Lafata pēc pusgada izlīdzināja, bet Sparta un Dortmunds beidzot zaudēja 1: 3

Spartas komanda otrās bundeslīgas komandas vidū nomira “tikai” diviem mērķiem, bet viņi nevēlējās spēlēt. Jo īpaši tāpēc, ka tas bija ģenerālis Dortmundam par Bundeslīgas pavasara daļas sākumu.

Lai gan tas bija neparasta Sparta ziemas darba dažādošana, tā sāksies pavasarī līdz četrām nedēļām sestdien, 13. februārī, Zlīnē. Vai arī, ja Dortmunde noregulē formu, trikus ir grūtāk trenēt. Un abu komandu kustība bija vislielākā.

Kamēr Sparta bija pirmā aizvainojošā rīcība un šāvēja pie vārtiem, tad Dortmunds tikai spēlēja. Viņam bija skaidra vadība, bet konkurenti nesniedza bumbu.

Spartieši neievēroja aizstāvību. Pēc kļūdām mājas spēlē, viņi parādīja, kas pēdējos gados ir adorning – veikls pāreja uz uzbrukumu.Tas bija redzams katru reizi, kad Spartisti kontrolēja bumbu, bet viņi to nesaņēma, un aizmugurējā rinda nebija gatava.

Mājokļu pārtraukuma situācija bija diezgan labi atrisināta, bet finiša vairs nebija iespējama. Dažreiz vārtsargs Bikiks ieguva lielisku šāvienu, dažreiz viņš bija laimīgs.

Pirms 41. minūtē Aubameyang ieguva trīs izredzes. Vispirms viņš bija noķerts Bičík, otro reizi, kad viņš bija nostāvējies un pēc tam nonāca bārā. Gündogans sagatavoja spēli Gündoganam, kurš pārvarēja trīs spēlētājus – pakāpeniski caur Mareku, Costu un Bičiku, un uzvarēja tukšā vārta priekšā, Spartāni ieguva jaunāko Šural šāvienu kreisajā noguldījuma pusē, kuru veica Krejčis, kurš sēdēja uz sola.Bet otrajā pusē viņš sāka spēlēt, nevis ļoti vāju Fataie, un Šural pārcēlās pa labi.

Aizsardzības labajā pusē vēl viens jauns spēlētājs Zahustel sākotnēji bija aizvainojošs pussargs. Ar agilu Reusu tas bija sarežģīts, bet viņš pakāpeniski ieguva lomu, ko viņš ieguva Spartā.

Matějovský ieradās otrajā pusē pie Krejčí un tikai pēc viņa darbības viņš spēja izveidot Sparti laukumu. pirmajā pusē netika gaidīts.Matějovský nespēja gūt vārtus, viņš turēja bumbu, viņš aizbēga no pretinieka, pēc tam Dočkal noliecās Lafatai, kurš aizturēja aizsargu no 14 metriem ar sitienu uz sitienu.

Mājās stadionā Esenē neilgi pēc pārtraukuma, ar Frydeku palika ļoti slikti Aubameyang, kurš bumbiņu ieviesa un nošāva no kaļķa limita, kad bumba netīši nosūta uz polu.

64 minūtes un Dortmunds atkal vadīja. Un pēc brīža uzvaru apstiprināja pēc skaista notikuma. Mchitarjan šķērsoja laukuma vidū, jaunais Leitneris aizvāca Spartas aizsardzības spēļu centru un nošāva polā.Uzvarētais bumba tika nosūtīta uz Mchitarjan neto.

Rezultāts tika nolemts, krustneši aizstāvēja tikai sevi, spēlēja par Dortmundes pastāvīgo pārsvaru, kas pakāpeniski nosūtīja deviņus aizstājējus, galvenokārt jauniešus.