Ledecká pārrakstīja vēsturi. Pēc zelta super-G viņa uzvarēja snovbordā

Viņš teica, ka pirmais cilvēks vēsturē likt sākumu olimpisko slēpošanu un snovbordu, Ester Ledecká ir veikusi vēsturi. Sākums

Tagad šis raksts uzsvēra zelta krāsā.

Pēc neticami triumfs slēpošanas super-G konkurenci apstiprināts paralēlā milzu slaloma snovborda pozīciju kā lielākais favorītu.

Pakāpeniski noņemt aizstāvis zelta Kummer, pasaules čempions par paralēlo slalomu Ulbingovou , otrā Hofmeister Pasaules kausa sieviete.

Trīs reizes šķērsoja finiša līniju pirmais, trīs reizes pieteicās neuzrādīja emocijas, ne smaidu. Tā vietā, viņš slēpa dažas sekundes, lai jūsu kuģa, lai koncentrētos uz nākamo braucienu.

Pat pēdējā no atvēršanas vārtiem viņa vadīja. Pirmās 15 nedēļas, tad 28.Kad pasūtījums gāja cauri gandrīz pussekundi priekšā Selina Jörgovou prieka izplūst.

Kā varēja viņš nevar, galu galā, bija kļuvusi par pirmo sievieti vēsturē Ziemas Olimpiskās spēles, kas uzvarēja divas zelta medaļas divās dažādās disciplīnās.

“Es esmu ļoti laimīgs. Man jāpateicas visiem tiem, kas rūpējas par mani, visu komandu. Es tikko braucu lejup, “teica Ledecká uzreiz pēc sacensībām. “Es dzirdēju, ka mēs tikāmies pie Staromak. Līdz šim, es nezinu, kad, bet es esmu pārliecināts, ka tur būs, nāc, “viņa teica ar smaidu. Sākums

Viņa atzina, ka pāreja no slēpēm uz klāja šoreiz nebija pilnīgi gluda. “Pāris dienas bija ārkārtīgi, es nevarēju pārāk daudz nokļūt. Es beidzot izdevās rozjezdit, “viņa teica.Svētdien pie noslēguma ceremonijā olimpisko spēļu sedz Ledecká Čehijas karogu. ČTK paziņoja čehu komandas vadītāju Martin Doktoru.

sudraba un bronzas dodas uz Vāciju, pateicoties Selina Jörgové otro un trešo Ramona Hofmeister.

Starp vīriešiem triumfēja Šveices Nevin Galmarini, es beidzis otrās mājas korejiešu Sang-ho. Sākums

Sovereign kvalifikācija

Šajā sezonā, ieguva piecas sacīkstes no sešiem. Pēdējo 34 duels ka paralēlā milzu slaloma pakāpeniskiem, viņš zaudēja tikai vienu – pēc janvāra beigās Bansko, kur viņa ir krities ceturtdaļfinālā. Ar Bulgārijā augs bija uzvarējis Vācijas Ramona Hofmeisterová, kā arī vienu, kas Ledecká garām.Tādēļ, tas ir tikai viens, kas vēl var sagatavot čehu meitene liels kristāla globusu par kopējo uzvaru Pasaules kausa.

Abi sāncenši parodēt sacentās olimpiskajā kvalifikācijas in Phjončhana. Un tas bija tiešām acīmredzama lieta.

Pirmajā kvalifikācijas sesijā Ledecká sarkanā trasē ar septiņiem uz Džersiju jau no sākuma izbēgusi no viņa soupeřce. Vidū trases ir izraisījusi vairāk nekā otrās priekšu no turpmākas eskalācijas notika.

Viņš bija ātrākais laiks un meistarīgi iespaidīgas izrādes mājās. Sākums

zilā trase ieradās Čehijas snovbordists pēdējā, piecpadsmitajā sacīkstē.Uz rupjākiem ceļa gāja mierīgi uz nākamo pārvietojas Jörgovou, kas bija pietiekami.

No divām kvalifikācijas sesijām Ledecká otrais Alena Zavarzinovou summa uzvarēta ar vairāk nekā otrajā un likvidējot uzkarst un vienmēr bija pirmpirkuma tiesības izvēles, protams. </P >

Un es vienmēr izvēlējos sarkano

atriebība par Sočos

astoņu fināla gaidīja Ledecká aizstāvēt zelta Patrizia Kummerová no Šveices, kurš ir kvalificēts Okupētā pārsteidzoši sešpadsmitajā vietā. Mājas

divi lieli favorīti sadūrās Sočos pirms četriem gadiem, kad astoņpadsmit gadus veca čehu sievieti Kummer ir pietiekami pieredzējis ceturtdaļfinālā.

Tagad viss bija citādi.

Ledecká atvērt vārtiem Švýcarce poodjížděla, mērķis galu galā bija 71 simtdaļas ātrāk.

Līdzīga aina ir piedāvājis turpmākos Ceturtdaļfināli, kur čehu snovbordisti gaidīja austriešu pasaules čempionu paralēlajā slalomā Daniel Ulbingová.Pat ja viņa zaudēja sākotnējos mērķus, mērķis beidzot brauca gandrīz resignedly sekunžu zaudējumus.

pirmais pusfināls Ledecká zaudēt. Pēc zaudēt sākuma eju Ramon Hofmeisterová 24 simtdaļas, bet tad sāka izbalināt un Vācijas beidzot krita.

Ceļš fināla bija brīva.

Un, pat ja tas konstatēts čehu Slayer, kļuva par vienu no lielākajiem varoņu olimpiskajām spēlēm Phjončhana.