Majk Spirit un Marek Mintál sūtņi pārstāvība līdz 21 gadiem

Zilina. Pārstāvji Slovākijas Futbola asociācijas (SFZ) ceturtdien ieviests Zilina Holiday Inn pāra vēstniekiem Slovākijas nacionālā komanda 21 gadu

veiksmīga trupa coaching pāris Pavel Hapal -. Oto Brunegraf jūnijā Polijā gaida Eiropas čempionātu šajā vecuma grupā .Majk Spirit un Marek Mintál

loma vēstnieki Slovākijas atlases pārstāvēs Slovākiju un mediālas seju & ​​quot; Jednadvacítka & quot;.Pirmais personība būt slovāku komanda Polijā uz acīm, ir viens no populārākajiem reperiem un futbola ventilatoru Majk Spirit.

Otrs, daudz vairāk pazīstams, jo īpaši futbola aprindās, savukārt, Marek Mintál, Slovākijas futbola leģenda un tiešais dalībnieks līdz šim vienīgie Slovākijas uzstāšanās U21 Eiropas čempionāta 1999. gadā.Skatieties arī: Skatīt arī: Mintal parakstīja jaunu līgumu Nirnbergā, novedīs komandu 16 gadu laikā

Majk Spirit bija saistīts ar privāta ceļa ASV nevarētu pie ceturtdienas preses konferencē piedalīties klātienē.Mintay bet personīgi ieved un laiž lomu Vēstnieks Slovākijas nacionālās komandas treneris 21 gadus Pavel Hapal

& quot;. Es sveicu jūs vidū Sokolik, & quot; Slovāku treneris teica, atlase un deva Marek Mintálovi Slovākijas nacionālās komandas krekls ar viņa vārdu un numuru 9 Hapal ka reperis Majka Spirita personīgi pazīst un klausās dažādu mūzikas stilu, bija laimīgs futbola vēstnieks izvēle ir tieši Mint.

& quot; ar Marek Es personīgi piezvanīja, un es esmu ļoti priecīgs izdarīt šo un to pieņēma. Slovākija ir atzīta personība, un es vēlos viņu jaunajā amatā viss labi, & quot; stūrmanis teica čehu slovāku Jednadvacítka.Divreiz kā labākais futbolists SR

Bijušais spēlētājs MSK Zilina un 1. FC Nürnberg Marek Mintál bijušais top scorer Slovākija un divi augstākie Vācijas futbola sacensības.

Longtime Slovākijas nacionālā komanda un divreiz labākais futbolists Slovākijas Republikas ( 2004 un 2005) bija pirms gandrīz pirms astoņpadsmit gadiem locekļi komandas treneris Dušan Radolský bijušajā Jednadvacítka iesaistīts nevienā Eiropas čempionātā 21 gadu Slovākijā.

Mintál to rezultāti draudzīgs pret Itāliju un Spāniju veicināja 4 .21 & quot; site of SR & quot; Tas podujatí.Marek Mintál darbībā ar kvalifikācijas spēlē pret Čehiju. (Avots: AP)

Par futbolists nav skaistāks sajūta par to, kā piedalīties Pasaules kausa un Eiropā. Tad mums bija papildu iespēja spēlēt priekšā mūsu fanu mājās. Es atceros izpārdots stadionus un fantastiska sajūta, kad pilns stadions dzied, nojaukšanu un svinēt. man bija iespēja būt par daļu no paaudzes spēlētājiem, kam radās ko pārsteidzošu.Es uzskatu, ka puiši, kuri pašlaik spēlētāji pārstāvniecība 21 gados, būs pieredze, kas pēc dažām nedēļām kaut ko līdzīgu, atklāja 39 gadus vecais Mareks Mintál.Mintál ka piedāvājums vērtības

Piedāvājums saņemts no Slovākijas Futbola asociācija, fantomu & quot;., kā viņam Vācijā viņa Punktu skaitīšana nekļūdīgs instinkts sauc, ļoti appreciated ”

Novēlu viņiem veiksmi būt īpaši visiem veselību un ka mēs esam drīz Polijā kopā baudīja panākumus “Marek Mintál par pārstāvības SR līdz 21 gadiem, tas vienmēr ir jauki, ja pārsteigt ar šādu piedāvājumu. Ar Nirnbergā, kur viņš kalpoja kā trenera asistents at’devätnástke “, nebija nekādu problēmu.Arī mūsu klubā tā ir laba reklāma, jo Eiropas čempionāts nav spēlē katru nedēļu vai semestri. Es esmu pateicīgs par iespēju un iespēju būt daļa no komandas, kura sasniegusi lielus panākumus & quot;.

Zēni ieguva uz Eiropu, kas attiecībā uz Slovākijas futbola valstī, un kā šāda kaut ko īpašu. Visa komanda strādā fantastiski, un, ja tā, tad veiksme vienmēr nāks. Es centīšos būt tik daudz, cik iespējams, ar komandu un palīdzētu zēni, iespējams, arī dažus padomus apmācībai & quot;.

Novēlu viņiem veiksmi būt īpaši visiem veselību un ka mēs esam drīz Polijā kopā baudīja panākumus , & quot; minētā Marek Mintál.