Pasaulio golfo čempionate “Jason Day” smarkiai išnyksta

“World No1” Džeisonas Diena vėl smarkiai sugriovė vėl įveikti didėjantį JAV atvirą čempioną Dustiną Johnsoną, kuris laimėjo antrą vietą daugelyje pasaulio čempionatų golfo “Bridgestone Invitational”.

“Johnson paskelbė keturių pagal 66-ąją finalą apvalus iki raketų iki šešių iki 274-ų čempionatui, o “Diena”, kuris laikė didžiąją turo dalį, sumažino tris smūgius dviem skylėmis, kurios vėluoja ištrūkti.

Septynių septynių po keturių skylių žaisti “Firestone” užmiesčio klubo “Diena” praleido keturių pėdų pėdų pėdą 15-ą dieną prieš skerdimą penkis penkiasdešimt septynių.Royas McIlroy kovoja atgal po krizės, kad išlaikytų Prancūzijos atvirą tikisi gyvas. Skaityti daugiau

Jo trasos smūgis nuėjo į kairę ir baigėsi už tankių medžių, peršautas smūgis po jais pasidarė į dešinę grubus ir, nepaisant pasisekimo

Jo penktas smūgis nuėjo ilgai ir du šūviai vėliau, jo čempionatas buvo faktiškai baigtas.

> Reikia užbaigti dvi paukštis, kad priverstų atkaklį Dienos pastangas nuo krašto 17-ajame atėjo trumpas, o tada laukinis lenktynių trasoje 18 baigėsi visi stebuklingos skylės viltys.

Jis baigė su dviem “Dar-72” prilygins trečdaliui tris su Jordanija Spieth, Matt Kuchar ir Kevin Chappell.

Scott Piercy užėmė antrą vietą po penkis

Tai buvo trejopas aštuoni broliai tame pačiame skylė, nors ir trečiame ture, kad 2015-ųjų renginio metu tikėjosi “Diena”.

“Day kick-started his pursuit for win”. su erelio likučiu ant antrosios skylės ir, kai jis atsisakė klajoklių devintojoje paukštėje dešimtuke, greitai užtikrino, kad jis liko iš priekio.

Kaip Johnson užpildė užpakalines birdies 13 ir 14 dienomis išlaikė įspūdingą 15-pėdų taupymo smūgį iš neapdorotų 13-oje, kad išlaikytų savo švino.

Bet tada visa tai išsiskyrė.

Adomas Scotas uždarytas “Two-under-68” baigėsi netgi “par-280”, šiuo metu susietas su 10-ądešimt.

Matt Jonesas (69 m.) yra antras geriausias Australijos rinkėjas dviem, o Marcus Fraser, Nathan Holman, Marc Leishman ir Steven Bowditch baigė puikiai.