Krievu meiteņu kara ar ledus. Aizņemtie kostīmi un zagts zelts

Tas bija tikai viņai, krievu delegācija, kas mūs pēdējā 5. novembris svarīgākajās sanāksmēs SOK valdes, kas balsoja uzņemt Krieviju spēli.

Astoņpadsmit gadus vecs skaitlis slidotājs, mīlošs japāņu anime un korejiešu mūzikas stils K-Pop, troņa Queen slidotājiem nobrieduši. Viņa atpazina pasauli, saprata dziļākus sakarus. Zurčivě vēl spēj smieties, bet pēc tam novembrī Lozannā, SOK generalitě runāja ļoti nopietni.

“In 2014, man bija četrpadsmit gadus vecs,” viņš tiem teica. “Man nepiederu manas valsts pieaugušo pārstāvībai. Phjončhana būs mana pirmā iespēja izjust unikālo atmosfēru Olimpiskajās spēlēs. Katram no mums ir sapņi. Jums, iespējams, ir dota iespēja aizpildīt jūsu.Palutiniet ne tikai man, bet arī ar citiem Krievijas sportistiem darīt to pašu. ”

Medvedeva tika uzklausīts. Krievijas sportisti, pat zem neitrāla karoga, varēja spēlēt.

Viņa bija gatava kaut ko darīt viņam.

Viņa bija gatava kaut ko darīt viņai. “Es nevaru ēst pēc sešām stundām, ko es gribu, kā es to darīju,” viņa teica. “Kad es palielinu svaru, lēcieni ir sarežģītāki. Mūsu sporta prasības paredz, ka jums ir kontrolēt jebkurā vietā un laikā. ”

Bet nepatikšanas nāca.

lūzums kaulu ar kāju labo kāju Medvedevs novembrī par mēnesī nosūtīja pie ledus.Mājas Maskavā, burtiski pirms viņas acis, viņa pēkšņi kļuva spēcīgu sāncensi.

Zagitovové Alina meita hokeja treneris, ir piecpadsmit gadi. Viņas vecāki izvēlējās savu vārdu pēc Alīnas Kabajevas, olimpiskās mūsdienu vingrošanas uzvarētāja un prezidenta Putina draudzenes.

Skate sāka brīdi, kad viņa sāka staigāt. Viņa mīl dzīvniekus, viņai ir kaķi un zoda mājās. Un trīspadsmit gadu vecumā viņa pārcēlās uz Maskavu, lai vadītu Eteri Tutberidze – un Medvedevu. Viņa paņēma viņas sākotnēji aizdeva viņas pašas daiļslidošana tērpus, viņi kļuva draugi.

Līdz šai sezonai, viņš bija atļauts Zagitovová dēļ vecuma pirmo klāja starp sievietēm. Un janvārī pēc Eiropas čempionāta Medvedevu pārspēt!

Phjončhana sacīja Medvedeva pasaules rekords šajā īsajā programmā.Tomēr 15 minūtes vēlāk, 1,3 punkts Zagitovová pārsniegts.

ir bezmaksas programma būtu izšķirt.

Clash zelts. Alina Zagitovová (augšā) pret Yevgeniya Medvedevas.

“Es ticu Pobeda” velk simtiem krievu fanu baneri. Četrpadsmitā diena jau ilga spēles Phjončhana un Olimpiskās sportisti no Krievijas palika vēl bez zelta.

Bet ne uz ilgu laiku.

Medvedeva redzams Zagitovové pati pirms trim gadiem, bezrūpīgi, nebaidoties pretinieki lielu un grūti lec. Draudzība ir kļuvusi par sāncensību uz ledus. “Tas ir sporta veids. Tas ir karš, “teica vecākais. “Kad tu nokļūsi ledus, tu esi viens.Vai jūs zināt, ka jums ir, lai cīnītos pret savu draugu. ”

Dons Kihots mūzikas jāja nevainojami Zagitovová un vāc punktus pat ar palīdzību matemātisks triks Tutberidzeové treneris. Jo atvēršanas divu minūšu brauciena pirmais “nogalināt laiku” tikai pirouettes un Stepper ejas, un divas minūtes, saskaita tikai 13 punktus. Bet tad viņš rammed visas viņa ielec otrajā pusē, kur tie tiek vērtēti 10 procentiem bonusu.

Daudzi eksperti ir aicinājuši šāds braukt nelīdzsvarots un ISU noteikumi šādas stratēģiskas pārceļas iespējams nākotnē aizliegums, bet šoreiz strādāja.

Zagitov enerģiski nospieda un enerģiski kratīja roku.

“Moloda, Moloda” skanēja no tribīnes.

Atbildēt Medvedevs bija spēcīgs. Viņa ir veikusi Anna Karenina mūzikas lēciena kaskādi.Beigās no piedziņas hooted no runātājiem, saskaņā ar kuriem traģiskais varone Tolstoja dzīves beidzās.

Medvedeva raudāja emocijas, viņas runas darīja, roku pār viņa muti. “Manu emociju kauss ir kļuvis pārpildīts,” viņa teica.

Vai tas bija zelta braukšana? Viņa izskatījās ar rūpes par zīmēm.

VIDES JŪŽU VĒRTĪBAS. Tiesības no viņas treneris ēterus Tutberidzeová kuri apmāca viņas un Zagitovovou

Kad viņa redzēja tos, viņa kliedza atkal, bet šoreiz ar skumjām. 1.3 punktiem, tas joprojām ir pazudis. Viņa paskatījās pēc pasūtījuma.

Zagitovová, otrais jaunākais čempions vēsturē daiļslidošana spēles, aizkulisēs clutching plīša rotaļlietas, un, iespējams, nav pat saprast, kas noticis. Viņa pasmaidīja kameru, viļņoja.Kā tad, ja viņas olimpisko zelta nav vērts kāds spēks.

Tas nebija vilcienu, bet Zagitovová tikai skrēja un nogalināja augstākais mērķis Ice Anna Kareņina, viņš vienmēr sauc par savu elku. Viņš nozaga “savu” bērnu

Coach Tutberidzeová paskaidroja Medvedevs, ir vēlams, lai arī smaida, tāpēc noslaucīja asaras un devās apskaut uzvarētāju, pārliecinoši. “. Vai man droši vien nebija” preses konferencē tūlīt Medvedeva spēlēja lomu rūpēs vecāka māsa, ja mazliet pārsteigts kolēģis paskaidroja, ko viņa patiesībā jautāja, un ieteica atbildi

Atpakaļ novembris Lozannas kungiem SOK apgalvoja: “. Es pieņemu, ka man vajadzētu rīkoties spēles tikai zem neitrāla karoga.Es lepojos ar savu valsti. Gods, ka varu pārstāvēt to dod man spēku uz ledus. “Tomēr, pat ar neitrālu karogu beidzot samierināja.

CNN reportieris jautāja Zagitovové tagad, ko emocijas būs dzīvot uz skatuves bez Krievijas himnas un karoga. “Es nevarēju atbildēt uz šo jautājumu?” Viņš jautāja zelta medaļu.

Bet Medvedeva atbilde viņa gribēja. “Cilvēki zina, no kurienes mēs esam,” viņa atgādināja. “No Krievijas karogiem daudz šodien tribīnēs negāja aizmirst.”

Pēc atstāja starptautisko preses konferenci un ap stūri tērzētavas krievu žurnālistiem pateicās attālināti prezidentu Vladimiru Putinu, gan par piedalīšanos spēlēs smagi cīnījās. </P >