Miers Un Co pārgāja uz Sandown Champion robežlielums izmēģinājuma sacensībās

nedēļas nogalē, kad Villijs Mullins sūtīs kādu no saviem lielākajiem nosaukumus darbībā abās pusēs Īrijas jūru Lielbritānijas vadošajiem cerību čempiona sliekšņa apmetīsies mājās pēc Nicky Henderson izslēgt mieru un Co, pagājušā gada Triumph robežlielums uzvarētājs, no viņa plānotā ieplūdes sacensību festivāls pie Heidoka par Saturday.Paul Nicholls “Old Guard kaujās pret Starptautisko uzvaru Cheltenham Lasīt vairāk

bija gaidāms Miers un Co sākt favorītu čempiona atdeves Trial un jump-start savu sezonu pēc vilties sesto vietu Starptautiskajā sliekšņa decembrī, viņa sāk tikai no kakla sakāvi Top Notch ar Triumph.Viņš joprojām ir 14-1 iespēja par Cheltenham festivāls tirgū dominē Mullins apmācīti skrējēji, tai skaitā Faugheen, ar 8-13 izlasē, kas deklarēti saskarties četrus pretiniekus Īrijas čempionu sliekšņa pie Leopardstown svētdien.

“viņš bija 100%, vakar, bet tas ir top zēns, kurš izskatās pēc viņa katru dienu, un braucieni viņam visu savu darbu, un viņš vienkārši nebija apmierināts ar viņu šorīt,” Henderson teica piektdien. “Tas ir tik vienkārši, un jūs nevar uzņemties risku. Mēs esam bija paskatīties ar vet un trotted viņu uz augšu, viņš ir vesels un viņam ir viss, bet skaņu.Robeža ir viens vai divi procenti, tas ir uz leju, lai to, bet jūs nevar palaist nevienu zirgu, kas nebija 100%.

“Mēs vēlamies, lai palaistu viņu, visi ir absolūti mortified bet tas, kur mēs esam . Tas iet uz visu dienu, katru dienu. Problēmas ir, kad tas ir augsta līmeņa, piemēram, viņu, jums ir iet sabiedrībai. Ja jūs paveicies, lai būtu zirgu skaitu, kas mums ir, jūs nekad ir diena, kad 100% no viņiem nāks ārā 100%. Jūs vienmēr nāksies sīkumainam šeit un tur. Diemžēl tas bija miers un sadarbība gājiens šodien, un es nevaru paziņot viņam par to. “

Iespēju logs skriet pirms Cheltenham martā samazinās par nedēļu un iespējas tagad ir ierobežotas, lai miers un co.

“Ko mēs darām?Es nezinu, “Henderson teica. “Mēs domājam par to, iespējams, sāncenšiem” robežlielums [at Sandown uz 6. februārī], ir vairāk iespējams nekā Newbury handikapu [Betfair sliekšņa gada 13. februārī, kurā miers un Co būtu veikt top svaru].

< p> “Viņš, iespējams, būs skaņa rīt. Tas ir pat diskutēt, cik nepareizi viņš bija šorīt, bet viņš nebija 100%. Ja sacensības bija svētdien, un mēs gribētu nācās paziņot šodien, man ir iespējams pasludināja viņu un gaidīja, lai redzētu, kā viņš bija rīt.Bet rase ir rīt, un man, lai pieņemtu lēmumu. “

Henderson, kurš kopš L’Ami Serge nav bijusi runner Lielbritānijā pārspēt trim pretiniekiem pretrunā ar 1-6 ar iesācējiem tramdīt pie Wetherby pagājušajā sestdienā, joprojām tiks pārstāvēts čempionu atdeves Trial Captain Conan.

deviņus gadus vecs nav redzējis uz kursu, jo viņš velk uz augšu aiz Tēvs De Grugy in 2014 Champion Chase un darboties pāri koksnes pirmo reizi kopš 2012. gada aprīļa, tāpēc, ka viņš ir viena figūra cena ar daudziem bukmeikeriem uzsver, ka trūkst spēka padziļināti vidū britu apmācīti hurdlers.

Mullins, savukārt, šķiet, ir bezprecedenta spēku viņa stabili gan šķēršļiem un žogiem, un, tam uzstādīt rekordu pie pagājušā gada festivālā ar astoņiem uzvarētājiem, viņš ir 7-4 ar vienu bukmeikers seglu 10 vai vairāk, šī gada sanāksmē .

Viņš tagad arī īsam 11-8 ar Paddy Power kļūt par pirmo īru treneris uzvarēt British National Hunt tra iners ‘čempionāta kopš Vincent O’Brien ir agrīnā 1950, kam bijusi 8-1 iespēja decembra beigās.Viņš ir 18. tabulā šobrīd, tikai nedaudz vairāk par £ 800,000 aiz Paul Nicholls, bet Mullins piekāpās agrāk šajā mēnesī, ka viens veiksmīgs festivāls varētu likt viņam ar “nošauta pie čempionātā”, un notikumi Ascot sestdien varēja redzēt viņa izredzes par titulu samazināt vēl vairāk.

un De Sceaux, pagājušā gada Arkle trofejas ieguvējs un mīļākie Queen Māte Champion Chase, sāks favorīts uz Clarence House Chase pie Ascot, ir vērts nedaudz vairāk nekā £ 70.000 līdz uzvarētājs, bet Vroum Vroum Mag, kurš ir par septiņu sacensību uzvarētāju švīka, ir pievienojies viņu par braucienu no County Carlow apstrīdēt OLBG Mares “robežlielums.

par Pēdējā gadījumā balva ir mazāks kā £ 30000, bet citas uzvaru par Vroum Vroum Mag varētu paplašināt festivāla iespējas gan Mullins un Rich Ricci, Vroum Vroum Mag īpašnieks.Annie Power, kurš krita pēdējā lidojumā ar sacensību pie viņas žēlastības pagājušā gada Mares “sliekšņa pie festivālā, kas pašlaik ir 4-5 iespēja, lai groza martā.

Ja Vroum Vroum Mag nāk caur sestdienas sacensību stilā, tomēr, viņa būs sāncensis par šo rasi, bet darba daudz prestiža un vērtīgas pasaules šķērslis varētu būt reāls mērķis. Annie Power, tikmēr finišēja otrais Pasaules sliekšņa divas sezonas atpakaļ, un tas ir vienīgais līdzeklis notikums sanāksmē, par kuru Mullins pašreiz netiek laukā no ante-pasta favorītu.

Tas ir tikai viens no daudzi izvēli un iespējas Mullins un viņa īpašnieki uzskatīt kā svētki tuvojas.Ar ANO De Sceaux ceļojumā, lai Ascot varētu sekoja izbrauciens Djakadam, Gold Cup izlasē, jo nākamās nedēļas nogalē lielo tramdīt pie Cheltenham, tomēr Mullins mēģinājums tramdīt leju Nicholls un pakampt viņa nosaukums, šķiet, ir izveidota un darbojas jau.