Mauricio Pochettino ketinimų apdailos ką jis prasidėjo Tottenham Hotspur

Kaip spekuliacijos stovai virš “Chelsea” ieškoti naujo vadovo vasarą ir į laisvą vietą, atsiradusią Manchester United artimiausioje ateityje galimybė, “Tottenham Hotspur šalininkai neturite jaudintis jų vadybininkas nuspręsti, kad žolė yra žalesnė, jei pasiūla nuo Didesnės klubai ateis savo keliu.

Nors Pep Guardiola, José Mourinho ir Diego Simeone buvo susijęs su “Chelsea” ir United, Mauricio Pochettino dėkingi jaunų žaidėjų, apetito sunkaus darbo, gero humoro, diplomatijos ir Bezlitosne padaryti jam intriguojanti potenciali kandidatė.Jis tikrai ne iš vietos “Old Trafford” stadione, jei Louisas van Gaalas palieka tarp dabar ir vasarą.

Tačiau Pochettino pasiryžusi baigti tai, ką jis prasidėjo Tottenham ir tai buvo pamokantis, sužinojus, kad jis yra dalyvauja klubo planus savo naują stadioną. “Tottenham” kažkada buvo laikomas minkšta liesti, pushovers, kurie galėtų būti tyčiojamasi sunkiomis atstumu rungtynes, bet Pochettino pasikeitė savo tapatybę per pastaruosius 18 mėnesių.

Kadangi jie turi geriausią gynybinės rekordą Premier lyga , įdomi jauna ataka ir skaidrus, efektyvus būdas žaisti, apdailos viršutiniame keturių turėtų būti bent jų ambicijų.Netekęs du kartus per 19 rungtynes, “Tottenham” yra autentiški pavadinimas iššūkių.

Pochettino negauna ištremtas, bet net ir jis gali pajusti, kad kažkas ypatingo alaus. Jis nekalbės apie pavadinimo, bet jis žino, kad jis yra gera vieta. “Tai mūsų svajonė”, sakė argentinietis. “Tai mūsų svajonė augti su šiais žaidėjais ir būti protingas, ir kiekvieną sezoną pridėti keletą jaunų žaidėjų atnaujinti komandą ir palaikyti motyvaciją. Tai mūsų svajonė.

“Tai yra apie skirtingu klubuose projekto filosofija. Sunku kalbėti apie įvairių klubų, nes ji yra visa informacija apie tai, ką klubas nori ir projekto pristatymas. Tiesa, kad futbolas yra apie pergalę žaidimus.Bet jūs turite įvairių būdų, kaip pabandyti laimėti žaidimus, laimėti titulus ir pasiekti didelių dalykų.

Tuo klubą, kur vadybininkai ne visada buvo suteikta laiko, Pochettino turi tvirtą ryšį su Daniel Levy, “Tottenham anketa pirmininkas. “Svarbu, kad būtų aišku, kas jūsų planas yra”, sakė jis. “Jei ne sunku, jei ji yra tik apie rezultatus. Tai neįmanoma galvoti apie planus ar projektą. Tai yra svarbiausias dalykas.

“Problema yra, kad klubas turi būti aišku su vadovu ir pasakyti, ko jie nori. Čia mes turime planą. Tai dabar svarbu nustatyti visas bazes, atvykti į naujo stadiono ir sukurti stiprią rinktinę ir bandyti žaisti visiems, kai mes atvykti ten. “

Naujas stadionas suteikia naujų galimybių.”Tottenham” buvo suteikta planavimo leidimą statyti 61.000-sėdynės pagrindą pagal jų dabartinę White Hart Lane Svetainė ir £ 400m plėtra numatoma baigti 2018 m.

“Mes dalyvauja”, sakė Pochettino. “Manau, kad mūsų pareiga yra ne tik laimėti žaidimus ir dirbti kiekvieną dieną tuo poligone. Ateities palikimas yra labai svarbus. Esame įtraukti į sprendimų, nes mes esame futbolo žmonės. Esame darbuotojai, vadovas ir tai yra gerai, kad klubas naudoja mums atsižvelgti į mūsų informaciją ir nuomonę. Svarbu jaustis kaip namie ir tai yra mūsų šeima. Jūs norite, kad geriausias jūsų šeimos ateitį.Tai lyg savo šeimos ir namų, tai yra mūsų pareiga. “

Ši metu pernai,” Tottenham “buvo mėgaudamasis savo 5-3 pergalę prieš” Chelsea “šlovės, tačiau jie po tą rezultatą prarasti 2- 1 Crystal Palace “. Jie galų gale apdailos penkta, varginantis link sezono pabaigos, o jie vis dar turi įrodyti, kad jie gali trukti kursas šiuo metu. Jų įgaliojimai bus išnagrinėtas “Everton” sekmadienio popietę. Ketvirtas pergalė iš eilės būtų ketinimų pareiškimas; sumažėjo taškai leistų kalbėti apie “Tottenham anketa nepatikimumo.

Pochettino pasitiki savo jaunus žaidėjus.Jis vertina drausmės ir vienybę, bet jis uždirba jo būrys pasitikėjimą ir pagarbą ne visada leistis sunku ant jų, kai jie trūkčioti.

“Tai turi būti su gera priežastis,” sakė jis. “Ne tik kad sunku su jaunais žaidėjais, nes jie ne visada gali ginti savo poziciją.”

Pochettino perforuoti savo delno. “Tai nereiškia, kad jie jauni, todėl aš juos nužudyti”, sakė jis. “Aš tai padarysiu, kad jeigu jie to verti, aš esu kietas, jei jie to verti ir turi būti įdėti į teisinga kryptimi. Tai kaip mano sūnūs ir jaunimui.Kartais jūs turite būti malonūs ir draugiški su jais kaip brolis ar tėtis, kartais jie kenčia daug ir jie yra jauni savo proto ir kai kurie žaidėjai nėra subrendęs ir jūs klausytis jų ir reikia taikyti tinkamą psichologija reikiamu metu .Tottenham gali laimėti “Premier” lyga, sako Everton Roberto Martínez Skaityti daugiau

“Jūs turite gerų ir blogų akimirkų ir mūsų darbą esame draugiškas, geras ir malonus. Bet kartais esate nusiminęs ir piktas, ir jūs esate kietas. Mes stengiamės taikyti bendrą jausmą, nes tai yra svarbu. Tai tiesa, nes jis yra mano asmeninio ir profesinio gyvenimo. Su savo šeima, tai yra tas pats. Neįmanoma būti natūra 24 valandas per parą.Bet jei esate nusiminusi 24 valandas per dieną, turi būti kažkas negerai jūsų galvoje. Esu laimingas su pozityvių žmonių. “