“Manchester United” plotis suteikia impulsą pagerinti “Chelsea” ekraną

Per savo labiausiai pastebimus sėkmės laikotarpius, kaip Sir Matt Busby ir Sir Alex Ferguson, “United” apskritai grojo dideliu pločiu abiejuose šonuose, ir savo žaidimą sukūrė greitai per įstrižaines, išeina platus ir daug kryžių. Daugelis sako, kad “Van Gaal” valdomas požiūris neatitinka “United” istorinio žaidimo stiliaus, tačiau daugiau pasirodymų tokiu būdu ir kad kritika tampa mažiau tinkama. Čelsio “Diego Costa” streikuoja paskutiniuoju, kad paneigtų “Manchester United” Skaityti daugiau

Tai pasakė, kad plotis nebuvo pateiktas įprastiniu būdu: Van Gaal nepasirinko jokių priekabų apjuosiančių vyrų, o vietoj laukinių žaidėjų, kurie nuvedė į centrines pozicijas.Jesse Lingard kartais veikė kaip papildomas centrinis saugiklis, tuo tarpu Anthony Martial du kartus nuėjo pasibaigus, išpjaudęs viduje iš kairės prieš galingą šaudymą dešine pėda, prancūzo prekės ženklo judėjimas. Plotis buvo gilus. “Full-back” duetas Cameron Borthwick-Jackson ir Matteo Darmian buvo puikus, pradėdamas agresyvias pradines pozicijas ir suplanuodamas jų pranašumus.Pirmasis Borthwicko-Džeksono žaidimas kryžius privertė Branislavą Ivanovicą užkirsti kelią, laimėdamas pirmąją poziciją iš eilės, o Darmianas užbaigė pirmąjį pusmetį žaisdamas puikus žemas kamuolys per šešių kiemo dėžę.

Tiesą sakant, “United” trūksta patikimos buvimo vietos, kurioje gyvena kryžiai, o Wayne Rooney dažnai užima gilesnes pozicijas, tačiau jų pasiryžimas pratęsti žaidimą ir eiti lauke “Chelsea” atgal ir užtikrino, kad jie dominuoja atidarymo etape.

Jų 61-ojo minutės nugalėtojas puikiai parodė, kad pabrėžia, kad reikia pakreipti visą smūgį į priekį: Borthwick-Jackson surinko rutulį kairėje pusėje, įstūmęs nuostabų kryžių į dėžę, prieš Rooney palietimą leido Lingardui pasukite ir ugnies puikus smūgis į viršutinį kampą.”Chelsea” prieš “Manchester United”: “Premier” lygos – kaip tai buvo Skaityti daugiau

“Chelsea” nepateikė nieko panašaus, kas buvo ypač akivaizdi pirmoje pusėje . Oskaras ir Viljanas norėjo ateiti viduje ir sujungti su Cesco Fābregau, bet “Chelsea” žaidimas buvo pernelyg perpildytas ir trūko įvairovės.Iš namų pusės buvo tik vienas geras derinys, kai Willianas ir Oskaras suvienijo siauromis pozicijomis prieš tai, kai pastarasis paslydo į Kosta, kad užplūsta iš vidaus į dešinįjį kanalą.

Žinoma, tai Šiauriau nebebuvo problema, jei “Chelsea” nesudarė tokio konservatoriaus “full-back”: Branislavas Ivanovicas yra pervertas centrinis nugaraitis, kuris ypač buvo gynybinis šį sezoną, kai jis buvo pakenktas, pakėlus aukštį anksčiau kampanijoje, o “César Azpilicueta” dešiniuoju pelės klavišu sutraukia, kai įmanoma, kairėje pusėje, tačiau nesudaro rimto perėjimo grėsmės.

Willianas, geriausias “Chelsea” žaidėjas šiame sezone, buvo labiausiai pavojingas teikiant dešiniojo krašto plotą.Jis praeis pro Borthwicką-Džeksoną, norėdamas įveikti gerą kamuolį per šešių kiemo dėžę, kuri vengė visų, o netrukus prieš pusę laiko žaidė nukreiptą kryžių iš panašios pozicijos, kur pamatė John Terry artimą nuotolį, kurį užblokavo Daley Blind . Viljanas visada nori būti įtrauktas, bet jis žaidžia, kuris plaukia į erdvę – ir jis paprastai jį nustato labai plačiai.

Guusas Hiddinkas tik aštuoniasdešimt minučių į antrąjį pusmetį bandė pritraukti daugiau kokybės įvairiose pozicijose “Eden Hazard” įvedimas vietoj “Oskaro”, o vėliau “Pedro Rodríguez” pasirodė su Willianu, kuris tapo pagrindiniu vaidmeniu.Reguliarūs kryžiai nebuvo gauti, tačiau “Chelsea” išsiplėtė žaidimą daugiau, turėjo ilgesnį spaudimą, o jų centriniai žaidėjai atrado daugiau vietos, kad juos vėl sugrįžtų į žaidimą.

“Fàbregas” praeina už “Costa” vėlesnį ekvalaizerį buvo nuostabus svoris ir ženklas, kad ispanų žaidėjas pradeda atrasti savo prisilietimą, tačiau “Chelsea” negali priklausyti nuo tokio perdavimo tipo – jie turi pasiūlyti daugiau atakų kampų įvairovės.