvo jų paslaugos buvo nebereikalingos. “Šie pokyčiai sudaro vidaus klubo peržiūrą metu vykdoma”, skaityti klubo pareiškimą pranešama pakeitimus.

kraujo nuleidimas ateina su šeštadienis smarkus kaip pagrindinis dienos negraži sulyginimo tarp Tinkler ir futbolo Federacija Australijoje.

Kaip dramos toliau praryti A-League besipriešinantys, sausio 21 gali būti diena, kad sukelia FFA anketa nenumatytų atvejų planą apiplėšti kasybos magnatas Tinkler jo licenciją ir arba parduoti jį arba paleisti į klubą save.

atspalvių krizės, kad prieš Gold Coast United žlugimas, FFA rankos šiuo metu susieta kaip purkštukai dar pažeisti savo licencinę sutartį.

Tačiau Tinkler buvo pasakyta FFA jis turi atitikti tam tikrus finansinius įsipareigojimus, šeštadienį, ir jeigu jis nėra – net klube yra privati ​​tikisi – tai gali paankstinti valdymo organo planus Imkis į Newcastle

savo pareiškime. FFA komunikacijos vadovė Kyle Patterson sakė: “FFA žino skolas OW ED Hunter Sports Group “(HSG), kad futbolo suinteresuotųjų šalių ir kitų paslaugų teikėjų.Šie klausimai yra teikiamų HSG į FFA įmonių objektas. Tikimasi, kad šie klausimai bus skubiai išspręsti.

“Akivaizdu, kad Newcastle Jets šiuo metu nėra stabili operacija struktūros, personalo ar finansų.HSG buvo pasakyta, kad reikia imtis veiksmų šią savaitę. “

Žaidėjai ir darbuotojai toliau turi būti sumokėta laiku, tačiau klubas yra šešis mėnesius atsilieka priėmimo senatvės išmokas ir skolingas dideles sumas į keletą kitų institucijų, įskaitant $ 140,000 į Šiaurės NSW futbolas.

grojimo grupė suprantama, prarado visą pasitikėjimą Stubbins, jo taktika ir jo metodų šią Newcastle žeminanti 7-0 nuostolių Adelaide United šeštadienį.

Stubbins ‘komentarus į Sidnėjaus laikraščio kitą dieną – visų pirma jo pastaba, kad “kai kurie žaidėjai čia padoraus monetos, kas aš įpratęs vardą…suteikiame jokios vertės tinkama šiam klubui. “- toliau uždegimas situaciją ir paskatino kalbėti apie galimą streiką trečiadienį po tik žaidėjų-susitikimo

Tačiau profesionalūs futbolininkai asociacija vyriausiasis Adam Vivian atmetė pasiūlymus, jie buvo pasirengę paversti iki sesijos, bet ne mokyti ar imtis pavedimu Stubbins, kuri būtų buvusi, pažeidžiant jų sutartis.

Trečiadienio treniruotė buvo atšauktas, matyt dėl ​​lietaus, tai reiškia, purkštukai grotuvai dar paliesti kamuolį nuo Adelaidės pralaimėjimo.

Tai suprantama Škotijos Premiership pusė “Dundee United” vis dar domina purkštukų perėmimo, nors pirmininkas Stephen Thompson neseniai baulked ne Tinkler anketa $ 5 mln prašoma kaina.

“Newcastle” naujos gegužinė yra prieš Brisbane Roar Hunter stadionas vasario 6 d.