Mančesterio miesto Thrash Aston Villa, kaip Kelechi Iheanacho, treniruodamas hat-trick

“Mes čia tikrai ne”, – taip pat paragavo “North Stand” “Manchester City” gerbėjai. Žinoma, jie buvo; tolimiausias galas buvo supakuotas. Skirtingai nuo Doug Ellis stendo ir net retai apgyvendinto “Holte End”. Tai buvo “Aston Villa” gerbėjai, kurie čia tikrai nebuvo, nusprendę, kad “FA Cup” taurė yra nereikalinga šiame labiausiai išbandytose “Premier” sezono sezono metu. Kai jų pusė pasiekė tikslą mažiau nei keturias minutes, jų sunku kaltinti.

Neįvykę “Villa” gerbėjai nepasinaudojo “Kelechi Iheanacho” hat-trick’u, tačiau jie vis tiek nemėgsdavo tokio pat paramos kaip “City”.Arba Manuelis Pellegrini. “Aš suprantu jį kiekvieną dieną mokant, aš žinau, ką jis gali padaryti”, – sakė miesto vadovas, prieš paskelbiant, kad ketina pritraukti jauną puolėją į savo “Champions League” komandą. “Kelechi yra priežastis, kodėl mes nemanome, kad reikia pakeisti Ediną Dzeką ar Stevaną Joveticą”. “West Ham” stovi Liverpule, kad laimėtų “FA Cup” ketvirtąjį etapą. Skaityti daugiau

Rémi Garde atkreipė dėmesį į rungtynes kad miestas buvo jo pirmasis oponentas, kaip “Villa manager”, o tą dieną, lapkričio mėnesį, “išeitų kovotojai” labai paskatino kovos 0-0 pralaimėjimas žaidimu, kurį jie turėjo pralaimėti. Tai taip pat buvo prieš visą pajėgų “City” pusę.Čia lankytojai padarė keletą pakeitimų, ypač sulaukę Sergio Aguero, kad Iheanacho galėtų leisti ataką, o iš pirmojo žaidimo kampo Nigerijos paauglys įstojo į priekį.

Kai Bacary Sagna vadovavo Fabiano Delfo kampe prie artimiausio posto Fernando susipažino su smūgiu tolimoje vietoje su galingu jo antrašte.

Antrojo miesto tikslas, per pusmetį per pirmąjį pusmetį, buvo pergalingas, buvo tikrai Iheanacho’s. Jis įsitikinęs pasiuntė Bradą Guzaną neteisingu keliu iš tos vietos, kai Leandro Bacuna buvo nuspręsta paskatinti Raheem Sterling vietovėje.Nesvarbu, ar buvo pakankamai kontakto ar ketinimų pateisinti bausmę, buvo labiau ginčytinas, tačiau Sterlingas skrido, o ne pasiekė Jesús Navaso kryptį, o Michaelas Jonesas pasirodė miesto naudai.

Nuspręsdamas, kad tai buvo blogas, teisėjas galėjo atmesti “Bacuna”, bet nusprendė ne, tikriausiai manydamas, kad “Sterling” tikrai negalėjo laimėti, nors jis galėjo manyti, kad “Villa” kenčia pakankamai, o mokantys klientai nusipelno dar daugiau vienpusio žaidimo. Jis padarė knygą “Bacuna” kartu su “Sterling”, po to, kai po poros poros minučių vėliau po pora pasirodė nedidelė pataisa.

Vienintelė “Villa” pastangų pažymėti pirmojoje pusėje tiksliai apibūdino vienas nepatogus namų pagalbos teikėjas, “Valgių vyrų prieš berniukus” laikrodžio gėrimas buvo vėluojamas Idrissa Gana.Tai buvo patogiai surinkta nedirbantis Willy Caballero, nors pakartotinai teigė, kad jis vis tiek galėtų siekti kuo didesnį tikslą.

Netikėtina antra pusės dilema, su kuria susiduria “Aston Villa”, buvo tai, ar rungtyniauti kuo greičiau ir neskausmingiau, arba pabandykite grįžti į jį ir siųsti miestą į Agüero ir David Silva.

Geresnis “Sterling” apdailos rezultatas būtų pašalinęs juos iš savo nelaimių, kai žaidimas artėjo prie valandos žymos, bet jis padarė vieną bandymą per arti Guzano nuo Fernandinho dešiniojo kryžiaus, tada galėjo eiti tik per barą, kai jis siekė pasiekti panašų kamuolį iš “Navas”.Klinikinis Aleksis Sánchez dėl tikslo, nes “Arsenal” baudžia “Burnley” FA čempionate. Skaityti daugiau

Carlesas Gilis privertė gerą taupymą iš “Caballero” su laisvu smūgiu, prieš du tikslus per kiek minučių nužudė kokį nors panašumą į konkursą ir “Dar vienas” Iheanacho “atvyko iš baisios grįžtamojo praeigos iš Ganos, ragindamas įveikti tuščią pusę ir įveikti Guzaną laisvalaikiu, nors jis turi pasakyk, kad jis tai padarė su tam tikra aplomb.Iheanacho netgi dalyvavo ketvirtajame etape, kai jo akrobatinis smūginis smūgis ne visai atsipalaidavo, bet puikiai atrodė, kad “Sterling” susilygino.

Garde atrodė skarbus, bet atsistatydino, nors FA taurė nėra didžiausia mūšis Praėjusių metų žaidėjai pasirodė šį sezoną, ir visi, atrodo, tai žino.

“Mes pereiname į kitą lygos rungtynę ir mūsų didžiulį tikslą”, – sakė “Villa manager”. “Norėdami suteikti sau galimybę, tikiuosi, kad mes nesėkmingai pradėsime” West Ham “, kaip tai padarėme šiame žaidime.”