Pat ja tas ir apturēts, Steve Johnson ir iestatījis signālu nežēlīgajiem GWS Giants

Nav šaubu, ka tas ir trieciens viņu īstermiņa izredzēm uz panākumiem, taču echo, kas izsauca no sestdienas izsitumiem, ir būtisks galīgais ieguvums Sidnejā, ir potenciāls Džonsona rokdarbā ar Josh Kennedy, Lance Franklin un jebkuru citu Swan, kurš skatījās GWS Giants pārspēj Sidneju, lai virzītu uz AFL provizorisko gala. Lasīt vairāk

GWS ir pazemojušies par šo veiksmi. Viens ir nepieciešams tikai pieslēgties sociālajiem medijiem, ielieciet mikrofonu Melburna kluba prezidenta priekšā vai pārbaudiet Viktorijas laikrakstu viedokļu lapas, lai to uzzinātu. Maksa, kādu milži bieži uzrāda, ir tas, ka tie ir, lai šajos ekspansijas laikos izmantotu arvien populāru izmainīšanas terminu, “plastmasa” – ievilināta franšīze. Nosūtīja labākos spēlētājus.Apdāvināts viņu ceļš uz šo brīdi.

Nu, nevis sestdienās, viņi nebija. Debašu finālā debesīs Giants bija zemsirdīgs un spontāns, kņazs un aprēķināts. Viņi burtiski izvilka asinis no iecienītāka pretinieka un arī tos uzvarēja uz rezultātu tablo. Viņiem vienkārši bija teikt, ka futbola spēlē daudz labāk nekā Sidnejā.Viņi skrēja skaitļos, izplatīja bumbu apkārt ar prasmi un gudrību, un bija nežēlīgi katrā departamentā futbola pusē var būt bārs kicking pie mērķa, kas pasargāja Sydney sarkt acīmredzamo pazemošanu.

Džonsons bija galvenais, lai tas, spēlējot varbūt labāko bez vārtu, piecas aiz fināla spēles speciālista priekšgalā ir pagriezies, ņemot vērā šādus paaugstinātus apstākļus; fināla klubs debitē finālā, kas nepazīstamā vietā ieskauj nestabilu virsmu, pret vienu no izcilākajiem disciplinārajiem un profesionālajiem klubiem sacensībās. Mēs bieži runājam par brīdi, kad Cyril Rioli ir ietekmējis spēles ārpus statistikas, ko var apstrādāt ar statistiku, bet Džonsons ir salīdzināms – zemes simts sāls ar kosmosa prasmēm, kas var pārvērst spēli ar tikai gurnu satricinājumu.Vai viņa pleca punkts, kā tas bija šajā gadījumā.

Sestdien Džonsons ir nodrošinājis, ka neviens nekad vairs nerunās par milziem kā par “bērniem no GWS” vai no “upstarts”. Kad viņš izmēra Sidnejas lodīšu magnētu Kennediju un netīši iztaisīja viņu, viņš deva šo futbola spēli toņu struktūru. Tas bija netīrs akts, tas izņēma ievērojamu “bumbu spēlētāju”, un tas varētu dārgi maksāt Džonsonam no personīgā viedokļa, bet arī teica, ka viņš un viņa komanda stāvēja kaut ko, un ka, ja kāds tiktu stumts, tas nebija jaunpienācēji. Jauna laikmeta dawn?Nedēļas nogale, kas satricināja AFL esošo pasūtījumu. | Craig Little Lasīt vairāk

Šis GWS pārvietojums bija domāts kā karjeras koda Johnson – punkts, kurā viņš vecumā graciozi un noliecās pragmatiski kā kvazi treneris, pirms virzīties uz augšu pilna laika ar starpliktuvi roka. Tomēr šeit, ar sākotnējo galīgo vietu uz līnijas un neapjautā laika gaitā un wearing viņa kājām, viņš pēkšņi bija Vossian, Hodgian un Lethalsesque – vienshandedly apstiprina veida nežēlīgas īpašības premierss pusēm nepieciešams.

Kennedija incidents galu galā varēja maksāt milziem kā vienu no saviem labākajiem spēlētājiem, bet kāda ir gigantu cenu likumpārkāpumu un komandas identitātes attīstība nākamajās stundās? Līdz pirmā ceturkšņa beigām Džonsons bija kā vieninieku armija, kad viņš atradās Franklīnā.Giantu veterānam ir liela nozīme spēļu un spēļu plūsmā, jo tik bieži, tāpat kā šeit, viņš varēja to visu nodrošināt pats.

Un tas bija tikai loģisks paplašinājums tam, ko Johnsons visu sezonu ir darījis viņa jaunākajiem milžiem komandas biedriem; parādīt viņiem un pārējo sacensību, ka talants aizved jūs tikai līdz šim. 2016. gadā viņš padarīja gigantus fiziskāk nosakošākus, pašpārliekošākus un, iespējams, nedaudz augstprātīgus, pretstatā tikai agrīnai.Viņš saņēma talantu, protams, bet arī to, ko Martin Pike pievienoja Brisbenas zelta laikmeta malām: pretinieku nogrimšanas sajūta, ka viņi saskaras ar bandu.

Sestdien tā arī nevarēja izvairīties no Džonsona viņa opozīcijā piedalījās septiņi fināla debitanti, kuri varēja satricināt, skatoties vienu no saviem pieredzējušākajiem un uzticamākajiem komandas biedriem, kuri saņēma pirms meditētu kreklu fronti un viņiem palīdzēja no zemes. Viņiem vajadzētu būt tikai cilvēkiem, ja viņi divreiz domāja, vai viņi paši nākamie ir sodīti.Šī fiziskā dominējošā stāvokļa izjūta pieauga tikai tad, kad Shane Mumford nolaidās gulbju zvaigznī Kurt Tippett zemē, dodot viņam to, kas izskatījās kā satricinājums, lai iet ar šķelto žoklī, kuru viņš cieš citā konkursā. Zviedri zaudē Kurt Tippett un Callum Mills par AFL semi- galīgais pret Adelaidu. Lasīt vairāk

Protams, kopīgā vītne starp Mumfordu un Džonsonu ir Geelongs, kas viņiem ticēja gan kā indivīds, kad neviens cits nedarīja. Mumford ieguldījums šīs milzu puses attīstībā ir tikpat monumentāls kā Džonsona, iespējams, vairāk. Laikā, kad GWS patiešām cīnījās, 2014. un 2015. gadā ruckman bija gandrīz viss, kas bija starp pilnīgu iznīcināšanu milžiem.Bez viņa viņi bija miziņa, kas, iespējams, vairāk paļaujas vienam spēlētājam nekā jebkurš kluba līga bārā Gold Coast ar Gary Ablett.

Neviens no tiem nenozīmē, ka GWS nevarēja sasniegt šo punktu bez pāris Pirms 2016. gada tie faktiski nebija zemi, ka viņiem bija raksturīgas smieklīgas zīmes. Tobijs Greens, Devons Smits un Dylan Shiel visi spēlē kā skolas huligāni. Bet viņiem bija vajadzīgs līderis, kurš, tāpat kā Callan Ward un Phil Davis, bieži vien nav tāda loma, kāda var būt kapteinim, un, iespējams, viņam tas nav vajadzīgs, ja viņš to piespiež.

Džonsons ir bijis tas katalizators. Viņš izveda šo pusi no savas čaulas.Viņš ir bijis simbolisks stīvs roku uz tik daudz pretinieku krūtīm, un tagad, beidzot fināls, viņam tiek dota liela rietumu Sidnejas veida bailes faktors un impulss, kas apgrūtina jebkuru pretinieku, ar ko viņi saskaras.

Nedēļas nogalē grūts, talantīgs un kaujas pretestības Sidnejas pusē tika nodarīts psihisks trieciens. Premjerlīgas puses jau iepriekš ir zaudējušas finālu – Eagles lolotīgi cīnījās ceļā uz 2006. gada karogu, bet tās nav zaudējušas to līdzīgi. Sidnejā tika iebiedēti.

Šobrīd jautājums ir par to, vai giganti, cerot, ka viņi viss iet ar Stevi J, var uzticēties, ka kaut kas tuvu viņa spēcīgajai augstāko talantu saimei un chutzpah tagad ir izplatījies visā futbola pusē.Tas, kā viņi spēlē tieši tagad, varētu būt Johnsona veiksmīgs uzbrukums, kas izraisīja jaunu dinastiju.