Michelle Payne atpakaļ seglos pēc ilgstoša traumu atlaišana no sacīkšu

Payne, kas pagājušajā gadā bija pirmā sieviete, kas uzvarēja Melburnas kausā Flemingtonā, pagājušajā gadā nebija sacēlusi, jo maija kritums bija saistīts ar iekšēju ievainojumu, kas bija tik nopietni, ka viņa bija pakļauta aizkuņģa dziedzera operācijai.

Svētdienā uz kuģa Henry Dwyer apmācītā Lucky Liberty Payne izskatījās ērti un sacīja, ka pēc sacīkstēm viņa bija tikai priecīga atkal izjokot. Michelle Payne nākotne ir neskaidra, jo viņa sāk atgūties no operācijas Lasīt vairāk

“Tas ir lieliski, lai atgrieztos.Izkļūt tur bija maz nervu, bet, kad es nokļuvu zirgā, tas bija labi, “viņa teica.”

“Tas jutās patiešām labi, nedarīja perfektu, ne vienmēr ka sacīkšu laikā es biju sagatavots tam, lai tas notiktu. “

Milduras kritums radīja šaubas par viņas nākotni kā džeku – tajā laikā viņš teica, ka nevēlas justies spiesti padarīt lēmums par viņas karjeru – bet Payne norādīja, ka viņas neatliekamais uzdevums joprojām ir izjādes, kamēr viņa atklāja ilgtermiņa mērķi kļūt par treneri.

“Es tikai grasos ņemt to kā tas nāk,” viņa teica. “Es jūtos ļoti labi izjādes, muskuļi un viss jūtas fantastiski.Tas droši vien ir vislabākais, ko es jebkad uzzināju, lai būtu godīgi.

“Es tikai grasos ņemt to kā nāk un, cerams, skatos iegādāties pāris ļoti jauku zirgu no Jaunzēlandes un es” d mīlestība tos braukt.Tas ir mans galvenais mērķis, jo vienmēr ir bijis mans sapnis braukt un apmācīt savus zirgus. “

Payne teica, ka viņa joprojām cer uz atgriešanos uz Penzance prinča, 100-1 garu šāvienu, ko viņa izcili vadīja Pirmajā pagājušā gada novembra otrdienā, Flemingtona uzvaru otrā slīpumā.

Tomēr, kamēr Penzanses princis ir atgriezies, lai iegūtu vēl vienu šāvienu, lai uzvarētu pēc lielākās balvas Austrālijas sacīkstēs pēc grupas 1 Makybe Diva likmes Flemingtonā sestdien, Payne prombūtne pēdējo mēnešu laikā nozīmē, ka viņai maz ticams, ka viņš saņems metienu atpakaļ uz aizmuguri tajā pašā zirgā.

“Tas ir delikāts stāvoklis, bet [Prince Of Penzance] īpašnieki ir bažas par manu labklājību, “viņa teica. “Viņi man neuzliek neko, ne arī zirgu.”

“Es domāju, ka esmu paveicis tik daudz, cik es varu šajā posmā līdz šim mēģināt un atgriezties pie viņa.Bet es negribu viņus [īpašniekus] vadīt traku. Es tikai gribu pierādīt sevi un, cerams, braucot labi, viņi varētu man iedot vēl vienu iespēju.

“Ja viņiem tas nav, dzīvē ir arī citas lietas, par kurām varat uztraukties.”