Mājas nabadzība ilgst. Slovácko neveiksme neizdevās pat pret Boleslavu

Vēl viena spēle. Un tad, godība, sezonas beigas! Neviens no futbolistiem Slovākijas neteica, bet tas ir atkarīgs no viņiem skaidri redzamas.

Un saviem faniem, kā arī. Mājas spēlēs pieci šā gada uzvarētāji jau bija pēdējās četrās spēlēs pagājušā gada augustā un septembrī. Bet tad atlikušajās desmit spēlēm ar sešiem paciest win prom komandu un paši uzvarošs prieks piedzīvoja jau vienu reizi.

Sajūta, ka šī līga šogad bija Slovácko neizmantoto iespējām virzīties uz augšu starp komandām sacenšas par kausa Eiropas apstiprināts galīgā mājas izloze 1: 1 ar Mlada Boleslavu.Kaut apkaimes Centrālbohēmija kausi, šķiet, lai spēlētu, Slovácko ir noslēguma duelis uz laukuma Slavia Prāgas lai risinātu draudus hitting trīspadsmito vietu.

tabula mājas spēlēs Slovácko viņš noteikti pabeigta četrpadsmitajā pozīcijā, kas ir mazāk par astoņpadsmit punkti viņu stadionu ieguva lejupejošā komandas Čehijas Budejovice un Hradec Kralove. “Es gribu pateikties faniem par visu sezonu. Viņi bija mūsu divpadsmitā spēlētājs, pat tad, ja mēs dodam viņiem pēdējā laikā prieks nav gatavi, “viņš teica Slovácký treneris Svatopluk Habanec

Daudzi Slovácko fani jau ir, bet vairāk nekā šajā sezonā salauza nūju. Mitrā viņi ieradās šogad vispār ir iespējams.Saskaņā ar oficiālajiem datiem piedalījās 3,482 cilvēkiem, tribīnes, ņemot vērā aizdomās turētā, bet drīzāk bija nedaudz vairāk nekā divi tūkstoši rock.

Tie vispirms noskatījos rūpīgu sniegumu Slovākijā, kas pēc vairāku neizmantotajām iespējām, savedot Divis nosūtīts 30 minūšu laikā novest Došek viņa piecpadsmit gada mērķi.

“, mēs vēlējāmies uzvarēt spēles, un turiet bumbu atkal pēc laika, lai parādītu badu, lai gūtu panākumus. Pirmajā pusē mēs spēlēja ļoti labi, kopā. Maz man šķita, ka šeit Boleslav nonāca līdz vietai, “teica Habanec.

” Pirmais puslaiks bija mūs nožēlojams. Mēs neturējām bumbu priekšā, mēs neiejaucām spēli. Kad mums bija iespēja, tā bija vairāk skaidras debesis, nekas neizdevās.Slovácko pelnīti rezultātā, “viņš bija dusmīgs uz saviem spēlētājiem Boleslav treneris Karel Jarolím.

Pēc pārtraukuma, bet viņš mainīja tēlu spēli. Un pateicoties jauniešu Boleslav Klobás ierašanās, kurš aizstāja Wagner ar dumbrīti pie uzbrukuma. “Otrajā pusē mēs zaudējām mazliet divdesmit minūtes. Pretinieks bija viens daudz iespējas, un pēc tam, kad mūsu vilcināšanās mainījusies, “minēja Slovácký treneris, kas fantastiski Fielding vārtsargs sākas piecpadsmit minūtes pirms beigām, pēc tam, kad visi pārspēja desa, kas pēc tam vārtos reizi savā līgā debijas.

beigās Slovácko pret atkal diezgan aizstāvot Boleslav ir pastiprinājušas centienus uzvarēt dažas iespējas, bet neizdevās gólových netika pieņemta Lubos Kalouda un nebija pat Došek.

“mums bija izredzes uz četrām spēlēm.Man vienkārši bija trīs labas lietas. Man bija viņiem uzturēt vēsāku galvu, “iekaisušas atbrīvojot Kalouda

Tas bija tur pēc nonākšanas uz laukuma skaidri redzams, kā viņš nerada vājākas pozīcijas autobusu Habance -.. 90 minūtes, viņš nav spēlējis kopš aprīļa sākumā

“, ja vien sub iespēja man, es mēģinātu pierādīt, ka es nevēlos sēdēt uz soliņa,” viņš komentēja viņa simpātisks sniegumu, kas pietrūka mērķi.

“Es neesmu šoreiz vīlušies ar mūsu apņemšanos ne par sniegumu, man žēl, ka izloze, “sacīja Habanecs, slovāku treneris.