Nesustabdomas Novak Djokovic daro neįmanoma atrodo įmanoma vėl

Ne vyras sugebėjo laimėti visus keturis didžiųjų, Australian Open, prancūzų Atidaryti, Wimbledon ir US Open, tais pačiais metais, nes Rod Laver tai padarė antrą kartą 1969 metais Roger Federer, Rafael Nadal ir pats Djokovic visi sugebėjo trys per vienerius metus, bet visi rado pilną vieną žingsnį per toli. Šiuolaikinio žaidimo reikalavimai, ekspertai sako, kad Grand Slam beveik neįmanoma, bet staiga, į Novak era, atrodo įmanoma dar kartą.

Tai buvo nestebina tai, kad Laver turėtų būti ten pamatyti Djokovic žingsnį kartu su juo ir Bjorn Borg į visų laikų sąrašą “Grand Slam” čempionai su 11.Tai kelia jam penktasis lygūs, Roy Emerson, kurio įrašas iš šešių Australijos atidaro jis atitiko, 12, Pete Sampras ir Rafael Nadal 14 ir Federeris vis dar ant jo paties ne 17.

Nors jis laimėjo savo pirmasis “Grand Slam” titulą 2008 metais, Australijoje, jis paėmė Djokovic dar trys metai laimėti savo antrąjį, vėl Melburne. Nuo tada jis laimėjo devynis pastaruosius 20 Didysis kirtis, kaip dominuojanti, kaip kas buvo žaidime istorijoje. Jis laimėjo keturis pastaruosius penkerius Didysis kirtis, jo tik nusivylimas ateina į Prancūzijos atvirojo praėjusią vasarą, kurioje jis prarado finale į Stan Wawrinka.

Tai vis dar užima labai daug pasiekti Grand Slam , Ne tik ji reikalauja būna tinkami ir sveika, išvengti žalos, ji taip pat turi šiek tiek sėkmės ir niekas kitas turėti karštą serija, kaip Wawrinka darė Paryžiuje.Šiuo 28, Djokovic vis dar gerėja ir Laver, kas žino, ką jis iš tikrųjų užima mano, jei kas gali tai padaryti, tai yra serbas.

“Aš atsimenu, kai Roy Emerson ir aš buvo konkurentai atgal į mūsų eros “Laver žurnalistams. “Po vieną mes laimėjo Australijos, norite pasakyti, manau, aš ruošiuosi už” Grand Slam “. Aš tikrai beveik matė pernai, išskyrus prancūzų kalba. Aš maniau, kad būtų buvę tobula situacija jam. Jis turėjo tris kojas tuo metu.

“Aš manau, kad tai gera sporto, jei kas nors laimėti Grand Slam. Tai ne klubas, kad aš narys, tai atvira Žinoma.

“Manau, kad kažkas panašaus Novak yra gerai apie savo kelią bando pasiekti, kad. Jis ketina turėti daug konkurencijos, yra daug žaidėjų ten, kad dar tik pradeda ateiti į savo daug.Manau, kad bus rodomi per šių metų. Bet Novakas tikrai turi galimybę nutempti Grand Slam “.

Australijoje, ant paviršiaus jis myli, jis atrodo nenugalima. Prieš Murray jis bėgo per pirmą, o po to, kai Murray rezervavimo ante jo groundstrokes antroje ir trečioje rinkiniai, jis panaudojo savo neįtikėtiną atletikos į paneigia threat.Jamie Murray nustatyti įveikti Andy Pasaulio No1 vietoje po ilgo kelio į Top Skaityti daugiau

niekas grįžta kaip gerai, ar taip giliai, kaip jis tai daro, niekas kelia savo varžovus pagal tokį spaudimą iš pirmojo kamuolys. Jis gali pulti ar ginti, kad ir kokia ji užima.Kaip jis sakė Channel 7: “. Tai tikroji man galvoti užtikrintai, kad galiu laimėti kiekvienas rungtynes, kad aš žaisti”

pasiekti 17 tiesias finalą, visoje reguliariai Tour “ir” Grand trankymai, Djokovic yra parengusi 92-5 įrašas, lygus Federeris rekordą 2006 metais jis dominuoja Tour, kaip niekas kitas.

Federeris pastangos laimėti Grand Slam buvo visada neigė Nadal ne prancūzų Atidaryti, tik vienas iš Slams Djokovic dar turi užkariauti.Šioje formoje, ji ketina imtis kažko ypatingo, kad jį sustabdyti ir šis rodiklis Federeris turi būti įdomu, jei Djokovic gali aplenkti savo rekordą 17 Slam pavadinimų.

Djokovic žino, kad jis yra žaisti teniso jo gyvenimas, ir jis nenori nieko daryti, kad Jinx ją, taip pat aptarti kiek daugiau Slams jis mano, kad jis gali laimėti.

“Aš nevartokite nieko savaime suprantamu dalyku, nors aš laimėjau paskutinį keturi iš penkių didžiųjų trankymai ir grojo penkis finalą iš paskutinių penkių didžiųjų trankymai, kad aš grojo, “sakė jis.

” Aš nenoriu leisti sau būti toje galvoje rėmo. Jei aš, žmogus tampa pernelyg arogantiškas ir mano, kad jis yra didesnis yra ar geriau nei visi kiti. Jūs galite gauti didelį slap nuo karmos labai greitai. Aš nenoriu, kad. “