Lieli darbi, liels ego. Jaunā Filadelfijas zvaigzne atbrīvoja vārdu “karš”

Tas sākās ar Ben Simmons. Par televīzijas ESPN diezgan pārliecinoši stāstīja, ka starp pārējiem jaunpienācējiem nav nekādu konkurenci, un tas varētu būt viens balsoja labākais jaunpienācējs sezonā.

Viens simts procentiem.

Austrālijas super talants ir pārliecība likums. Viņa numurus var viegli salīdzināt ar Magic Johnson. Bet šie porcijas jájínkovství kodumi grūti.

Tas ir definīcija iesācējiem. “Sportists, kurš ir biedrs pirmo sezonas profesionāls klubs”.

Tas ir nepārprotams mājiens uz Simmons, kurš sagatavoja Sixers pēc viena gada Universitātē LVU 2016. gadā, bet sakarā ar kāju traumas viņu atstāja visu gadu kļūt.Tieši tāpēc viņš var tikt ievēlēts pēc šī gada lielās sezonas kā jaunpienācēja.

Trīspadsmit no pēdējiem projektu, un lielākais pārsteigums sezonas, bet Mitchell neuzskata, ka Simmons jāuzskata iesācējs. Atšķirībā no citiem bija pieejams pietiekami daudz laika, lai padarītu NBA pielāgots.

Abi spēlētāji bija beigās bāzes daļēji lieliska forma un stiept savas komandas vislabāk izvietot finālspēle, lai žurnālistiem, ka izvēle

“Man bija ideja, un Adidas man palīdzēja ar to. Man bija jautri. Es patiešām novērtēju faktu, ka esmu debatēs par labāko jaunatnācēju, un man tas patīk. Mums noteikti ir komandas labākais aizstāvis un treneris par gadu, tāpēc atsevišķas balvas neizskatās atpakaļ pārāk daudz.Ja viņi uzvarēs Rudy Gobert un Quin Snyder, es esmu diezgan apmierināts, “teica Mitchell pēc gludu win over Golden State 119: 79.

Tajā pašā laikā pirms pāris nedēļām intervijā ar Mitchell Simmons aizstāvēja, bet nezināšana atbalsta Sixers protams izjaukt viņu.

“Choice jauniesaucamais of the Year par žurnālistiem, es neesmu gatavojas pārliecināt ikviens. Nav Bens vainas, ka viņš pagājušajā sezonā nokavēja un lieliski spēlēja šogad.Es atstāt to tiem, kas viņiem ir tiesības balsot, “Mitchell teica intervijā ar ASV šodien marta vidū.

Ar sociālo mediju un zinātkārs žurnālistu tūlīt Mitchell krekls ieguva arī Simmons, kurš tikko svinēja Sixers franšīzes rekordu piecpadsmitā uzvara pēc kārtas.

“Ja tu apgalvo, ka es neesmu iesācējs, un tas ir viņa vienīgais arguments, tāpēc es esmu dara diezgan labi acīmredzot. Es neesmu gatavojas komentēt tālāk, “sacīja Simmons vēsi

Abi spēlētāji -., Un tikai divi no tiem – jebkurā gadījumā pasniedz lielisku sniegumu un dot aizmirst pagājušajā gadā, kas nebija labs kandidāts uz balvu par labāko jaunpienācēju.Galu galā viņas 25 gadus vecais Malvolms Brogdons no Milvoki viņu ieguva ar vidējiem skaitļiem.