Nevis nenoteiktība. Basketbola spēlētāji USK nespēja nokļūt Sopronā

“Mēs vēlējāmies, lai būtu otrais, jo mājās priekšrocība spēlēm, mums bija iespēja šodien, bet mēs neesam pelnījuši. Izrāde bija tiešām slikti, es atvainojos, “sacīja treneris Natālija Hejková.

“Mums tagad ir vienīgā iespēja, un ka mums ir jāuzvar Beļģijā. Tas ir vārds, mums reizēm ir problēma, bet es uzskatu, ka spēlētāji vyhecuje ar daudz labāku sniegumu, kas mums Beļģijā bija pietiekami, “viņa teica.

Pražanka bija ļoti svarīgs duelī bet Sopron jau procedūru pārliecināts.Nervozitāte un bija mājas lapā, kā arī guva divus ātrus fouls labākais šāvējs Team Amanda Zahuiová un Alena Hanušová, kas to aizstāja, netika nozvejotas. Pārdzīvoja viņas viegli grozi, kas savukārt nonāktu ritma vieskomandas.

“Iekļūšana spēles bija slikti. Mēs bijām viens pretēji, un mēs to vispār nesaņēmām. Tā man teica, ka koncentrācija komandas vai drīzāk nervu šodien būs spēlēt savu lomu, “teica Hejková.

Turklāt Čehijas čempioni bija problēmas ar cieto un spēlēt pretiniekiem traucējoši un atļauts nodot. Rezultāts bija virkne 14. 2, kas Maďarkám celta otrajā ceturksnī divciparu vadībā, kas Sopron uztur par pārējo spēles

“, kas Sopron spēlēja aizstāvību, kā mēs vēlējāmies.Viņa spēlēja agresīvi, un mēs strādājām pie katra groza. Gluži pretēji, agresija nebija. Soprona pusslodzes laikā 45 punkti ir ārkārtīgi spēcīgi. Pat ja mēs bijām otrajā pusē aizstāvībai uzlabota, mēs nesaņēma pietiekami tuvu, lai padarītu to interesantāku, “novērtēt Hejková.

Stingrāka skala izturēt tikai Marta Xargayová, autors 21 punktus, pretējā gadījumā Čehijas izvēli godīgs kaitina par uzbrukumu pusi.

mijā trešajā un ceturtajā ceturksnī nedeva spēlētājiem USK nekā piecas minūtes, pat punktu, kas sāncenšiem palīdzēja rezultāta starpību palielinot līdz 20 punktiem, un duelis galīgo lēmumu. USK nav palīdzējusi galīgo pieaugumu, ko veicināja Hanušová.

“Tas bija briesmīgi man ciešanas. Es varētu aizkavēt laiku, bet komanda neko reaģēja.Sliktākais par treneri var būt, ir tad, kad komanda neatrod nevienu, kurš būtu tas vyhecoval un pamodināja. Esmu redzējis šodien kritušies, ka tas vienkārši nevar. Un man suns gabalu, un tur neko es nedarīšu, “izteica nožēlu Hejková.

Sopron un atriebās USK zudums mājas vides un apdrošināšanas otro vietu grupā negaidīti kronēts veiksmīgu sezonu.