Lai iegūtu Boltu tikšanos, tas ir tā, kā veidot mozaīku, saka Juck menedžeris

“Viņa atnākšana saliedēs un saliedēs,” teica Juka. “Mēs esam priecīgi, ka viss ir pieklauvēts, un mums tas ir šeit. Un mēs uzskatām, ka ieradās labā stāvoklī, tas tiks izslēgts simtiem raiding laiku zem divdesmit sekundes, kas būtu pasaules pulkstenis, un labas ziņas visai sporta pasaulē, vajadzība Bolt atkārtotai skaitu. “Jamaikas Ostravā prezentēs septīto reizi. Tas var lepoties ar pāris pasaules sanāksmi.

“Mēs cenšamies paveikt visu, ko viņš vēlas,” sacīja Juck. “Pirmkārt, mēs piedāvājam viņam visērtāko ierašanos. Saņemt gaiss Ostravā nav viegli, tāpēc savā veidā, mēs izmantojām pakalpojumus privātajā lidmašīnā. ”

Organizatori piekļūt par nosacījumiem, kas saistīti ar nepilngadīgajiem.Šoreiz viņa vadītājs un masieris nāca kopā ar viņu. “Bez šo soli, viņam ir viņu krāšņumā pirms katra treniņa un pēc, pirms katra sākuma un pēc tam, jo ​​Bolt ķermenis ir visvairāk stresa un rūpēm tas nepieciešams,” sacīja Juck.

organizatori tās lielākie zvaigzne vienmēr tur skatīties. Bet šeit un tur, Bolt izbēg no tiem. Un tieši šāda brīvība Ostravā augstu novērtēts.

“Ostravā patīk, ka tas ir saskaņā ar šādu lielu kontroles, kā, teiksim, dažās pilsētās, piemēram, Parīzē, Romā, kur jums ir jābūt ļoti uzmanīgiem.Tur, iespējams, vienkārši nevarēja iziet uz ielas. ”

Juck ir pārliecināta, ka Ostrava sākt ņemot Bolt ļoti nopietni attiecībā uz sagatavošanu un būvniecības sezonā uz Pasaules čempionātā Pekinā.

” Tieši tāpēc sacensības viņam ir ļoti svarīgi, lai pārliecinātos, ka viņi ir uz pareizā ceļa. Nākamais rase ir līdz 13. jūnija Ņujorkas Diamond League, tur ir palaist simti. Un tad tas būs jūlijā Parīzē. Mēs nezinām, vai līdz jūnija beigām, plāno rasi un čempionātā Jamaikā. ”

Alfonz Juck grūti paredzēt, kāda cerība, ka Usain Bolt Ostravā jebkad rases ierodas.

” Mana aiz pietiekami gadu karjeru, viņš uzvarēja visu, viņš var, pasaules rekordists, tik daudz domā par to, ko viņa motivāciju vēl vairāk.Viņš grib kļūt par leģendu, kas viņam izdevās Olimpiskajās spēlēs viņš izcīnīja trīs zelta medaļas, bet viņš grib darīt to atkal Rio, tāpēc 2016 jāilgst palaist. Tad tā ir jautājuma zīme, un tāpēc mums ir jānosver katrs tā sākums. Jūs nekad zināt, vai jūs varat to darīt vēlreiz. “