“NBA” viršutinis projektas pasirenka “Ben Simmons” lenktynes

Ben Simmons žino, kad jam bus malonumas, kai jis padarys savo labai laukiamą debesį “Philadelphia 76ers” prieš “Boston Celtics”.

Australijos 19 metų vyras teigia, kad jis buvo nukreiptas “Oponentai beviltiška jį išpuolio nuo tada, kai 2013-aisiais jis nusipelnė didelės reputacijos.” “Tai smagu”, – sekmadienį žurnalistams sakė Simmons. “Man patinka gauti iššūkį “” Boomers “pavadinimai pavadinimu” Exum “,” Bogut “pašalinimai Skaityti daugiau

” Simmons “76s pirmadienį (” AEST “antradienį, 9.00 val.) Priims” Celtics “NBA vasaros lenktynes ​​Salt Lake City, Juta. / p>

“Celtics” naujokai “Jaylen Brown”, kuris neseniai nubaudė “Brooklyn” “Barclays” centre ir stebėjo, kaip 76-erius išrinko pirmą kartą “Simmons”, sako, kad yra pasiruošęs “iškirpti kažkieno galvą”.

“Simonai” yra pasiruošę “Brown” buvo trečia “Celtics” išrinkta ir beviltiška įrodyti, kad jo abejotojas yra blogas.

“Aš žinau, kad daugelis žmonių ateis pas mane. “Aš maniau, kad numeris vienas,” Simmons sakė. “

” Tai visada buvo toks, kad aš nuo vidurinės mokyklos. “

” Kiekvienas visada norėjo eiti pas mane ir turėti “

” 76ers “šį sezoną žaidžia tris” Summer League “žaidimus Jutoje ir prisijungs prie 23 kitų NBA komandų 10 dienų Las Vegaso vasaros lenktynių turnyrui.

” Summer League “komandos yra sudarytas iš neseniai įgytų projektų kirtiklių, antrųjų metų žaidėjų ir beviltiškų jaunų laisvųjų agentų tikėdamasi laimėti sutartį, taip pat kaip nepakankama Australijos gynėjas Matthew Dellavedova prieš trejus metus su Cleveland Cavaliers.

Brownas ne paslėpta jo nepatinka 76ers “sprendimui imtis Simmons prieš jį.

” Celtics “krepšinio stovykloje vaikams praeitą savaitę buvo nufilmuotas” Brown “virusas, kuriame žaidžiamas vienišas -one.

Rudas dunked ant berniuko, kai berniukas jį iškraipė: “Tu negerai.Ben Simmons yra geresnis “.

” Aš sakiau: “Gerai, gerai”, “19 metų, 201 cm aukščio, sakė R. Brownas.

” Simmons ” “Celtics” 23 metų antrojo turo 2015 m. plano rinktinė Marcusas Thorntonas, kuris praeitais metais praleido NBL su Sidnėjaus karaliais.

“Simmons” pasirašė naujokų sutartį, kurios vertė yra daugiau nei 16 JAV dolerių

“76ers” tikriausiai sumokėjo jam maksimalų leistiną pirmuosius savo metus: 5,9 mln. JAV dolerių (7,92 mln. JAV dolerių).