Montpellier HSC – EA Guingamp

MONTPELLIER futbolininkai turi puikią galimybę peršokti į pirmąjį pusmetį stalo, tik duok jiems daryti vieną dalyką – mušti Guingamp. Svečiai iš tiesų yra trys padėtys didesnis, tačiau jų forma yra prasta po naujų metų. Iš aštuonių rungtynių laimėjo tik vienas.

Pirma, tačiau kažkas į namus. Seniūnijos treneris Jean-Louis Gasset patirtis ir linksmas sezoną su trimis laimi iš penkių rungtynes ​​jie išvyko slydimo pozicijas, o ne penkių taškų. Žinoma nei “La Paillade turi dar nėra aišku, tačiau spektakliai rodo, o ne pakilti stalo rudenį. Paskutinis turas, bet nebuvo sėkmingi SSK. Į mansarda Nicos pralaimėjimas skauda daug, nes MONTPELLIER rungtynes ​​vadovavo. Labai greitai stumti Steve mounia, bet Nicos paėmė antroje pusėje dėka dviejų tikslų iki išgydė Mickaël Le Bihan laimėjo 2: 1

Su daug blogiau forma kovoja Guingamp. Po gero pirmą pusę konkursas kaip komandos bėgo uždusęs. Po Naujųjų metų laimi iš aštuonių bandymų tik vieną kartą, ir tai pirmenybė Lionas. Tiesa ta, kad Guingamp turėjo pastarosiomis savaitėmis los kompleksas. Monakas surengė vieną ranką ir ištraukė į dirvą Bordo. Nė vienoje iš bylų nebuvo taškus.

Svečiai, žinoma, negali būti patenkintas rezultatais, kita vertus, vyksta dešimtoji vieta yra vis dar geras žingsnis. Tačiau, jei norite lentelę pirmąjį pusmetį išliks, jie turi imtis, ir pagaliau pradėti laimėti.

Guingamp turi MONTPELLIER tik gerus prisiminimus. Paskutinis paveržti šį varžovą, kad uhrál, datuojamas iki lapkričio 3, 2006, kad ji jau yra daugiau nei dešimt metų! Svečiai gali subalansuoti šį unflattering Mosson pertrauką?