Pasaulio diena stalo tenisas Ostravoje kartu mėgėjams ir profesionalams

vietinėje sporto salėje bus daugiau nei šimtą lentelių, daugiausia mažų, kur jie susiduria visiems, kurie domisi. Mėgėjai, pradedantiesiems, taip pat specialistai.

“Didžiausias privalumas mūsų sporto yra tai, kad tam tikra forma kada nors grojo iš esmės bet kas,” sakė Zbyněk Špaček prezidentas Čekijos stalo teniso asociacija, kuri yra įdomu, kaip su mažų lentelių patarti profesionalių žaidėjų. Ambasadoriai festivalis nes Petr Korbel ir Iveta Vacenovská.

“Kiekvienas veiksmas, kuris skatins stalo tenisą yra puikus.Manau, kad tai gera idėja “, sakė Petr Korbel. “Žinoma, aš nenorėčiau, jei kas nors maniau, kad tai yra nauja sporto šaka, kuri konkuruotų su klasikinis stalo tenisas. Aš tiesiog tikiuosi, kad renginys pritrauks tiems, kurie domisi stalo tenisu bendro, kad didelių lentelių. “

festivalio akcentas turėtų būti geriausių stalo teniso žaidėjų paroda. Pagrindinis” Tai neįtikėtinai priklausomybę smagu net tiems, kurie stalo tenisas pirmoji pabandyti “, sako jis apie žaisti mini stalo septynis kartus čempionę Respublikos Renata Štrbíková.

“Pirma, žaidėjas bando hit staliukas, tada, kai jis eina, nori išlaikyti kamuolys, kol įmanoma šiame žaidime.Ir, pagaliau, jis yra daugiausia nusiminusi, kad ji neturi laiko tęsti. Žinoma, turnyras bus šiek tiek kitoks, bet manau, kad jums patiks jį. “

Ostrava turėtų atvykti paralympik ir Extra lygos žaidėjas Ivan Karabec legendas Milan Orlowski ir Jindřich Panský. “Man tai nieko naujo,” sakė jis. “The mokykloje berniukai mes žaidėme stalo tenisą ant suoliuko ir pakankamai mums daryti vadovėlius ar užrašų knygutes kietais plokščių. Tai labai smagu, bet taip pat geras būdas pritraukti vaikus į stalo tenisas. “

Idėja, kad ping-pong įdomus būdas visuomenei kilo ryšium su Pasaulio dienos stalo tenisas, kuri yra 6-asis šių metų balandžio mėnesį.Ostrava festivalis yra vienas iš 286 akcijų aštuoniasdešimt šalių visame pasaulyje, kai Pasaulio diena stalo tenisas primins tave.

“Tai padėjo mums galvoti apie stalo tenisas buvo išskirtinį susidomėjimą pernai olimpinio parko Lipno ir Ostravos” sakė Nikolas Endal pirmininko pavaduotojas Čekijos stalo teniso asociacija ir galvos klubo Baník Havířov Noah.

Jis sakė, kad renginio kitą savaitę ketvirtadienio rytą organizatoriai kviečiami Trojhalí moksleivius. “Bet gali kas nors popietę ant stalų mokyti.Turnyras bus žaidžiamas penktadienį po pietų ir šeštadienį, todėl po darbo ir mokykloje gali prarasti visus tuos, kurie turi noro ir laiko su mumis pinknout, “sakė Endal.

Trojhalí vyksta gerai VÍTKOVICE ledo ritulininkų. “Žaidžia Mini lentelę iš pradžių sunku, bet jūs jį gauti labai greitai,” sakė kapitonas Vitkovice Rostislav Olesz.

Norintiems dalyvauti turnyre gali užsiregistruoti tinklalapyje www.miniping-pong.cz.