Lidot tik augstu, kā jūs varat – un uzmundrināt. Lielā gaisa snovborda olimpiskā pirmizrāde

…un novērotāji tikai sāk domāt par to, kā rotējošie ķermeņi pēkšņi parādās virs augstās malas.

“Tas ir milzīgs brīvs. Jūs iet un lidojat tik augstu, kā jūs zināt. Jūs tiekiet pēc iespējas ilgāk gaisā, “- ar aizrautību saka zviedru mākslinieks Niklas Mattsons. “Mēs nekad neredzam bailes mūsu acīs. Tas ir tas, ko mēs mīlam. ”

Īpašajai pirmizrāde jāmodina top olimpiskās amatpersonas. Freestyle disciplīnas ar snovbordistu pakāpeniski virza tos Alpine, kurā piedalās Ester Ledecká. Ja džentlmeņu moto ir “jaunāks, pievilcīgāks, vairāk televīzijas”, Big Air dara to pilnīgi.

“Tā būs lieliska auditorijas pieredze. Laika gaitā parādīsies spēles.Jūs redzēsiet patiešām jauku lec, “negribot snovborda veterāns Čehijas priekšu Martin Cernik, kas tika apstiprināts ar labvēlīgu vēju.

Ja redzat visus flips un griežas, automātiski domā par to, Mattson gaismu no debesīm. Vai viņš pašlaik par adrenalīnu nerunā? Neatkarīgi no tā, vai ir iespējams baudīt šos gabalus bez bailēm, pamata cilvēci.

Bet, kad izrāde ir tik laba. Tas ir arī Big Aira gadījumā attiecībā uz citām disciplīnām. Galvenokārt uz slopestyle, apvienojot lec braukt lejup pa dzelzceļu.

“Pushuje tas arvien vairāk un vairāk,” palīdz Čehijas Sarka Pancochova slengs. “Kā mēs koncentrējamies uz vienu lēcienu Big Air, tad meitenes slopestyle būs trīs trikiem rokā.Finālā, tas būs asas maksas. ”

Tajā pašā laikā, ka pasaules lietām, neviena aviosabiedrība prieks bez riska. Mājās es Pančochová s kvalifikācijas sesijā samazinājās. Vēl ir daudz mazāk nekā viņas kolēģi Catherine Vojáčková kura seju “rotā” monoklis. Un vēl joprojām nesalīdzināmi mazāk nekā Čehijas vīriešu deputāts Petr Horák. Viņš jau ir cīnījies mācībās, tāpēc viņš negribēja vispār kvalificēties.

Traumu saraksts arī atklās, kāpēc tas nav vērts riskam. “Man ir saspiesti gan gurni, mugurkaula jostas daļa, gan izstiepts cirksnis.Tiklīdz es iet tagad, “viņš rakstīja rakstītājs Facebook ka tas vien biju patīkami pārsteigts, ka visi izbēguši bez kaulu lūzuma.

” Sharp spridzeklis “sieviešu fināls būs vēl vilinoši starteris pirms visskaistākie svētki. Vīrišķais gaiss burvju faktiski vēl tikai nedaudz tālāk.

“Tas ir iespējams craziest līmenis,” lured sestdienas fināla Staal Sandbech no Norvēģijas.

A līdzīgi trakie disciplīnās mirklis Olimpiskās spēles. Tas viss ir tikai sākums.