Kvitova veiksmīgi pārcēlās uz Prāgu, un Allert un Kristyna Plísková turpināja

Pasaules ceturtais spēlētājs Allert ir pārņēmis Patty Schnyder no Šveices, kurš ir izgājis no kvalifikācijas divreiz 6: 4, un Austrālijas Samantha Stosurova gaida nākamo spēli.

Kristýna Plíšková ar divpadsmit es un Karolīnas māsas uzvarēja Aljaksandra Sasnoviča no Baltkrievijas 7: 6, 6: 3 auditorijā.

Barbora Strycova nokrita otrā pusē. Pieci turnīri svinēja Itālijas Camile Giorgi 0: 6, 6: 2, 2: 6 un zaudēja WTA shēmu pēc kārtas.

Otrais Kvitova ir lielākā zvaigzne Stromovkā pēc Karolina Plíšková atkāpšanās.”

” Es priecājos, ka es pirmo reizi spēlēju māla ārpusē, “sacīja pasaules desmiti un pateicās faniem. “Es dzirdēju, ka kopš rīta ir rindas. Tas ir lieliski, viņi mīl tenisu. Viņi spēlē labi priekšā. Varbūt mēs esam labi pārstāvēti, ”teica Kvitova.

Pret Smitkovu attīstība tika kontrolēta no paša sākuma un 0: 1 uzvarēja deviņas spēles pēc kārtas. Otrajā komplektā 3: 0 viņa izvēlējās “laika izeju”, salīdzinot ar relaksējošu pretinieku, bet Kvitova duelis beidzās ar vēl trim spēlēm: ar Vihljancevu, 21 gadus veco (83. . “Es zinu, ko viņš izskatās.”Kristýna Plíšková sākotnēji bija paredzēts spēlēt kopā ar viņas māsu un Karolina, bet viņa bija no grūtībām, jo ​​pēc svētdienas nosaukuma Štutgartē bija problēmas ar līgavaini. Viņa uzmundrināja auditorijā un redzēja, ka Kristīna sita Sasnoviča divpadsmit un bauda uzvaru. Ceturtdaļfināli spēlēs ar Wang Chiang no Ķīnas.

Divdesmit piecu gadu vecais Allert spēlēja pirmo reizi mēnesī. Viņas labajā pleca kreka un iekaisuma dēļ viņai bija pauze. “Tāpēc es novērtēju laimestus.Tas nebija vienkārši, tie bija nervi, bet es biju atkal spēlēs, un tas bija lieliski, ”viņa teica, cerot uz dueli ar Stosurovu centrā.

“Esmu pieradis pie Čehijas auditorijas, kas vienmēr ir lieliska, un tas būs vēl labāks centrā,” viņa teica.

Ar turnīru pirmajā kārtā, nosaukums Mona Barthel. Vācu tautietis zaudēja Antonija Lotnera kvalifikāciju 0: 6, 5: 7.

Jiří Veselý ieguva uzvarētāju atgriešanos tiesās pēc īsas pauzes, ko izraisījusi slimība.Pirmajā turnīra raundā Stambulā 24 gadus vecais daviskupa pārstāvis konsultēja 6: 3 un 6: 1 ar Danielu Gimen-Traveru no Spānijas, Veselý, kurš aprīļa sākumā neapstiprināja pirmo kārtu Marakešā un pēc tam aizgāja no izaicinātāja Tunisija, jūs esat palīdzējuši astoņām acīm par šodienas uzvaru. Otrajā kārtā septītais spēlētājs tiksies ar Thiago Monteiro no Brazīlijas.