Mēs palīdzējām mums ar pirmo mērķi. Es saku sūnas no Pospíšil, teica Kopic

Kluso otro šāvienu izdarīja galējais pussargs Jan Kopic, pateicoties zibens spēkam soda laukumā. “Mums nebija nervu apmēram puse no brīža, kad mēs sapratām, ka tas mums būtu briesmīgs zaudējums, ja mēs neuzvarētu. Bet treneris mums pārliecināja, ka četrdesmit piecas minūtes ir ļoti ilgs laiks, kam var nokļūt daudzi mērķi. Par laimi, izrādījās, “sacīja Jan Kopic, viens no Jablonec galvenajiem vīriešiem čempionu līgas cīņā.

Kāpēc pirmajā pusē jūsu pusē tik neērti?
Mums bija tikai viens šāviens pie vārtiem, joprojām standarta, un divi blakus attālumam. Mēs bijām laukā, bet Bohēmijas spēlētājiem mums nebija problēmu. Viņi bija gatavi spēlē ar mums.Viņi stāvēja gandrīz desmit pēdu līdz 30 metriem no vārtiem, un katrai uzbrucēja komandai tas ir ļoti sarežģīti. Bez tam, mums bija vairākas lēkmes vidū nekā pie malas, jo mēs izmantojām, lai, un mēs varētu ne tikai tur nokļūt. Iespējams, ka arī citas mūsu valsts līdzīgas komandas pavasarī spēlēsies, lai tās neļautu mums aiziet pēc šiem reģioniem. Mēs vienkārši ir jāatrod recepti, iespējams savlaicīgi reaģēt un mainīt spēli.

Vai tas bija tas, ka Bohemians tiešām tik stingri un konsekventi aizstāv? Mājas es teiktu, ka mums bija neliela kustība priekšā, mēs staigājām daži cilvēki, nedaudz spiedājam uz balonu. Un bez represijām, kad mēs pazaudējām bumbu. Mēs nemēģinājām tos pilnīgi izlikt, Bohemka labi izlīdzināja un saņēma aizstāvību.No mums vienkārši bija diezgan slikti, ka tas būtu Bohēmijas aizstāvis. Bet man jāsaka, es spēlēja labi, līdz brīdim, kad pirmo mērķi.

Tas nāca 54. minūtē…Sākums …briesmīgi mums palīdzēt. Kopš tā laika tas salauza mēs nomierinājās, un mēs bijām labāki.

Vai jums pēc brītiņa pievieno apdrošināšanu, kā tiek dzimis jūsu mērķis? Sākums Man bija mazliet luck. Nermin Crnkič no Radek Šírl būtu gribējis pasīvus atkal citātus. Bet viens no viņa centrālo aizsargu, atstarotu krustu savā countermovement, es tikko samazinājās bumbu uz krūtīm, man izmeta viņam citu gabalu blakus tai, un pirmo reizi man to uz zemes pie muguras pastu.Es domāju, ka tas bija jauks mērķis.

nav atgādināt jums pirmo pusi rudens mājas spēlē pret Ceske Budejovice, kur spēlēja gandrīz visu maču pret desmit, un beidzās bez mērķiem? Come Home , tam bija līdzīga gaita. Mums bija daudz vairāk uz augšu, bet mēs nepanācām mērķi. Tātad, tas ir labāk, ka nav tik liela priekšrocība un nodot šos mērķus.

Match nolēma POSPÍŠIL mērķi, kas ātri pretuzbrukumi beidzās negaidīts shot šajtlí. Vai jūs pārsteidza galotne? Mājas Nemaz, es biju gaidījis no viņa, ka tad, ja tas ir tik noteikts, ka ugunsgrēka šajtlí. Tomēr tas ir pestīšanas mērķis, kad viņš saņem pāreju no bumbu. Martin ļoti bieži mācās, un mēs jau kaut kur žēlojamies.Pilsenā Limberkijam tas ir, mēs Jablonec Pospíšilā.