„Manchester United“ nurašo „Bastian Schweinsteiger“ kaip 6,7 mln

„Manchester United“ buvo priversti nurašyti 6,7 mln. svarų sterlingų už Bastian Schweinsteiger po José Mourinho pašalinimo iš Pasaulio taurės laimėtojo iš savo komandos. Pagal naujausias klubo ataskaitas suma yra „Schweinsteiger“ vertė, kurią vadybininkas sakė, kad jis mokys jauniausius žaidėjus, kaip žaidėjo turtą. metai buvo 15,1 mln. svarų sterlingų, iš kurių 8,4 mln. litų buvo susiję su kompensacija buvusiam vadovui ir tam tikriems instruktorių darbuotojams už prarastą pareigą ir 6,7 mln. žaidėjas nebėra laikomas pirmosios komandos nariu.Išskirtinės išlaidos ankstesniems metams buvo 2,3 mln. GBP. “

8,4 mln. Svarų sterlingų skaičius susijęs su Louis van Gaal ir jo personalo atleidimu prieš Mourinho pakeitimą olandui.

„ Schweinsteiger “pabrėžė perėjimo lango pabaigoje, kad United būtų jo paskutinis klubas Europoje.Buvęs Vokietijos kapitonas buvo Bet 365 praleistas iš „United“ Europos lygos, bet buvo įtrauktas į „Premier“ lygos grupę, nors tai buvo privaloma pagal lygos gaires.

Jungtinė, o tuo tarpu tapo pirmuoju britų klubu, kuris uždirbo daugiau nei pusę milijardo svarų per metus, paskelbus, kad jų sąskaitose iki birželio 30 d. jų pajamos siekė 515,3 mln. GBP.

Gyvenimas „Old Trafford“ buvo pernelyg nepatogus per 2015-16 m. nepakankamai, kad Van Gaal išlaikytų savo vadovo pareigas.

Penktoji vieta „Premier“ lygoje baigėsi „United“ praleidimu Čempionų lygos kvalifikacijoje, tačiau klausimai, kurie buvo pašalinti nuo aikštelės, buvo daug sėkmingesni. Tačiau tai buvo tik trumpas Barselonos pajamų 570 mln. GBP, kuris buvo paskelbtas liepos mėn.Numatoma, kad Jungtinės Karalystės pajamos bus 530 mln. GBP iki 540 mln. Svarų kitų finansinių metų pabaigoje, o 2015–16 m. Pasiekė rekordinį 68,9 mln. GBP pelną.

Pirmininko pavaduotojas, Ed Woodward , sakė: „Mūsų 2016 m. fiskalinis finansinis rezultatas atspindi nuolatinį verslo stiprumą ir klubas siekia 2017 m. pasiekti rekordines pajamas net ir be Čempionų lygos įnašo.

„ Šis stiprus finansiniai rezultatai leido Unibet mums investuoti į mūsų komandą, komandų valdymą ir priemones, kad ateinančiais metais galėtume įveikti trofėjus ir laimėti juos. “

Komercinės pajamos padidėjo 36,3% iki 268,3 mln. metų, kai buvo pradėtas susitarimas su „Adidas“, padėdamas mažmeninėms pajamoms padidinti 207,9%.Transliacijos pajamos padidėjo iki 30,4% iki 140,4 mln. GBP, o rungtynių dienos pajamos padidėjo 17,7% iki 106,6 mln. GBP.