Loprais vēlas sacensties ar Dakaru par automašīnu. Tāpēc viņš sazinājās ar holandiešiem

Šis savienojums tika izveidots nejauši šī gada izdevumā. De Roojas gulēja uz kāda no vieglajām stāstītēm uz masāžas galdiņa, un Loprais peldēja. “Vienkārši dod viņam spiedienu, es domāju, ka viņam ir piemājas lauka ap vēderu”, čehu pilots jokoja.

“Tā izmēģiniet to savā automašīnā,” De Rooy uzreiz atbildēja. Joki un sakritības ir radījušas sadarbību, ko abas puses papildina.

“Mēs vēlamies uzvarēt labāko no tiem, kuri ir krievi. Gerard (De Rooy) ir lielisks pilots, un šī viena diena dos augļus, “teica Loprais. Iveco būs pavisam piecas automašīnas, taču līdz šim ir tikai divi piloti, kuri varētu cīnīties par uzvaru un viens asistents braucējs.Skatoties uz pārējiem diviem, ar kuriem viņi var palīdzēt viens otram, tāpat braucējiem Kamaz kravas saglabāt.

“Mēs esam spēcīga komanda, mums ir spēcīga auto un lieliska iespēja pārspēt krievus. Tas ir saprātīgs savienojums, mēs mēģinājām to daudzas reizes atsevišķi, bet krievu zilie draugi ir ļoti spēcīga, “viņš teica trešdienas preses konferencē De Rooy. “Tas ir vienīgais veids, kā tos pārspēt. Kamaz arī palīdzēt viens otram, “piebilda holandietis.

Apvienojot finansistu komanda var doties aprīlī desmit dienu testēšanas Marokā ar trīs konkurenci un divām pavada automašīnām, nav daudz strādāt renovācijas kravas automašīnu un var pārraidīt datus , kas pagātnē bija noslēpums.Sezona gaida testa sacīkstes Eindhovenā, pirms Dakar piedalīsies testu braucienā Marokā.

Vissvarīgākais būs savstarpēja palīdzība. Tam jābūt ātram. “Ja Gerardam (De Rooy) ir problēmas, es viņam palīdzēs un otrādi. Un jo īpaši ātri, mums nevajadzētu zaudēt dziesmu, “teica Loprais. “Ja es pats un mana komanda iznīcinātu priekšējo asi, tad, beigu beigās, Iveco komanda” turpināja braucēju, kurš līdz šogad pievienojās karjerai ar Tatru kravas automašīnām. Bet pēdējā Dakārā viņš ir sācis ar DAF īpašu un tagad izmēģinās citu zīmolu.

Bet kas būs komandas vadītājs, to varēs redzēt tikai. “Mēs reaģēsim saskaņā ar attīstību, mēs sekosim līdzīgai taktikai kā Kamazy. Tas attiecas ne tikai uz tehnoloģijām, bet galvenokārt uz cilvēkiem. Palīdzībai, ja rodas problēmas, ir jānāk dažu minūšu laikā.Gerard to saprot arī šogad palika un zaudēja dažas stundas, “sacīja Loprais.

Tēvocis Karel Loprais, sešu laika Dakar uzvarētājs starp kravas atzinīgi novērtē sadarbību. “Pašlaik tas ir labākais risinājums, tad komandai ir nepieciešama palīdzība uz ceļa, jūs cīnās par sekundi, nevar gaidīt stundu vai divas, ja tur ir problēma,” teica Karel Loprais. “Alex Jums stāstījis pirms rase, ka tas ir nepieciešams, lai būtu spēcīga komanda, un tagad ir tā,” viņš teica.