Pelt pārsteidzošs treneris: Padome atgriežas Jablonecā

Šogad sezona sākusies Jablonec futbolistus vadībā ar autobusu Zdenek Kluckého daudzsološs ilgu laiku tur augšējā pusē tabulas draudot pielietot ieroci kausa sliedēm. Pēdējo septiņu rudens kārtās, ieskaitot pazemojošu sakāvi 1: 4, kas Podještědská derbija Liberecā bet viņi uzvarēja, neskatoties izstādīti skaists futbols tikai piecus punktus un samazinājās līdz astoto vietu

Tas ir īpašnieka Miroslav jēlāda, kurš ilgojas. pēc tam, kad sākas viņa klubu Europa līgas, acīmredzot nepietiek, tāpēc diezgan pārsteidzoši aicināja amatam galvenā trenera jaunā cilvēkā simtiem Major League kaujām izturēja impulsīva treneris Petra padomi

“, mēs nolēmām, lai stiprinātu ieviešanas komanda Petr padomes kā. galvenais trenerisZdenek Kluckým strādājuši kopā iepriekš citos klubos, ieskaitot mūsu pašu, un mēs ceram, ka sadarbība darbosies Jablonec tagad, “paskaidroja treneris vilces direktors Jablonec klubs Petr Switched.

Klucký, kurš atradās inline vistuvākais līdzstrādnieks ar lielākā daļa no viņa coaching koncertiem, tāpēc pie a-komanda turpināt kā palīgu, kā arī Jirži Vāgnera un vārtsargu treneris Michal kāpā.

Petrs Rada kļuva treneris Jablonec pirmo reizi 2003. gada oktobrī, kad tā aizstāja ar apturēta treneris VLASTIMIL āmuru, un viņš palika Ziemeļbohēmijas klubā līdz 2006./2007. gada sezonas beigām. Tas bija nejauši garākā laika periodā ar vienu komandu savā trenera karjeru.

“Jablonec Man bija kalpojis mazāk nekā četrus gadus, tāpēc koncerts es atceros tikai labāko.Es zināju labus cilvēkus Jablonecā, tas ir tik ģimenes klubs, kurā viņi ciena viens otru, tāpēc es neko nezinu. Šī ir liela priekšrocība, un pēc desmit gadiem atgriešanās man ir jauka, “sacīja 59 gadus vecais Petrs Rada.

“Es negribu teikt, Jablonec spēlē slikti, ne vispār, bet tas ir svarīgi balstīties uz mērķiem, ka klubs ir. Es neesmu tas, kurš veiktu revolucionāras pārmaiņas. Man tas ir svarīgi, ka tas darbojas, un esam izveidojuši komandu, kas darbosies tā, kā mēs to vēlamies. Tāpēc, ka cilvēki saprata, ka mēs vēlamies, lai Jablonec spēlēja labi, “teica padomes, kas ir uzsākuši ar savu iepriekšējo darbu, kas pēdējo desmit gadu laikā Jablonec pirmajā līgā tabulas 10., 6., 8. un 9.vietu.

Aizvadītajā sezonā viņa vadībā sasniedza Jablonec līdz kausa fināls ČMFS kur zaudētas 1. 2 ar meistara Sparta un nostiprināti, kā runner-up process pret bijušo UEFA kausa

Petr Padome ir lielisks treneris. Bez mazāk nekā gada prestižākajiem saistībām, kas lomu galvenais treneris Čehijas komanda ar astoņiem galvenajiem līgas komandām, tai skaitā pat Teplice un Slavia Prague četras reizes vadībā. veiksmīgi Strādāja mazāk nekā sezonas 2010/11 un Slovan Liberec, liels klubs Jablonec pretinieku, un viņam izdevās novest viņu no pazemināšanas zonas.

Kā treneri Radas savā otrajā skopoties Jablonec?