Krievi tiksies ar Kanādu ceturtdaļfinālos, Slovākija nenotiek

Mērķi un palīdzība palīdzēja uzvarētājus uz Olimpisko spēļu uzvarētājiem no Pchjongch’ang uzbrucēja Mika Zibanejad.

Pirmās vietas ieviešana turnīra Kopenhāgenas daļā ir ietekmējusi Zviedrijas disciplīnas trūkumu. Rakels tika izraidīts pēc 30 sekundēm, vēlāk uzvarēja Adam Larsson un viņam tika piešķirts četru minūšu sods. Lai gan piecu līdz trīs varas cīņa neizmantoja īso jaudu, Caprizov ieguva klasisko skaitlisko priekšrocību.

Ziemeļvalstu spēlētāji bija nedaudz aktīvāki, bet izredzes bija abas. 17. minūtē Forsberg uzbrukums bija tikai labs rezultāts. Rezultāts otrreiz mainījās spēles vidū, kad Kosikeks nošāva Zibanejadu.

Tad viņš varēja novirzīt Krieviju atpakaļ uz Guseva vadību, bet pārspēja. Pateicoties tam, Zviedrija varētu pārvērst dueli.Un atkal, elites veidošanās to ir darījusi. Zibanejad izlauzās cauri mērķim un uzvarēja Rakell, kurš nekavējoties beidzās, un Krievija mēģināja kompensēt Nilssonu Zviedrijas mērķī, bet nevarēja to pārvarēt. Acīmredzot vistuvāk tam bija Barabanovs, kurš neizdevās. Galīgajā spēļu spēlē viņš pirmo reizi Ekholmā konfiscēja Pasaules čempionāta ziemeļaustrumu daļu. Zviedrija sakāva Krieviju pie lielā turnīrā 14 gadus.

Slovākijas veterāns Ladislav Nagy pret baltkrieviem guva piecus punktus, Marek Bakos guva divus vārtus, un vēl divi caurlaide. Slovākija, kas pēdējo deviņu minūšu laikā ieguva četras reizes, ieguva piekto vietu A grupā.Baltkrievija beidzās bez pēdējā punkta un nolaidās.

“Mēs gribējām izmantot spēli. Mēs sevi esam sarežģījuši. Mēs vadījām 2: 0 un ļāvām mūsu pretiniekiem līdzsvarot un apgriezties. Visbeidzot, mēs nolēmām darīt visu iespējamo, “Liels nopūtās.

Slovākijas komandas liktenis turnīrā nolēma pirmo spēli pret Čehijas komandu. “Mums nevajadzēja gūt vārtus 2: 2 desmit sekundēs pirms beigām. Ja tas nenotiktu, mēs būtu bijuši pārliecināti, un Šveice būtu uzvarējuši, “sacīja uzbrucējs.

Slovēņi neizmantoja iespēju pāriet uz ceturtdaļfināliem pēc tam, kad Šveice uzvarēja pēcpusdienā pār Franciju, bet viņi sāka labi. Pēc 18 sekundēm viņš atvēra rezultātu Bakosam, kurš viņu aizvietoja ar elites uzbrukumu Kristoferam.

Minas 2-0 spēles Nagas uzbrukuma spēlē minūšu pieaugums, šķita, ka Slovākija uzvarēs gaidāmo uzvaru, bet otrajā trešdaļā sacensību sacensības kļuva dramatiskas.

Tā vietā, lai ievainoti Rybar, Ulysses nonāca mērķī, un, neskatoties uz viņa komandas biedru turpināšanu, Baltkrievija apmetās. Kurtovs pirmo reizi tika uzvarēts vājumā, pēc tam ieguva Linglet skaitlisko priekšrocību, kas skrēja Plattā no zilās. 48 minūšu laikā viņu pārņēma Bakos. Tomēr komanda bija priecīga tikai par 43 sekundēm, lai kompensētu Kovyršinu.

Un tas nebija viss no baltkrieviem.Pēc Marčina izraidīšanas viņš pārcēlās viņus uz Vorobej vadību, kura nošāva aiz Ciliaka diemžēl vilka Axu. Tomēr trešais kapteinis Slovākijas mērķis nebija spēlēt un pagriezās duelis beigās. Viņš vispirms nokārtojis Jurčo, tad ieguva starp šāvēju Hovorku, ogaaloga noteikti pievērsās soda sitienam un 18 sekundēm pirms viņa komandas noslēguma beigām, kas tika uzsvērts Krištofā.

“Beidzot tā bija lieliska spēle.Pēc lieliskas starta mēs mazliet izlādējāmies, bet mēs arī ticējām 3: 4, un bija svarīgi, lai mēs atgrieztos spēlē, ”sacīja Bakos un novērtēja Kanādas treneris Craig Ramsay. “Mums beidzot ir sejas, un, kad mēs spēlējam savu spēli, mēs varam apgrūtināt visus.” Šveice zināja, ka viņiem ir nepieciešams pārspēt Franciju, un no pirmās minūtes viņi nevēlējās atstāt neko nejauši. Viņi bija ievērojami aktīvāki šaušanā, radot iespēju, un tikai pateicoties vārtsargam Hardim, viņš līdz pat 13 minūtēm aizturēja līdzsvaru.Tad viņš atvēra Hofmana rezultātu.

Pēc tam viņš varēja saskatīt Fleury, bet pirmajā trešajā reizē Šveices līderis ātri palielināja Corvi ātruma pārsniegšanu.

Unikāla iespēja, lai pievienotu vēl vienu mērķi Helvetic Cross spēlētājiem divu minūšu spēļu spēlē no pieciem līdz trim, bet Hardy bija nošāva.

Francijai bija dažas daudzsološas iespējas uzvarēt dueli Tomēr Genoni nesāpēja un trešajā reizē nokrita.

Ceturto mērķi ieguva Fial trešā perioda sākumā, un ne Francijas turpmākais uzvaras samazinājums, ne Šveices uzvara nav mainījies.Pēdējais vārds bija Mosera vājās puses.

Treneris Dave Hendersons ir cīnījies ar sakāvi un sesto vietu grupā. Philippe Bozon pārņems nākamo sezonu.