NHL atvērs tirgu bezmaksas spēlētājiem, un astoņi čehi arī gaidīs līgumu

Divi uzbrucēji un vārtsargi, kā arī četri aizstāvji. Starp Čehijas hokeja spēlētājiem, kas meklē jaunu iesaisti NHL, slavenākais centrs ir Tomáš Plekanec . Monreālas ilgstošais statuss pēdējo gadu laikā ir bijis Toronto. Tomēr sagaidāms, ka viņš un viņa iepriekšējais darba devējs piekrīt atjaunot sadarbību.

“Es gribētu atgriezties Monreālā. Tā ir mana prioritāte. Tā ir mana mājvieta. Mēs apspriedām šo variantu, kad mani nomainīja februārī, ”sacīja 35 gadus vecais Plekanec, kurš aizjūras intervijā pazudis tikai divās tūkstošos spēlēs NHL (998 L, 232 + 375, 607 punkti).

Pagājušajā gadā 34 gadus vecais Aleš Hemsky bija arī Monreālā.Tomēr satricinājuma dēļ viņš pārvaldīja tikai septiņus duļus, un tas būtu liels pārsteigums, ja viena no aizjūras komandām dotu viņam iespēju atgriezties un paplašināt 845 duļu un 572 punktu līdzsvaru. februārī, apmaiņā pret Detroitu kā spēlētāju nostiprināšanu, 26 gadus vecais vārtsargs Petr Mrázek arī būs bezmaksas spēlētājs. Ostravas dzimtā beidzas divu gadu ilgs līgums ar astoņiem miljoniem dolāru, iespējams, būs jāmaksā alga, bet viņa interese par viņa pakalpojumiem ārzemēs noteikti būs. Vairāk pieredzējušu Ondřej Pavelec būs sarežģītāka sarunu pozīcija, spēlējot pagājušā gada lomu kā Rangers aiz zvaigznes Henrik Lundqvist. “Roku manu sirdi – es nebūšu pirmais. Es esmu tādā situācijā, kad es nevaru lēkt.Ja kāds grib mani un man ir jēga, es eju, ”sacīja 30 gadus vecais, kurš arī noraidīja jebkādu iesaistīšanos Eiropā. Ja viņš nepiekrīt NHL, viņš beigs savu karjeru.

Čehijas aizstāvjiem ir vislielākā iespēja iegūt jaunu līgumu ar Andreju Šustru , kurš bieži spēlēja tikai neaizstājamu aizstājēju lomu . 27 gadu vecumā Pilsen dzimtā ir 318 NHL dueli un 63 punkti (10 + 53). Pēc nopietnas traumas pagājušajā gadā Roman Polák atgriezās NHL. 32 gadus vecā knābis bija galvenā loma Toronto aizsardzības pozīcijās. Aizjūras zemē viņam ir 688 spēles un 127 punkti (25 + 102).

Divi Stanley kausa ieguvēji ar Vašingtonu var būt starp brīvajiem aizstāvjiem.Tomēr Michal Kempny jau ir noslēgusi jaunu līgumu, kad viņš pēc četriem gadiem pagarināja galvaspilsētas par 10 miljoniem ASV dolāru pēc lielām spēlēm. Gluži pretēji, Jakub Jeřábek palika neskaidrs, un viņš nav spēlējis pietiekami daudz spēļu, lai oficiāli piederētu sudraba kausu nosaukumiem. Pēc viņa pirmā NHL karjeras sezonas, kuru viņš sāka Monreālā, viņš atkal meklēs jaunu klubu. Līgumam beidzās arī Prāgā dzimtā Jan Košťálek , kurš bija veltīgi mēģinājis cīnīties ar savu ceļu uz Vinipegas sarakstu.

Kā brīvs spēlētājs, kuram klubi ir iesnieguši kvalificētu piedāvājumu un turpina paļauties uz tiem, līgumi joprojām uzbrucēji Tomas Hertl no Sanhosē, Dmitrijs Jaskins no Sv.Louis, Ondřej Kaše no Anaheim, Tomáš Nosek no Vegas un vārtsargs David Rittich no Calgary.

Lielākais zvaigzne brīvo spēlētāju vidū ir acīmredzami Kanādas nacionālais uzbrucējs John Tavares, kurš sazinās ar sešiem izvēlētiem klubiem. Papildus pašreizējam Ņujorkas salu darba devējam tie ir Toronto, Sanhosē, Bostona, Tampa Bay un Dallas.

Pēc satricinājuma Riks Našs, kanonists, apsver iespēju turpināt ģērbties Bostonas tērpa spēlē. Starp bezmaksas spēlētājiem būs 38 gadus vecs Sanhosē veterāns Joe Thornton. Vinipegā viņi vēlētos atbalstīt Paul Stastný centru.Pat Toronto šāvējs James van Riemsdyk un viņa bijušais partneris Tyler Bozak nebūs ieinteresēts klubu interesēs.

Interesanti, kā arī Tavares, viņš sākotnēji pameta Vašingtonas aizskarošo Džonu Karlsonu. no elites aizsardzības Kempný piekrita pašreizējiem čempioniem, lai paplašinātu sadarbību. Galvaspilsētas tajā ieguldīja 64 miljonus ASV dolāru vēl uz 8 gadiem. Tātad Mike Green, kurš bija pēdējais, kas cīnījās Detroitas krāsās, pārņems vispieprasītāko bišu pozīciju.Džeks Džonsons, pašreizējais Columbus spēlētājs, arī izvēlēsies no vairākiem piedāvājumiem.