Pastrňák bija jautri, guva 4 punktus. MRAZEK ieguva piecas mērķus

KOPSAVILKUMS | Čehu uzbrucējs David Pastrňák ieguva pirmajā spēlē jaunās sezonas NHL divi mērķi nākamajam divu caurlaide un palīdzēja Boston uzvarēt uz ledus Columbus 6: 3rd Divdesmit gadus vecais dzimis Havīržova tika nosaukts trešā zvaigzne spēles, kas arī reģistrēta veicinošā viņa tautietis Davids Krejči

Bruins tika perforēts pirmo posmu, un zaudēja ar 0:. 2. Tad viņš sāka pilnībā pildīt veidošanos Breds Maršāns uz spārniem ar pastinaka un vasaras pastiprinājuma Deivids Backes.

Marchand, kurš paņēma spēli pieci punkti aiz Kanādas divus vārtus un trīs piespēles, kas 23.minūte ieskaitītie ripu ar atzveltnes polsterējumu caurlaidi aiz vārtiem uz bezmaksas Pastrňák un pirmo reizi pārsniedza Sergeje Bobrovského. Defender Seth Jones, bet četras minūtes vēlāk viņš atgriezās mājās, divu vārtu pārsvaru, bet pārējā spēles viņš guva tikai viesi. . Pat otrais pārtraukums, salīdzinot ar divām milliamperes Tref Backes un trešajā aktā Marchand divi mērķi izrāva uzvaru malā Boston

divdesmit astoņi uzbrucējs pirmajām 50 minūšu doklepl ripa vērā atklātās vārtiem pēc Bobrovskij defused atsevišķu noplūdi Pastrňák, piecas minūtes vēlāk pēc individuāla prasība palielināt līdz 5: 3Pēdējā minūtē noslēgtā win Pastrňák tukšo neto mērķis ir Power Atskaņot.

Marchand apstiprināja formu Pasaules kausa, kas veicināja Triumph Kanāda piecus Tref. “Es spēlēju tur pret labākajiem spēlētājiem pasaulē, un izdevās viņu. Nav šaubu, ka turnīrs celta lielu daļu pašapziņas,” sacīja treneris Bostonas Claude Julien.

Normālos apstākļos elites veidošanās notika Patrice Bergeron, bet viņš bija ievainots nedēļas laikā, lai Julien nācās izveidot jaunu uzbrukumu. “Tā bija viena no tām spēlēm, kur viss nāk pie jums.Mums bija laime, ripa mums motokross, bet mēs devāmies pretēja apslāpēt spēli, “sacīja Backes, kurš jūlijā parakstīja Bostonā kā brīvais aģents par pieciem gadiem par 30 miljoniem ASV dolāru.

” Tas pārsteidzošs, “tecēja pār viņa sniegumu Marchand.” Deivids ir fenomenāls spēlētājs. Viņš vienmēr pret viņu negribīgi spēlēja, bet līdz šim es pilnībā saprotu, cik liels var darīt ar ripu, un to, ko hokeja domāšanu. “

Palat un Šustr cīnījās, MRAZEK saviebās

Tampa Detroit sakāva 6: 4, lai gan tas bija zaudē 0: 2 un 1: 3. palīdzība sekmēja uzvaru Ondržejs Palāts, kurš bija arī trešajā periodā cīnījās ar zviedru aizstāvis Jonathan Ericsson.Piecu minūšu sods par cīņu no spēles notika Čehijas Defender labākie čempionu Andrej Šustr.

Red Wings odchytal izrāvās Petr Mrázek un 35 šāvieni atzina pieci mērķi, pēdējā sestā ieguva mājās tukšajā neto jaudas play. Čehu vārtsargs līdz 28 minūtes, aizstāvot tīru šīfera, bet tad precīzs iejaukšanās uz augšējā stūrī mērķi atbrīvoties no bumbu sprādzieniem Jonathan Drouin.

Pat ar vienu minūti, bet Detroita devos atpakaļ divu mērķis svina Frans Nielsen, bet otrā pusē no spēles piederēja nepārprotami Tampa spēlētājiem. Kontaktpersona guva vārtus 2: 3 devās iecirtums MRAZEK, kurš atrodas 34. minūtē lētu šāviena Cedric Paquettea atbrīvots no liela leņķa.Trešajā periodā, tad velk uz leju līnijas pusē zibens Dan Boyle, Tyler Johnson un Alex Killorn

goalscoring palīdzību ieguva otru čehu priekšu Radek Faksa, pēc kura paskrien aizzīmogotā win Dallas vairāk Anaheim 4. 2. Adam Cracknell.Victoriously stājās jaunās sezonas atbalstītājiem Stanley Cupu Pittsburgh, kurš bez ievainoti kapteinis Sidnijs Krosbijs pārspēja Vašingtonas 3:. 2 pēc shootout

Faks palīdzējis uzvarēt sākumu

goalscoring palīdzību ieguva arī Radek Faksa, pēc kura paskrien noslēgta win Dallas vairāk Anaheim 4. 2. Adam Cracknell

Pittsburgh atkal parādīja Stanley Cup

victoriously stājās sezonas advokātu Stanley Cupu Pittsburgh. Bez cietušajai kapteinis Sidnijs Krosbijs pārspēja Vašingtonas 3: 2 pēc shootout.Daudz kredīts tas vārtsargs Marks Andrē Flerī, kurš neitralizētas 39 šāvienu un divi no četriem reidus, kas nolēma Phil Kessel

No laimesti priecājās pārāk Jaromīrs Jāgrs, kā Florida apbērt Ņūdžersijā 2. 1 paplašinājums. Čehu uzbrucējs guva septiņus metienus pa vārtiem, Jubileja 750. vārtus šajā konkursā, tomēr gaidāms. Bet viņš bija tur, kad Džonatans Marchessault, kurš no elites sērijā aizstāj ilgtermiņa ievainoti Džonatans Huberdeaua no 10. minūtē atklāja rezultātu mača.

viesi apmetās pēdējā minūtē pirmā perioda EUR gadā Parenteau, kurš atstarotu nošāva Yohanna Auvitua kam ripu šaušanas pozīcijā ar Čehijas Pavel jauniesaucamais Zach.Pēc spēles dominēja gan vārtsargiem – Roberto Luongo un Cory Schneider. . Papildu punkts Panthers karsētie vidū pagarināšanu Aleksandrs Barkovs

Buffalo – Montreal 1: 4 ( 0: 1, 0: 1, 1: 2)
mērķi: 21 Moulson – 9. un 47. Gallagher 24. Mitchell, 52. Shaw. Metieni pa vārtiem: 31:24. Mērķauditorijas: 19.070. Star player: 1. Galahers, 2nd Weber 3. Montoija (viss Monreāla)

Columbus – Boston 3: 6. (2: 0, 1: 3 0: 3)
mērķiem: 3. Wennberg, Atkinson 18., 27. Jones – 23 Pastrňák un 60 ( skroderis ), 34. un 38. Backes ( otrais Pastrňák ), 50 un 56 attiecīgi.Marchand ( pirmais Pastrňák ). Metieni pa vārtiem: 31:37. Mērķauditorijas: 18.144. Match zvaigznes: 1. Marchand, Backes otrais, trešais Pastrňák (viss Boston)

Ranger NY – NY Islanders 5:. 3 (1: 0, 1 : 0, 3: 3)
mērķiem: Grabner 14., 38. Zuccarello, 50. Kreider 57. Pirro 58. Miller – 41. Ledda, 45. Clutterbuck, 59. Nelson. Metieni pa vārtiem: 39:28. Mērķauditorijas: 18,200. Star player: 1. Kreider, PIRRI 2nd, 3rd Zibanejad (visi Rangers)

Florida – New Jersey 2. 1 OT. (1: 1, 0: 0, 0: 0 līdz 1: 0)
mērķiem: 10th Marchessault, Barkovs 63. – 20. Parenteau ( Zach ). Metieni pa vārtiem: 34:24. Mērķauditorijas: 17.128. Star player: 1. Barkovs, 2ndLuong (abi Florida), 3. Schneider (New Jersey)

Dallas – Anaheim. 4: 2 (1: 1, 1: 0, 2: 1)
mērķi: 4. Johns 23 Korpikoski 42. Roussel, Cracknell 50. ( Faks ) – 15 un 42. Cogliano. Metieni pa vārtiem: 20:35. Mērķauditorijas: 18.532. Star player: 1. Niemi 2. Cracknell (abi Dallas) 3. Cogliano (Anaheim)

Pittsburgh – Vašingtona 3. 2 pēc sam. invasions (0: 1, 2: 0, 0: 1-0: 0)
Mērķi: Hornqvist 29., 39. Malkin izšķiroša sam. RAID Kessel – 1. un 47. Burakovsky. Metieni pa vārtiem: 30:41. Mērķauditorijas: 18630. Star player. 1. Fleury, 2. Malkin (Pittsburgh abi) 3. Burakovskij (Vašingtona)

TrLouis – Minnesota 3: 2 (1: 0, 1: 1, 1: 1)
mērķiem: 11 Steen Jakupov 33. 45. Pääjärvi – 24 Suter, 53. Coyle. Metieni pa vārtiem: 31:21. Mērķauditorijas: 19.673. . Star player: 1. Jakupov 2. Berglund, 3rd Parayko (visas St Louis)

Winnipeg – Carolina 5: 4 OT. (1: 1, 0: 2, 3: 1 līdz 1: 0)
Mērķi: 5. Matthias 46. Wheeler, 54. Laine 59. Perreault, 63. Scheifele – 12. Skinner Stempniak 25., 30. Staal 46. Rask. Metieni pa vārtiem: 26:27. Mērķauditorijas: 15.296. Match zvaigznes: 1. Wheeler (Winnipeg), otrais Stempniak (Carolina), trešais Laine (Winnipeg)

Tampa Bay – Detroit. 6: 4 (0 : 2, 2: 1, 4: 1)
mērķiem: 28 Drouin 34. Paquette, 44. Boyle, 49thJohnson ( Palat ), 57. Killorn, Filppula 59-4 un 9 Vanek 29, Nielsen, 58. Dekeyser. Petr Mrázek Detroit odchytal par 59 minūtēm, 35 kadri atzina 5 mērķus un panākumu iejaukšanās bija 85,7 procenti. Metieni pa vārtiem: 36:32. Mērķauditorijas: 19092. Star player. 1. Johnson, 2. Drouin (abi Tampa) 3. Vanek (Detroit)