Kreuziger par Chaves ‘Drop: Pirmajā kalnā viņš bija pārāk aizņemts

Kolumbi, kurš pirms skatuves ieņēma otro vietu vispārējā klasifikācijā, divi komandas biedri Sam Bewley un Chris Juul-Jensen tika izņemti no komandas.

Vēl viens Mitchelton-Scott zirgu braucējs, kurš bija Kanādas veterāns Svein Tuft, nevarēja palīdzēt Chaves, jo viņš iekrita grupā,

Trešais palīgs, kuram bija Chavese, atkal atgriezās “pack” bija Roman Kreuziger, bet visi Čehijas velosipēdistu centieni šīs grupas galā bija veltīgi

“Šodien tā nebija laba diena,” viņš aprakstīja Kreuziger. “Estēmai nebija kājām. Mēs centāmies viņam palīdzēt un sasniedzām paketi, bet tas vienkārši nedarbojās.Pirmajā kalnā viņš bija pārāk aizņemts. ”

Tikai tie Quick-Step stabi, kas bija Eli Viviani vērtēšanas konkursa līderis, vispirms palīdzēja viņiem. Tad ne pat Quick-Step.

Kad zaudējumi sasniedza piecas minūtes, Mitchelton-Scott vadītāji beidzot atteicās no saviem centieniem. Nebija jēgas iznīcināt palīga spēkus ar nežēlīgu disku, kas notiesāts par neveiksmi.

Visbeidzot, Chaves sasniedza 135. vietu skatuves ar 25:25 minūtēm. Tas ir samazinājies līdz 39. kopējai vērtībai.

“Tas ir nepatīkami, bet tas var būt riteņbraukšana,” komentēja Kreuziger. “Giro nebeidzas, mums ir Yates, tāpēc nav laika bēdām.Mēs cīnīsimies. ”Sarkanais Džonss, Simon Yates, pat 41 sekundes pat paaugstināja savu pretinieku, kad viņš sasniedza prēmijas piemaksu par trim bonus sekundēm. Paradoksāli, arī palīdzēja pretinieku komandas. Tajā pašā laikā, cenšoties pilnībā gāzt atpalikušos Chaves, viņi griežas pie pelotonas virsotnes tā, ka tik spēcīga vietējo bēgļu grupa aizgāja pirms bonanza.

Kāda ir Chavez loma sacensībās? Viņš atkal var būt sērīgs un cīnīties par labākajiem alpīnistiem, kā arī zilo kreklu. Vai arī viņš vairs nevar atrast veidlapu un mēģinās palīdzēt Yates cik vien iespējams. Vai Giro var atstāt un koncentrēties uz Tour.Francijā, saskaņā ar pirmsskolas sadalījumu, līderim jābūt Ādamam Yatesam, divam Sīmanim. “Ir svarīgi, lai Esteban saprastu, kas un kāpēc tas notika, un viņš ātri ar to aizgāja,” sacīja Kreuziger. “Rīt mēs visi būsim gudrāki.”

Komandas vadītājs Matt White spekulēja, ka Chaves pēdējo dienu laikā bija problēmas ar alerģijām.

“Mēs joprojām cenšamies saprast, kādas ir manas nepatikšanas,” Chaves teica pēc skatuves. “Bet pirmajā uzbraukšanas reizē es jutos, ka es neesmu spēcīgs, un es nevarēju sekot līdzi labākajiem.” Šogad viņš sāka sezonu ar uzvaru Austrālijas Heralda Sunā, bet pēc tam viņa forma izraisīja apmulsumu, kad viņš nebija pabeidzis Parīzes-Nicas un Katalonijas sacīkstes.

Gira izcīnīja ne Ethno uzvaru un tad ieguva trešo vietu Gran Sassu.

Briesmas ar ziedputekšņiem centrālajā Itālijā diena Kreuziger sūdzējās.Viņš bija līdzīgā situācijā kā šodien kā Giru 2015. gadā. Tajā laikā Tinkoff komanda atnesa viņu no galvenās lauka kalnu posmā uz Aprique, kad pēc defekta viņš zaudēja lielu zaudējumu viņa līderim Alberto Contadoram.

“Es velk Albertu Lidmašīna priekšā Mortirol, un viņš to pilnībā izpētīja. Es zināju, ka tajā brīdī mans Giro bija pabeidzis.Šajā posmā es noķerti 27 minūtes, un es biju sajukums, ”Kreuziger atcerējās šī gada trīs gadu notikumu. posms – un spānis vēlāk uzvarēja Giro.

Šoreiz acīmredzot visa iespējamā palīdzība Chaves bija bezjēdzīga.